Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 05.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема няколко думинови  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано20.03.02 13:44



Много се чудих какво да напиша в тази тема.
Моля, ако не ви се чете всичко, преминете директно на почернените букви най-долу!


Отвратен съм от този клуб. Смятам, че тук се е събрала най голямата измет от интригантки, комплексари, надути чикиджии, които избиват реалните си комплекси във виртуална среда.
Не мога да си обясна какво търсят тук малкото свестни хора – вероятно и те като мен са били в кофти период и са се подлъгали от името на клуба.
Мислих, че ще мога да да направя нещо хубаво, ако стана модератор – радвам се, че хванах на хорото, за да осъзная това, което беше очевидно, но не исках да призная и пред себе си.
От много време този клуб ме дразни, дори в началото ме привлече само като място където да си излея лошото настроение.
Едва ли ще разберете това, но всяко място си има някакъв дух, някаква атмосфера – дори и един виртуален клуб. И атмосферата тук е толкова гнусна, че по скоро бих се преместил да живея в кашон на бунището отколкото да трябва всеки ден да чета безбройните ви простотии, тъпотии, жалки флиртове и интриги.

Едва ли си мислите, че хубавите неща които съм написал са били предназначени или вдъхновени от вас. Всичките ми “любовно-романтични” теми бяха насочени към едно момиче, което знам, че чете тук /въпреки че рядко пише/. Друг въпрос е дали тя заслужава, това си е моя работа.

Ако сте харесвали моите “писания” и като четете това изведнъж почувствате, че сте се разочаровали, то приближете ухо да ви кажа две думи: “мамка ти!”

Както казах свестен човек не може да пише или чете тук за постоянно, а и за кратко освен ако няма някакъв личен проблем. Признавам и аз имах /може би все още имам/ проблем. Но всяко нещо си има граници. И нямам намерение повече да гледам как някакви жалки хора, върху които дори не бих се изплюл, се заяждат с копринка, която мислих да навия за помощник модератор. Или пък как притискат никнейм и все едно, които са сред малкото свестни посетители тук. С тези, които истински харесвам и уважавам като shockwave, Rama, почти не съм контактувал в този клуб и ако тук се появят други като тях то ще е случайност.

Нямам никакво намерение да пиша повече тук. Отдавна искам да се откажа, не съм пускал прощална тема от 2 години, надраснал съм тези глупости. И това не е прощална тема, просто искам да ви върна всичката гнъс, с която ме напълни в последните дни редовното четене тук.
Нямам никакво намерение повече да се излагам и да се отвращавам сам от себе си от това, че не съм се възпротивил да ме набутат в някакви си платинени теми или пък да ме слагат в избори за почетен член заедно с хора като вещица. Ако има нещо, заради което се отвращавам истински от себе си то е суетата, с която явно още не съм се справил.
Нямам никакво намерение да давам повод за уместни забележки на хора като фристайлър, който за мен е най-жалкия и безличен чикиджия, който съм виждал в клубовете /сигурно има и по тежки случаи, които не са успели да привлекат вниманието ми – него го забелязах само защото ми обърнаха внимание върху “личността” му/.
Нямам никакво намерение да пиша повече теми, които да омерзяват с глупостите си хора като есмералда и темптрес/бискит (не знам дали това е една и съща ненормална/недо***на дърта жена, не ме и интересува)

Добре че явно тук има хора, които държат на мен и които ми помогнаха да се осъзная навреме, за да мога да се изхрача на земята и да си изляза с високо вдигната глава, вместо да се измирисвам тихомълком вече като “М” (миризлива пръдня).

Геле – ако четеш това... Не знам защо си тук, не те познавам достатъчно, изглеждаш свястно копеле, надявам се, че не съм се излъгал в теб. Най добре ще направиш, ако зарежеш този клуб и си пишеш темите в романтичните души. В никакъв случай не ставай модератор. Нека направят вещицата.

Сега се сещам за един ник, който много ми хареса особено като звучене. Споменавам го специално, не знам поради какви причини – това е “сребърен орел” /сори че те споменавам в такава тема/. На него/нея искам да кажа “благодаря!”.

Сигурно съм пропуснал да спомена хора, които са ми симпатични и такива, които са ми антипатични. Мисля че те си знаят много добре какви са чувствата ми към тях – никога не съм се крил и винаги съм карал с рогата напред. С тези, с които си стува, съм се намерил или тепърва ще се намеря. За останалите не ми пука.

Накрая искам да кажа нещо за всички останали овце, които са толкова незабележими, че са повече от жалки, които никога няма да могат да оставят някаква следа след себе си тук или в реалния си живот, които всеки вълк ще може да изяде /ако разбира се има желание да се тъпче с вонящото им месо/ и които вечно ще бъдат пазени от кучета (кучки) и стригани от овчари.
Моля, недейте да блеете в последната ми тема тук, това не е сбогуване, това просто е един доста дълъг и леко отегчителен начин да ви кажа както аз си знам ето това:
Мамка ви!

Редактирано от Cивия вълk на 20.03.02 13:48.



Тема Re: няколко думинови [re: Cивия вълk]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано20.03.02 13:52



не смятам да използвам повече този профил - имам си по хубав, с който ще пиша в другите си клубове.
да знаете, ако недайсибоже ви хрумне да ми пращате бележка.

Редактирано от Cивия вълk на 20.03.02 14:00.



Тема Re: няколко думинови [re: Cивия вълk]  
Автор the_whiteman (_Leshper_)
Публикувано20.03.02 13:54



Давай братче , каза ли им го най-накрая!
И аз , и аз да им *** майката, снобари нещастни!



Тема Сиви,нови [re: Cивия вълk]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано20.03.02 13:55



засегнал си се от простотията, лицемерието, похотта и т.н. защото си бил в труден емоционален период. Не се връзвай на всичко.

Аз винаги съм казвал - Ако нямаше гмеж ние как бихме изпъкнали?

А иначе бих поспорил за някои никове дали си струват и бих извадил други от черния списък. И бих се подписал с две ръце под този жест.



Тема Да прочетох го и азнови [re: Cивия вълk]  
Автор Aнreл ()
Публикувано20.03.02 14:01



След известно време размисъл реших да си спестя коментара.

"Има хора които не грешат никога, това е защото не правят нищо"


Редактирано от Aнreл на 20.03.02 15:58.



Тема Re: Да прочетох го и азнови [re: Aнreл]  
Авторнямa пpяkop (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 14:06



Баси, колко насериозно се вземаш! Пък и ставащото тук.



Тема Re: Да прочетох го и азнови [re: нямa пpяkop]  
Авторнямa пpяkop (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 14:08



Грешка! Беше за Сивия вълк.



Тема Re: Сиви,нови [re: Strunz]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано20.03.02 14:08



естествено
не можеш да очакваш, че всичко това е предизвикано само от някакъв си смотан клуб. но е вярно, което написах.
все пак това не променя решението ми - аз съм егоист - клубът не ми носи нищо, писането тук не ми носи нищо, четенето на коментарите не ми носи почти нищо, причините, поради които съм започнал да пиша тук, са се изчерпали.

аз съм краен наистина, но в случая съм прав.
много много време трябва да мине за да се оправи клуба, ако изобщо е възможно.
няма да съм аз този, който ще го оправя.
не че не мога, но смятам да си пазя силите за наистина важните неща



Тема Ангеле, ти що се мазниш?нови [re: Aнreл]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано20.03.02 14:09



Видя, че отпадна човека по негово желание от надпреварата и реши да се изкажеш благосклонно върху него ли?
Излишни думи...

Аз теб не те виждам като модератор...Ама изобщо..
Нищо лично, просто не съм видял нищо написано от теб.
Графинята пише теми, Ийгъл кло:, Сивия, Вещица...и куп други...и то хубави
теми...тези, които пишем лигавщини не се вземаме толкова на сериозно

По същия начин бе натресена и Коприната за модератор...Била свежа в друг клуб и хоп модератор тук...Та и твойта работа такава..



Тема Re: Сиви,нови [re: Cивия вълk]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано20.03.02 14:14



Знай едно, понякога като напишеш тема, не ти, а по принцип и тя е толкова завършена, че просто няма какво да й се коментира...Не мненията под нея са критерия за това дали е значима, хубава и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.