Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Знам ли!?нови  
Автор фифи-пepoтo (мутра)
Публикувано01.03.02 17:27



Знам ли защо почвам тази тема! Сигурно има нещо, което ме кара да почна,но още ми е трудно да кажа какво.
Щеше ми се сутринта да напиша нещо, за любовта, а то излезе заяждане по повод Баба Марта.
Исках да напиша нещо ведро за почивните дни - в смисъл - да бъдат на всички приятни и вечели, а написах, че утре има мач (не че е лошо, ама нищо общо).
И всичко почва да се върти около...необходимостта....нужно ли е да пиша каквото и да било (мамка му, ей в тоя момент можеше да не пускат "Братя по оръжие"........).
Да не говориме, че тук има едно чудо, което не млъква по 8 часа на ден!!!!!Ужас, отврат......простотия......и сега не млъква.....
Та всъщност...на кой му пука какво пише всеки тук? Има ли някой такъв? Не мисля. Всеки си чете нещата или ги пише и после разглежда всеки коментар пречупвайки го през собствената си призма. И едва ли някой вниква в това, което е развълнувало другия, за да седне да пише тук. А всъщност - другият го вълнуват собствените му проблеми и търси в това, което чете било решение, било идентичност на ситуацията....Някой използват анонимноста, за да пишат какви ли не простотии, други пък си съчиняват разни простотийки (в това число и аз самият), ама какво от това?
Някой бил влюбен, друг бил загубен - бе дреме му на някой бе. Дреме му. Всеки е егоист. Е къде са да му еба майката (графи не цензурирай - така ми идва) любовта, чуствата.....измислена работа са - това е положението!!!

Само ЦСКА


Тема Re: Знам ли!?нови [re: фифи-пepoтo]  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано01.03.02 17:36



ПРав си, на никого не му пака, ама добре правят хората.. ефекта от "пука ми за теб" е вреден за всекиго поотделно.... Питай мен по тоя въпрос :()
Сериозно.

Bailar "merengue" es amar, amar bailando es vivir!


Тема добренови [re: Alabao13]  
Автор фифи-пepoтo (мутра)
Публикувано01.03.02 17:38



е не ща да използвам това място или което и да е било друго място, за да си хвърля душевните отпадъци.
Нещо по-различен ли съм или що? Ако и да съм, добре че още не съм обърнал резбата....

Само ЦСКА


Тема А защо не?нови [re: фифи-пepoтo]  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано01.03.02 17:40



МИ че то е за това - за изхврляне на боклука в душата...
Лошото е, че лигавенето като форма на спасение от болката тук също се е настанило , ама яко...

Иначе, лошо няма. И обратните са хора....

Bailar "merengue" es amar, amar bailando es vivir!


Тема абенови [re: Alabao13]  
Автор фифи-пepoтo (мутра)
Публикувано01.03.02 17:42



обратните - хора....спорна теза. Болни хора - да! МОе мнение!
Мислиш ли, че е само форма на лигавене? И защо? Кому е нужно?

Само ЦСКА


Тема ...нови [re: фифи-пepoтo]  
Автор Nedi (без опит)
Публикувано01.03.02 17:48



...а пък аз си мисля, че нещата които ни липсват идват от пренасищане и неспособност да се изживяват миговете пълноценно...,
може би и от невежество...
знам ли, всеки казва че той е прав и не иска да се замисли за това какво му казва другия...
...
Неди.


Нека просто да се уважаваме


Тема окейнови [re: фифи-пepoтo]  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано01.03.02 17:48



Виж сега, когато ме обвиниха неотдавна, че съм превърнала 1 клуб в моя собственотс и че го разводняваме няколко човека , се замислих.. и си дадох, че всички ние-набедените, в тоя период на разводняване сме имали сериозни емоционални проблеми, кризи, спадове... И това е избила в дива лигня по клуба и безмислени теми, пълни само с безсмислени разговори... Това после го забелязах и в други клубове. Ето това ми е думата по въпроса. Мога да ти дам за пример конкретни хора, ама може да стане на бележки. Просто кризата избива в лигавене, бъзици и т.н. После затихват нещата :)))
Това е дълга тема всъщност....
Кому е нужно ли? Мисля, че няма човек, който да не му се е случвало поне 1 път това нещо... независимо дали е във интернет или другаде.

Bailar "merengue" es amar, amar bailando es vivir!


Тема Re: окейнови [re: Alabao13]  
Автор фифи-пepoтo (мутра)
Публикувано01.03.02 18:03



Виж сега, по едно стечение на обстоятелствата знам за случката! Само дето ти забравяш, че на някой хора им трябва малко да пораснат! Не мислиш ли?
Това накрая да му се случело на човек нещо поне 1 път - не го разбрах!
И ако следваме твоята логика - аз съм в перманентна криза, щото в мрежата основно простотии пиша?

Само ЦСКА


Тема Re: окейнови [re: фифи-пepoтo]  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано01.03.02 18:06



Знам, че знаеш за случката... само отбелязвам, щото момчето имаше все пак основание да негодува, а че не намери правилния начин е друг въпрос.
Да, има и хора, които пишат перманентно във "весел" стил, но това е друга тема.. Ти зададе въпрос, аз ти дадох пример, който лично съм имала възможност да наблюдавам в един от клубовете.
Ако питаш вече конкретно само за себе си, не мога да ти отговоря "защо".

Bailar "merengue" es amar, amar bailando es vivir!


Тема Re: окейнови [re: Alabao13]  
Автор фифи-пepoтo (мутра)
Публикувано01.03.02 18:09



Пак няма да се съглася! Тогава - в онзи спор не исках да вземам участие, щото ми беше скучен, но...
Кой може да ми каже да пиша нещо на едно място или на друго място? Ще си пиша където искам и ще разводнявам както си искам! В крайна сметка това е право на всеки човек. Ако на някой нещо не му харесва - търси си друго развлечение.
За себе си - не беше точно въпрос....:)

Само ЦСКА



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.