Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Какво е любов? И защо се изтърква толкова лесно.  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 15:07



Любовта е тръпка. Шампанско, нощен плаж и бесно чукане, което те замайва. Адреналин, да го правиш къде ли не, да си държите ръцете и да се наричате с глупави прякори. После Тя забременява, Ти и стискаш ръката, докато ражда и приятелите ти купуват телевизор. А! Забравих. Ражда се нещо къдраво и русо, постоянно пищящо и екипирано със своите неумолими нужди. Кръщава се на някой роднина и следва дива радост на естествено заложената му невинност. После започваш да забелязваш, че Тя си отглежда мустаци, изобщо не може да отслабне, а ти трябва да мъкнеш картофи от Женския пазар. Ти заемаш кенефа и четеш вестник вътре, това я дразни ужасно, почти толкова, колкото изненадващия факт, че мъжете изглежда не обичат да се къпят толкова често. Прекаляваш с бирата и те дразни, че трябва да буташ количката, докато Тя си говори глупости със съседката. Вече не можеш да си пушиш в леглото, да си правиш купони и да гледаш краката на жените. Тя не може да флиртува, защото те нерви (неясно защо), сексът е изключително рядко явление, пускаш коремче, а тя носи стегнати дрехи, защото ходи да похапва в тъмните доби. Русичкото съкровище го бият в училище, бизнесът нещо увяхва и почват да не достигат парите. Перфектният пример за стрес. Ти сгрешаваш със съседката, доста пъти, после с друга и т.н. Изведнъж откриваш, че не само на теб липсва тръпката и твоята благоверна също не си губи времето. Следват скандали (абсолютно без ефект), майка й те мрази, и странно защо сега разбираш, че е алкохоличка. Ти не й даваш пари за боя за коса, (това вероятно е жива трагедия), Тя започва да те дразни с тъпите си сериали, къдравото съкровище започва да се бие и да пуши трева. Пълна идилия. Започваш да се прошарваш, "героят" вече нещо не става за битки, любовта е само фраза, с тричасовите си приготвяния сутрин, няма тръпка, вече не пиеш шампанско, русото съкровище иска мотор, нямаш приятели, защото те имат същите проблеми и... стига толкова.

Къде отиде любовта? Нежната романтика и дълбоките нощи? Ха! Приятели и съседи. Каква е алтернативата ли? - сносен алкохолизъм, упреци от родителското тяло и затихваща активност. Говоря и за двамата герои. Тя и Той. Да живееш с някой и да поемаш отговорности май се оказва трудничка задача. Но всичко е любов. Добре. Ще му кажа.

Така то видях аз. Нека чуя и вашите мнения. Отговорите отдавна са изписани в руините на историята. Не търся тях. Дори не мисля, че ще ги получа.

Сума ти народ ме нападнаха в миналата ми тема. А тя беше съвсем простичка. Интернет. Лафче. Малко секс. Разведена майка. Две деца. Купон. Да изпиташ срам. Да се почувствам виновен. Да взема да го напиша. Омръзнаха ми тези бози. Когато отговаряш на някого, опитай се да дадеш смислен отговор. ВСИЧКИ различаваме черно и бяло. Такъв е живота, че всичко е по средата. Форума не е тест за поведение. Адски ми беше приятно да ме псуват и да им се повръща на някои личности, от недодяланата ми същност. Фалшивият морал винаги ме е забавлявал. Четете и се запознайте със себе си. Кофти. А? Ако не бяхме отхапали от ябълката, нямаше да е така. Гадно е да си гледаш пъпките в огледалото.

"Който не търси отговорите, няма да живее истински."
Hell Razor 2
"Филмите са послания. Начин да кажеш нещо на света"
Спилбърг
За това ги цитирам. Благодаря зя вниманието.

1.44



Тема ???нови [re: 1.44]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано03.03.02 16:06



интересно - за да не отговарям като в предната тема - имам контра-въпрос : какъв в въпроса?:)
("къде отиде любовта" ми е струва прекалено плосък за да е истинския, с още по плосък отговор - 'случва се - да се спасяват')

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: Няма въпрос.нови [re: koroviev]  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 17:56



Бе ти не включи ли. Няма въпроси и отговори. Не в това е идеята. Аз съм огледалце. Каквото виждам-това пиша. Не виждам красиво, съжалявам. Светът е смешен и аз просто цитирам. ВСЕКИ САМ СИ ДАВА ОТГОВОРИТЕ. Това е форум, ти си стегоцефал. Гледай, колко е просто.

И не ме заплашвай. Вземи ми адреса и ела ми счупи главата. Ако можеш. И после си мечтай за романтика. Може и да те уважи някоя дама. Ти за това се бориш, нали? КАКЪВ ГЕРОЙ!

Или ти, скромно ме псуваше? Извинявай. Станахте ми много. Умирам от страх. Ха! Целият треперя. Как е красиво в краят на цитата, да извикаш някоя майка. Като няма адекватен отговор и това върши работа.

Не знаааам!!!! Нали за това го пиша! Там пише "Анкета". Не "Заяж се". Интересува ме. Защото ме засяга. Не ми е зор да се сдрапам с някой дебил. Очаквах някой да защити тъпата любов, не да ме напада безрезултатно. Не виждам смисъл, не четеш ли? Може това да го правя за собствена полза, не ти ли хрумна? Да съжалявам ли, че се възползвам от форума. Ти чете ли Agreement-a? Там няма точки, да не риташ задници. Благодаря.



Тема Re: Няма въпрос.нови [re: 1.44]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано03.03.02 18:51



hih, aide sega, ne proektirai drugi hora v/u men.

ako kaja 'da, man, prav si 100% v nabliudeniata si' kava diskusia shte se poluchi...
i az imam ochi.

vij za interpretatsii (naprime, ili za vuprosi) bi imalo kakvo da se govori - no poneje i takiva niama...
(a i da imashe - iasno sa kakvi sa)

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: Какво е любов? И защо се изтърква толкова лесно.нови [re: 1.44]  
АвторMapтa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 18:52



Незнам. Аз нямам отговори. Пък и не ти трябват, доколкото разбрах. За съжаление и моят поглед върху нещата не се отличава с оптимизъм и позитивност.
За себе си мога да кажа, че се опитвам да променя начина по който виждам, а оттам и начина, по който ще почувствам нещата, които ме заобикалят. Все пак, както бях чела някъде " нашето щастие се намира в собствения ни двор".



Тема Re: Няма въпрос.нови [re: koroviev]  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 22:36



Сигурно бъркам. Извини ме.
Няма тема. Това е просто картина. Не знам защо ме нападаш. А аз си задавам въпросите. Т.е. и на мен не ми е ясно. Въпреки, че нещата винаги са ясни. Много тъпо звучи, но се опитвам да бъда откровен.
Когато гледаш една картина, къде четеш въпроси. Те се пораждат в теб заедно с чувствата. Мислех, че това се подразбира, но съм се лъгал. Хората не обичат тъжните приказки. Аз умея да разказвам само такива. Отивам да се удавя. Глупости. Никой ли не смее да погледне в реалността? Поне ми кажете къде бъркам. Тук бъка от чудовища и злодеи. А аз ги забелязвам. Извинявам се на всички. Честита Баба Марта. Не си купувайте Нощен Труд. Ще подаря мартеничка на съседката. Всичко е готино. ТУК Е КЛУБ ЛЮБОВ.



Тема Re: Няма въпрос.нови [re: 1.44]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано03.03.02 23:09



ne, daje i tova ne pravia - ne te napadam. prosto turseh formulirovka ot teb - za da ne davam moi - koito edva li shte ti se vidiat blizki do tova koeto si imal predvid.

zashtoto kartinite - dori i 'gospojitsite ot avinion' - sa za suzertsanie. mersi za temata ti- prosto ne iskah da pravia literaturno/artistichen analiz, ili da risuvam moia. ottam i vuprosa mi za vupros.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Re: Какво е любов? И защо се изтърква толкова лесно.нови [re: 1.44]  
АвторAnetta (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 23:14



Темата ми хареса,обаче.....
Има и друг ъгъл на нещата.Адреналина,нощния плаж и чукането се повтарят
до замайване,докато търсиш онази истинска ръка която да стиснеш.
И когато вече ти е омръзнало от целувки на различни устни се поглеждаш
в огледалото ,вече остарял.Приятелите си гледат русите си съкровища а ти
се питаш дали да не си драснеш името в някоя обява.
Пътища много и за някои от тях се иска компромис и търпение.
Това е положението.



Тема Re: Няма въпрос.нови [re: koroviev]  
Автор samodiva ()
Публикувано04.03.02 00:17



blah-blah-blah
ne zvuchish ubeditelno

Heaven for climate,Hell for company


Тема еххх..силвестъре..нови [re: samodiva]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано04.03.02 01:05



"PREPARE TO BE JUDGED!!!"

trrrrrratatatatatatata...tup.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 04.03.02 01:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.