Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Една година интернет(последиците)нови  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано20.02.02 00:29



Как ли да започна темата се питам аз в този късен час....какво да напиша и какво да спестя.....да кажа направо какво ми е мнението за нета...или да разправя една година случки в нета.............
....и накрая реших.................

Част I-Преди Нетъ

Ех преди да се включъ у нетъ....го гледах,като майтап работа......а и чувах само едни неща...за това,че вътре бъка от комплекси и психари.........от грозни и дебели недоебани жени.........от страхливи пубери представящи се за големи....и от дядки на по 60,които се правят на супермодели..............
....ама това все пак беше мнението на хора,които нито имаха компютър...камо ли та нет.........трябваше аз да видя..какво е състоянието вътре.........но имаше и един проблем........човек за да почне да общува в нета...трябва да ненамира реализация сред реалното общество и да се чуства самотен.......е това го нямаше при мене,като заряд.....мотивацията ми беше на едно нулево ниво......за да почна да общувам чрез нета
...Както и да е......компютър си имам......и просто беше въпрос на време и аз да щурмувам инет пространството.........това стана възможно благодарение на една много неприятна случка в моето животЧе(няма да е коментирам)...........

Част II-Началото

20 февруари преди една година........реших да общувам с хора из нета.........бях като "девственица в мъжки затвор"..........на хората обитаващи нета гледах,като на такива живеещи в реалното пространство......мислих си,че това което се пише е истина.........и оставах с едно впечатление,че у форумите всички жени са манекенки и мъжете нямат по малки пениси от 22,5 см без главата .........четях какви ли не случки...кои сексуални...кои любовни.......кои четени от книга....кои гледани на филми..........Каква стана тя беееееееее...........Интернетъ е съвършенъ...........................
......Минаваха си дните...ама на мене взе да ми втръсва......скука взе да ме обхваща.....а аз не съм човек дето обича да скучае и реших през средата на март да си подготвям тялото за лятото.........даМ..........сутрин на лекции(игаси тъпотията само на няколко съм ходил)....следобед на фитнес....и вечер пак в нета ......ех как си хвърчаха бързо дните.........докат не се запознах с едно момиче на име ****** беше едвам на 18 години........ама всички е мислеха за над 20 годишна.........тренирахме заедно......и постепенно започвахме да се влюбваме и в рамките на 2 месеца(април и май)...купонясвахме кат луди........а как се запознахме ли????........само помня,че тя ма напъти да вляза у клубовете на дира .........та с нея почти два месеца си изкарах...докат неми каза,че ще заминава да учи в Германия........в действителност бях така планирал нещата,че с нея да изкараме едно купонджииско лято.....ама уви нестана..........в началото на юни тя потегли за Германия...................е кофти ми беше в началото...ама като се позамислих...си казах Е че какво лошо има...цяло лято ще ебеш,която си щеш.........дам лятото си го почнах по купонджииски........по 3-4 дена в седмицата по дискотеките купонясвах и $$$ пилеех.......много путани ми се натискаха(не се хваля)......на повечето им отказвах.........защото не_ма_кефи_ха ........но това небеше основната причина........ами просто исках да се влюбя....исках дълготрайна връзка..........или започване на нещо ново и различно от стандартното черпиш е две...водиш е у вас наебаваш е и на другата вечер историята се повтаря само,че с друга мадама.........из дискотеките красавици всякакви........ама никоя неще обвързване...ако няма материално покритие.......само искаха секс.......а аз,като последен идиот.....лятото търсех любов....сезона беше сексов..................................................................
Ех така си минаваха дните купони и щуротии...........простотии и идиотии.......но красавица в която да се влюба отсъстваше от живота ми..........и както се знае.......като пробваш на едно място и там нестава....пробваш на друго...а именно инет запознанствата................пробвах се първо в чата.......ама нещо ми се доповръща от там..........само ма питаха asl pls или нещо подобно беше..........игаси лайнарщината дето беше тоВа .........другата алтернатива беше клубовете на диръ........почнах да се навъртам из обявите за запознанства......и не след дълго попаднах на една обява дето изглеждаше истинска........а и момичето там страшно много по описание ми напомняше за онази ****** с която си бях прекарал 2 месеца......
...някак си описанието и всичко съвпадаха с нея...........175 см и 48 килца........тренирала в същата зала дето и аз...и на 18 години.....а и предполагах,че може да е ******...все пак тя ма напъти за клубовете тука......
Запознах се с това момиче от обявата........но чак разбрах,че не е моята ****** ,като и звъннах по телефона и чух гласът и..................разбиха ми са илюзиите,че с класна путана ще се еба....ама реших да се пробвам с тая дето почнах да е свалям.........казах си може би тя ще ми е бъдещата любов.........и реших да си определя среща с това момиче...........шоуто беше такова,че вместо за любов да е настроя пак за секс ставаше дума..........и пак искаше от мене саМо секс и толкова...............ех................все пак се съгласих и се срещнах с нея..............на срещата обаче разбрах едно нещо,че КОРЕННА Е РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ХОРАТА В НЕТА И ТЕЗИ ОБИТАВАЩИ РЕАЛНИТЕ ПРОСТРАНСТВА....тогава се сблъсках с инет действителността...тя се изправи очи в очи с мене...........тогава видях за първи път момиче на 16 години........което расъждаваше,като 20 годишно.........нямаше в него тръпката,каквато е имаше при други на нейната възраст момичета из дискотеките.....това момиче го бях някак си съжалил........на нея гледах някак си като баща.........имаше си тя някакъв проблемец...ама така и неразбах какъв е........
Няма да разправям какво са е случило..........но това,което стана след първата ми инет среща е,че по някакъв начин.........това момиче с което се бях срещнал.......е било само и само за да ма изкара от нета......за да ме види някъде отстрани какво представлявам една комплексирана личност,с която все още си имам големи разправии............само си го представете..........на мене ми е много противно.........защото такава мизерия само една нещастница може да направи.......................та именно тази личност ма следеше с различни никове........и единственото,което се радвам е че май наистина вече се отказа от мене................защото разбра,че това което тя иска няма да стане.................
.......ех че свят е тука на интриги и афери..........

Част III Мое лично мнение

Мненията са си мнения........и аз мисля,че да кажеш какво си мислиш за нещо е по добре вместо да шикалкавиш,като магистрална курва....................................
Моето мнение за нета е,че е свърталище на самотници,психично болни и комплексирани личности.........в това число може да ме сложите и мене........понеже една година съм вече сред вас.............
Голяма е разликата във възприятията на живо и виртуално............единствено мога да се похваля,че какъвто съм си навън...такъв съм си и тука......просто тука са живее по друг живот.......и занимаряването е тотално......
..и сутринта като се погледнах в огледалото......си казха...Ех преди плочките на коремъ са виждаха...сега где съ бря...........очите ми бяха подути и леко зачервени.........бях с леко пусната брада.........ташаците ми бяха обрасли,като тайванска джунгла........а само преди месец бяха бодливи като таралеж.....космите ми по гърдите ми шепнеха Колкото на бръснеш....толкова повече ще ставаме......и когато се откажеш да се занимаваш с нас......ще станеш ГОРИЛА.......................

П.П. Тия дни съм на размисли...дали да продължавам с този нет......някак си свикнах с него........ама взех да се превръщам в една затворена личност.....някак си не се чуствам себе си................хубаво ми е тука сред вас......ама си имам много авери в реалното пространство...които нетрябва да загубвам...............това което го усетих беше на 14 февруари на един купон......на който се чуствах някак си некомфортно....всичките ми авери обсъждаха теми дето са ги обсъждали на друго място и то без мене..............

П.П.П. Графи бебчо....недей да ми триеш темата ако обичаш...защото е най-дългата в исторята ми из тия клубове

party Up 2002


Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Evil Brother]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано20.02.02 01:21



мдаа, най дългата ти тема и определено най-скучната.
честно казано прочетох част първа и личното ти мнение, а зашеметяващите преживявания в част втора ги скенирах набързо, защото ме домързя.

очевидно търсиш мнение за себе си с това твое "разкриване на душата".

моето мнение за теб от много време е, че ти си един голям комплексар. не че аз не съм, то май всички хора в някаква степен са комплексирани, не знам.

разликата е, че има хора, които са такива каквито са, докато ти пробутваш смешните си маски на непукист и "желязно копеле", зад които прозира един обикновен смотаняк, който дори не е напълно прост, а има някакви неудовлетворени интелектуални или други търсения. общо взето твърде трагична в своята баналност картинка.

ако кажа, че си ми неприятен ще е лъжа. всъщност си ми напълно безразличен. в този клуб определено има по ярки индивидуалности и колкото и да се напъваш няма да станеш интересен.

всъщност може би не трябва да приемаш всичко това много навътре. аз наистина мисля това, което написах, но го написах само защото съм адски нервен в момента и искам да си го изкарам на някого. ти сигурно имаш и добри страни - гледам те на снимката - хубаво момче си май/не разбирам от мъжка красота/, не си и толкова тъп на какъвто се правиш. като те поотрака живота може и да станеш човек.

айде със здраве.



Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Cивия вълk]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано20.02.02 01:45



...разкриване на душата с това едва ли търся.......а и не съм човек дето ще тръгне в нета да разправя това,което му е в душата............
....много е лесно на някой да му сложиш титлата един голям комплексар...ама за да сложиш такава титла трябва и да е докажеш..........а за да е докажеш трябва първо да изучиш науките за човешкото съзнание...и след това да преминеш към науките за подсъзнателното......и чак тогава ще можеш да определиш,кой има комплекси и кой не....защото ти казваш комплексар ама знаеш ли какво значи тази думичка или просто си свикнал да решаваш своите си проблеми,като прехвърлях вината върху другите...
колкото и да се напъваш няма да станеш интересен ....това го каза ти...ама я да видим за къде съм се напънал.....от запек нестрадам..........а и съм що годе икономист и невиждам смисъл да влагам напъни в нещо,което няма да ми донесе никакви облаги...........по скоро си купонясвам виртуално...за разлика от тебе например............
Нещата понякога ги приемам навътре......ами сети са бря.......живял човек сред нормални хора......в нормална среда и изведнъж влиза в Меката на Интригите....
...това за мене е нещо ново.....за първи път виждам хора живеещи с лъжите си...и по лошото вярващи в тях....за първи път виждам жени с по 2 деца и съпруг да се правят на 20 годишни красавици....за първи път виждам толкова човешко нещастие събрано на едно място.........за първи път виждам толкова самотни хора на едно място.........

П.П. Голям съм комплексар да го знаеш от мене........

party Up 2002


Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Cивия вълk]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 01:56



AA, s tova za kompleksite ne sum suglasna, a da nari4ash sebe si kompleksar, zatova 4e se poiaviavash v neta - suvsem. Kolko miliarda po sveta go praviat, ili vse edno kato pravish liubov - si kompleksar sushto? Tova e suvsem estestveno i normalno da otkriesh nova forma na obshtuvane mejdu horata i da ia izprobvash, da se pristrastish dori kum neia - ima za kakvo, zabavno e, sreshtash mnogo pove4e hora, s mnogo pove4e mnenia i istoriiki , e - poniakoga e kofti /ama niama kak - 4ast ot surfinga e da popadash i na nepriatni neshta/.
No v opredelen moment ot jivota si drugi angajimenti shte te otkusnat ot tova zanimanie.
Nai izvestni li4nosti kato Madona, J Lo, go izpolzvat po niakolko 4asa dnevno./Dom.pomoshnik na Madona beshe razkril celia i dneven rejim -stavane, kafe i siadane pred komputara do 13h, kogato ima lek obiad posledvan ot trenirovki; i t.n. i mnogo drugi holivudski zvezdi :Vsi4ki te KOMPLEKSARI li sa?



Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Evil Brother]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано20.02.02 02:18



ами какво да му доказвам бре човек? та ти полагаш такива огромни усилия да "покажеш" нещо си, да разкриеш някаква велика "истина". като пуснеш тема със снимка на някоя кривогледа мадама с косми под мишниците или пък хермафродитка с пишка и изпадаш в дива радост като гледаш колко хора са ти посетили темата или са ти отговорили и прочее.

или пък някоя жена или мъж си излял/а болката и ти веднага цъфваш /освен ако есмералда не те изпревари/ и се изкензваш с великото си остроумие /което трябва да призная понякога, макар и рядко, е много на място /. та какво повече да обяснявам? толкова драпаш за внимание, че няма накъде.

дали се напъваш.... абе човек виж се само каква тема си изтипосал, пълна с глупости и накрая "ама графи, молим ти се, не мъ трий".

мама му стара, знаеш ли колко ми дреме на мен дали ще ми затрият някоя тема? понякога се е случвало сам да си трия неща, които са дълги колкото твоята сегашна тема плод на върховните ти интелектуални усилия. просто аз от известно време пиша само на компютър, сигурно вече правя 200 удара в минута и да напиша нещо дълго представлява толкова голямо усилие колкото да те напсувам в кръчмата примерно :))

напъваш се, майна, не знам дали имаш запек ама се напъваш.

айде зарежи, омръзна ми, пък и ти си пич общо взето :) чао и умната



Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Evil Brother]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано20.02.02 02:26



Това е първият нормален постинг, който чета от тебе май.
Във всеки случай е първият, на който спонтанно ми се приисква да ти отговоря.

Мисля си, че това, което си преживял тук, е много твое, много истински казано и е напълно реално. И все пак то е само част от реалната виртуалност или виртуалната реалност.Или просто е различно от моята реалност...кой знае...

За мене Интернет е шарено място. Щъкам из него вече трета година - и тук съм срещнала и най-лошото, и най-доброто...Тук срещнах Голямата си Любов и най-добрата си приятелка - и в двата случая нетът беше само мястото на запознанството - видяхме се наживо почти веднага...Тук намерих много нови приятели, които отдавна вече са ми съвсем реални другарчета - и които ме радват много! Тук срещнах и ужасни хора...еднодневни запознанства, самотници, откачалки...всякакви...Тук научих нов и съвършено различен език на комуникация и правила на общуване. Тук често храня нуждата си от космополитност и усещането за гражданин на света...усещането, че съм в свят без граници...Тук намерих тонове от любимата си музика, ценен софтуеър, интересни мисли и информация...Тук съм спасявала от полудяване в тежки за мене дни, когато ми е било тъжно и самотно...Тук съм помагала на други хора, които на свой ред са били тъжни и самотни...Тук провеждам кореспонденцията си и научавам хороскопа си за седмицата....Тук минава част от живота ми...

И със сигурност тук ми харесва...

Интернет понякога ми прилича на дом, който винаги можеш да напуснеш...и винаги можеш да се върнеш в него, намирайки го същият, както си го оставил...И на мен ми се е случвало да потъна тук и да не изляза с дни...превръщайки се в подуто и посиняло от недоспиване Нещо. После пък се е случвало да не се сетя с дни и седмици...Всичко тече и се променя (стара водолейска поговорка)...във всеки случай обичам когато стана сутрин, да си проверя мейла, докато си пия кафето...Така имам усещането, че денят ми започва нормално и светът е на мястото си.....



Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: ani]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано20.02.02 02:28



откъде се взе пък ти бре, пиле шарено?
хайде беж да спинкаш, че сега най малко ми се занимава с имбецилни пуберчета.



Тема Re: Ветре,нови [re: Cивия вълk]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано20.02.02 02:38



недей така...
Не си го изкарвай на него все пак...
Знаеш, че съм ти приятел и те обичам - и винаги те подкрепям при нужда. Но сега наистина не си прав.

Брадъра може действително да изпростява, и да пише глупости, и да се лигави, и да се прави не каквототамсиерешил.....но то е било преди. И когато е написал нещо толкова искрено и човешко, и то за първи път - това трябва да се поощрява. Лично аз му се радвам - и ме кефи такъв. И винаги, когато пише по този начин, бих му отговаряла ..ако има какво...

Ти така го сръфа, че ако бях на негово място, едва ли би ми дошла скоро музата да кажа нещо нормално....



Тема Re: Ветре,нови [re: Rama]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано20.02.02 02:45



ами Rama, не съм съгласен, че е чак толкова нормален постинга. има прогрес наистина, признавам. дори доза самоирония, която е прикрита зад обичайното перчене и развяване на оная работа.

признавам, че моят коментар е само едната страна, но пък и ти си малко крайна - ти пък посочваш само добрата страна на нещата :))

спокойно, приключих вече, няма да коментирам повече по темата, пък и няма смисъл да трия вече мнението, защото той така или иначе го е прочел.

и аз те обичам, приятелко, кажи какво да направя и ще те послушам? изкарах си го вече, бесен вълк не мисли много, знаеш...



Тема Re: Ветре,нови [re: Cивия вълk]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано20.02.02 02:55



просто иди и се наспи....

утре ще е различно....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.