Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Всички Рибки чукат (астрологично-любовно)нови [re: MCStranger]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано20.02.02 09:29



мнооо яко, копеле!!!!!
страшно се изкефих:)
мисля, че си прав.......за второто място отзад напред при мъжете "риби'/бих ви отредил дори първото, заради Иванков/......:)))
виж, жените риби са друга работа....страшно са сексуални:))))



Тема Re: Всички Рибки чукат (астрологично-любовно)нови [re: MCStranger]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано20.02.02 10:47



Я, какво ведро четиво!:)
Супер си!

Само някои пояснения ми се иска да направя.
Не съм съвсем съгласна с основната ти теза за ниския рейтинг на мъжете Риби. Сред самите мъже може и така да е, но сред жените не е. Напротив, доколкото съм чувала, мъжете Риби се асоциират с нежност, романтика, мечтателност, чувствителност и леко особнячество, което са все неща, радващи жените.
И тази ситуация, дето я описваш (как жената пита за зодията ти и като разбере, че си Риба, примирено промърморва, че може би си изключение) - и да я видя, няма да я повярвам. Напротив, напротив - нямат чет женските въздишки, които съм чула по адрес на загадъчните господа Риби...това на ухо ти го подшушвам...

Вярно е, че не разполагам с никакви лични наблюдения, на които да се позова .....изглежда Рибите нямат голям афинитет към мен и все се разминаваме в този живот.Аз самата съм Водолей (зодия със също доста .....ммм... относителен рейтинг...) И лично в моя живот гъмжи от Везни - и то в такива отчайващи количества, че заради тях така и не сколасах да опозная останалата част от зодиака.



Тема Re: Всички Рибки чукат (астрологично-любовно)нови [re: MCStranger]  
Автор pet (любопитна :))
Публикувано20.02.02 12:07



Забравил си основното предимство на вас, мъжете Риби, по което със сигурност си приличате с нас, жените Риби. Фантазията и освободеността, стига да има с кого да си освободен....:)))))))))))))

А иначе - и от мен ЧРД на всички Риби и ... малко повече самочувствие...:))))))

Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да го получиш...


Тема Re: Въпросче?нови [re: MCStranger]  
Автор 3AЛE3 (задръстена)
Публикувано20.02.02 12:21



Много готино си го написал :-))
Аз лично се чувставам много неподготвена по темата, защото никога не съм имала нищо общо с мъж от зодия Риби. Много странно, че на мен ми налитат мъже само от три зодии. Най-често ми обръщат внимание мъже от зодии Овен, Рак и Стрелец......./ те на кого ли пък не налитат/. За съжаление аз не харесвам нито една от тези зодии. Винаги съм харесвала мъже от зодия Скорпион....обаче.. съдба...
Но сега пък е момента да те питам теб - Вие рибките /мъже/ харесвате ли жени Козирог?

Редактирано от 3AЛE3 на 20.02.02 12:23.



Тема Златна зодиянови [re: MCStranger]  
Автор Гaлeнa ( душа медена)
Публикувано20.02.02 13:14



са мъжете-риби за омъжените жени :)

Защото.....не плямпат! Мъжете риби са умни, дискретни, хлъъъъъзгави, т.е. - способни да се изнижат от всяка запечена ситуация :))) Те са ненатрапчиви, непретенциозни към храна, лесни за отглеждане и в язовир и в аквариум.
С идеална аеродинамична форма, движенията им са пестеливи, но високоефективни. В тях няма нищо излишно, нищо предвзето.
Ако искате да съчетавате без проблеми семейния с желания от вас живот - вземете си любовник-риба :))) Тъкмо ще спестите и от лубриканти! На слука, рибарки! Сезонът на рибите е открит :)))

ЧРД утре, Странниче :)



Тема Re: Златна зодиянови [re: Гaлeнa]  
АвторShadows (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 13:24



strahotno ! po-dobro oharakterizirane na mazhete-ribi ne bjah chuvala...
Bravus !
Eh, ako ne bjah riba / b.a. kombinaciata "riba s riba" e uzhasna/




Тема Златна рибке,нови [re: Shadows]  
Автор Гaлeнa ( душа медена)
Публикувано20.02.02 15:40



трябва ли ти простор, вземи си мъж Водолей и си плувай на воля :))) Водата той я осигурява - винаги прясна и озонирана :))) Имам си такъв в къщи, гарантирам ти, че си струва да опиташ:)))



Тема Re: Златна рибке,нови [re: Гaлeнa]  
АвторShadows (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 16:03



"Kasno e libe za kitka", kakto kazva narodat.....
Az puk si imam vkashti Veznichka ... - vseki den me premerva, otmerva, zamerva ...etc.




Тема Re: Златна зодиянови [re: Shadows]  
Автор pet (любопитна :))
Публикувано20.02.02 17:59



dali e ujasna zavisi izcialo ot dvete ribi vsushtnost...

Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да го получиш...


Тема Re: Всички Рибки чукат (астрологично-любовно)нови [re: freestyler]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано21.02.02 10:21



Мерси за похвалата...

Иначе теб и всички останали предупреждавам да внимавате какво пишете за Жените-Риби - щот' майка ми, нали, таквоз:))))))))))))))))))

...and in The End the love you take is equal to the love you make...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.