Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема покаяние...нови  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано20.02.02 03:22



искам да се извиня на всички в този клуб, на които съм си го изкарвал откакто пиша тук.

признавам си, че често съм се заяждал съвсем неоснователно с първия, който ми попадне.

от известно време се водя от правилото, че когато ми е зле, когато се чувствам кофти, не бива от това да страдат близките ми хора, дори ако точно те по някакъв начин са предизвикали лошото ми настроение. използвах този клуб като отдушник и съвсем съзнателно преиначавах истини или полуистини с цел да нараня някой случаен ник, зад който обаче се крие жив човек. прекрасно знам колко могат да нараняват думите и с единствената цел да наранявам съм преувеличавал някои неща и съм ги представял по отблъскващ начин, така че самият обект на словестното ми насилие да повярва, че има истина в словата ми.

не знам в каква степен съм наранил своите "жертви" и не искам да помислите, че самодоволствам с гордостта на насилника. напротив, срамувам се, защото това е слабост, голяма моя слабост.

искам да се извиня на la femme, съвсем безпричинно се заяждах с нея още в една тема "реквием", а и след това.
искам да се извиня на eliv brother, той наистина е пич!
искам да се извиня на мяу - тя наистина е чувствителен и добър човек.
искам да се извиня на esmeralda и с нея съм се заяждал безпричинно.
искам да се извиня на medusa, с нея бях особено несправедлив, защото донякъде ми напомня на едно друго момиче... но това не е съществено...

в момента не се сещам за други от този клуб, но думите ми са отправени към всички, които съзнателно съм се стремил да нараня или може би несъзнателно съм обидил.

срамувам се от себе си и ще се опитам вече да не го правя...

Редактирано от Cивия вълk на 20.02.02 03:34.



Тема Re: покаяние...нови [re: Cивия вълk]  
Автор navlek (general fault)
Публикувано20.02.02 06:10



Виж сега, ела да пием по 80 бири в капанчето, за да можем да се самосъжалим като истински мъже



Тема Re: покаяние...нови [re: Cивия вълk]  
Автор mistermeth (новак)
Публикувано20.02.02 06:21



abe znaesh li kakwo
DA TI GO NA4UKAM



Тема На мен недей.нови [re: Cивия вълk]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 08:09



Не си спомням твоят ник да е обидил моя ник, а и да е - какво значение има, че играейки си, парченце от теб е наранило парченце от мен? Та ние никога не сме се познавали в реалното, та да можем да се нараним истински. Нараняване има, когато цяла душа нарани цяла душа. Това е възможно там и тогава, когато и където хората контактуват с целите си души едновременно. За там е предназначено и извинението.

Извинение, което не е от цяла душа към цяла душа е обида. Обидата на ник към ник в повечето случаи е шега.



Тема Re: покаяние...нови [re: Cивия вълk]  
Автор 3aплEc™ (ЗаплЕс™)
Публикувано20.02.02 09:05



Ти си фен - запомни го това, а това, че си се покаял - умножава това ти качество :>


УСпехи

Old Dirty Bastard


Тема Re: покаяние...нови [re: Cивия вълk]  
Автор Laugh® (тцупличка хех:))
Публикувано20.02.02 09:27



стига бе тъкмо си помислих че си вълк единак- а ти си взел да цивриш тук;)
я се стегни-

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема хей с...нови [re: mistermeth]  
Автор Aнreл ()
Публикувано20.02.02 09:40



кво ще го направиш бе мой!

То начукването става със хуй а не със бонбонче като твоето! Него най-много някоя разгонена улична котка да го оближе!

Я си го дръж там където му е мястото!





Тема Лафи..нови [re: Laugh®]  
Автор Aнreл ()
Публикувано20.02.02 09:48



не си права и майка ти не е права ("уфф тва май трябваше да го кажа в клуб Говорим си за секс"и небрежно той се почеса по главата), Сивия вълк си е единак...но понякога и те вият от болка - самотно и истински! Туй че ние не можем така, показваза пореден път че не сме вълци, а някакви си малодушни кокoшки





Тема Re: Лафи..нови [re: Aнreл]  
Автор Laugh® (тцупличка хех:))
Публикувано20.02.02 09:59



стига бе- кокошки- петли-виене-
това са отминали неща- навлизаме в друга епоха вече-
човече 21 век е:)))))))

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Re: покаяние...нови [re: Cивия вълk]  
Автор Lady X (***)
Публикувано20.02.02 11:08



Самокритичността е нещо рядко срещано. Виж колко им е непонятна на повечето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.