Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Бибepoнъ]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано20.02.02 12:10



.....добре бе чичка...чувал съм,че 25 годишните мъже които се правят на пубери избиват някакви комплекси......ама ти се правиш на недокърмено......и май плачеш за психичното отделение

party Up 2002


Тема Re: не:)нови [re: Rama]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано20.02.02 12:13



...хайде сега тука може да си намери любовта само този,който не е намира реално.......или които има някакви задръжки да е търси реално

party Up 2002


Тема Re: май и ти си кат мене........нови [re: Evil Brother]  
Автор 3aплEc™ (ЗаплЕс™)
Публикувано20.02.02 12:14



Абе всичко е каша, една голяма каша. На мен, нета НЕ ми вилияе отрицателно. Не търся удоволствие от нова връзка, а големият кеф от някоя нова .mp3 - ка. Всичко е предначертано - но зависи все пак за какво си влязъл. Всеки има цел, а моята определено не е да търся няква свалка с който и да е. Затова и не мога да си представя как стват тез неща.

Абе мани ............. :)))) майтапи

Old Dirty Bastard


Тема Re: май и ти си кат мене........нови [re: 3aплEc™]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано20.02.02 12:38



....то и аз много се кефя да си свалям mp3-ки....както и да джиткам на игрички
.. а за свалките........само веднъж съм свалял.......ама съм описал по-горе защо съм го правил................повече няма да го парвя,защото неми се иска да давам празни надежди на някоя незадоволена майка с две деца представяща се за 20 годишна красавица...

party Up 2002


Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Esmeralda]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано20.02.02 12:43



.....ако буквите създаваха хората....то Кирил и Методии трябваше да се казват Кирилица и Глаголица
Мене не ми харесва буквалното запознанство.......все пак различните хора имат различни възприятия за тия неща

party Up 2002


Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Evil Brother]  
Автор Бибepoнъ (ас съм ве)
Публикувано20.02.02 12:54



абсолютно правилно , но май не се срамувам да си го призная , Фнуче :)))

..тя таъ не е кът унаъ....таковъ..


Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Бибepoнъ]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано20.02.02 12:57



....ако се правиш на бебе и в реалното пространство

party Up 2002


Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Evil Brother]  
Автор Bella Donna (хубавица)
Публикувано20.02.02 13:56



tochno Za tova ti govoreh amam mai mnogo malko hora sa tuk za tova

Който го е страх от мечки не ходи в гората.


Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Evil Brother]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 14:09



Не намесвай хората. Дяволчо.

П.П. Не съм ги питала, акраните, ама не ми се вярва да са ги писали върху други букви. Буквите, де. Щеше да се получи някоя неуместна комбинация - например, уж свободно редящи си се хубави букви, ама позалепени оттук-оттам с по някое i. Според мен.




Тема Re: za Evil:)нови [re: Evil Brother]  
АвторAnetta (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 15:33



Chestno kazano,ne sum ochakvala takava tema ot teb.Chetoh q mnogo zadulbocheno:)Ne mojah da se sdurja da ne otgovorq .
Kakto Rama kazva ,tochno kogato ne tursish nasturveno,tochno togava namirash.
Ne znam dali tezi koito polzvat net a sa kompleksari,no znam che ima vsqkakvi,kakto i real.Bez da sum rovila iz obqvi i snimki,no moga da priznaq che imenno tuk se zapoznah s edin chovek koito e ISTINSKI PRIATEL ,bez da si izmislqm.
Jalko che ne vseki ima tozi kusmet.
A za virualniq i realniq jivot-opredeleno trqbva da ima balans:)Inache vsichki net kompleksari ni ochakva edin takuv 14fevruari kato tozi na koito ti si prisustval:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.