Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Kakvo ti stava be ??нови [re: Evil Brother]  
Автор Sukubus (male daemon)
Публикувано22.02.02 01:23



nai malko az ..
njamam izgoda da te presledvam ..
nito mi dostavja udovolstvie ..
i ja mi objasni kakva e izdynkata ??

(^_^)


Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Evil Brother]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 03:48



Налага ли се да се мъчиш, щом резултатът ти е вече известен?



Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Evil Brother]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 03:59



Нима в реалното не те обвързват? Обзалагам се, че след всяка реалност миришеш на нещо. И се обзалагам също, че знам на какво. Дяволчо.

П.П. Забавляваш ме. С фона на все реалностите си. Изпъкваш някак си понеже. Преднамерено ли е? Прости.



Тема Re: ........нови [re: Evil Brother]  
Автор Джoaннa (гордата то)
Публикувано22.02.02 09:21



Ами то в това е парадокса, търсиш нещо без да знаеш къде ще се набъркаш накрая, ти сам го каза в кво се накисваш...

Гъчиии, Томиии, мъжа ми е в Комиии!


Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Esmeralda]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано22.02.02 14:23



....за да достигне човек до това да си търси обвързвне в нета...значи има някакъв проблем в него......и именно нета му дава възможност да си скрие проблемите и недъзите от нормалните хора.......дава му възможност да се запознае с някой и да се представя в една измислена от него светлина.........създава си някакви налудничави илюзии и си мисли,че това за което се представя това и в действителността представлява........................
С който и да тръгнеш да си говориш усещаш някак си,че има нещо нередно в него.......той възприема живота по един депресиран начин......търси тука някой на който да си сподели проблемите...независимо какъв е.........важното да има ICQ.......става така,че в повечето случеи седиш и се правиш,че го разбираш..ама се чудиш как да се отървеш от него...................защото всеки си има проблеми и си ги тътри,като някакво бреме.....ама при реални обстоятелства едва ли ще тръгне да ги споделя с всеки срещнат.......................
Кофти ми е,че ненормалните неща се възприемат тука,като нормални.........и ако някоя се похвали,че е успяла да заблуди някой балък че е 20 годишна......и една година си е говорила с него....и накрая са решили да се срещнат а тя се оказала на 30 със 2 деца...........това се смята за нормално........както и нормално е да се друсаш с антидепресанти.....или,когато си говориш с даден човек......да ти каже,че в момента е много зле и трябва да се обади веднага на психоаналитика си.............или пък нормално е някаква дето нито е познаваш нито нищо да ти са натрапи,като недоебана курва да ти каже еди си колко висока и еди си колко тежаща...ела и ме наеби....защото съпруга ми,като ме види и нему става...........а ти като и откажеш...се появява някакъв измислен с някакво си обратно поколение........и ти го казава,като цигански шаман :От днеска дните ти ще са черни,а нощите бели.........а аз все се питам този какъв е бе??????....от лудницата ли са го изписали или какво????????????

П.П. Покажи ми някоя тема за любовта дето някой да е доволен от нея тука.Бабке

party Up 2002


Тема Re: Една година интернет(последиците)нови [re: Esmeralda]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано22.02.02 14:26



....ама аз съм тука да купонясвам не да се мъча,но все попадам на избягали от някое психично отделение........и като всеки нормален се шокирвам от начина им на поведение...

party Up 2002


Тема Re: ........нови [re: Джoaннa]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано22.02.02 14:28



...ами аз затова използвам само форумите за комуникация...........

party Up 2002


Тема Re: Kakvo ti stava be ??нови [re: Sukubus]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано22.02.02 14:42



Стъньо Инкашов недей така се бъзика.......нета е направен предимно за забавления,а не за игрички с неочаквани краища......живей си живота такъв,какъвто ти си го възприемаш.......свързвай го с каквото си искаш поколение и ако щеш не се къпи цяла година мене не ме ебе тази работа.........
......ама нещъ да са занимаваш нито ти нито счетоводното ти Цинги с мене..защото ако имате тука равен старт в нета и можете да са ебавате...то реално шансове нямате......и въпрос на време е да ма разерите и да действам,както аз си знам...........но тогава и Канада няма да ва приюти..нито Пеневата чета да ва подслони..........

П.П. Живейти си живота...мене оставете.Стъньо

П.П.П. Мисля че разбираш от това,което съм ти написал...............

party Up 2002


Тема :-))))))нови [re: Evil Brother]  
Автор SEXX (дете на любофта)
Публикувано22.02.02 15:11



Ми като те гледам как сериозно разсъждаваш... явно си на крачка:-))

Интелигентността на Земята е константна величина - променя се само броят на хората


Тема Re: :-))))))нови [re: SEXX]  
Автор Evil Brother (Man-in-Black™)
Публикувано22.02.02 15:18



...на много голяма крачка съм...............

party Up 2002



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.