Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 24.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Бейб! Айм бек ъгейн!нови  
Автор Biscuit (the precise one)
Публикувано07.02.02 12:30



Искам да ви кажа, че независимо, че отдавна не съм изразявала мисли в този клуб, аз за миг не съм спирала да мисля по въпросите на любовта.
И мислейки за любовта, дойдох да ви кажа, че аз мисля, че любовта е нещо страшно, нещо голямо и велико. Ето, тази мисъл за любовта, ме накара за пореден път да дойда сред вас и да споделя няколко мисли за любовта.

Оставам настрана прозренията на Фрийстайлър, че любовта тва си е ебало майката, но аз мисля, че освен че любовта тва си е ебало майката, то тя любовта тва си е ебало изобщо цялото родословие до девето коляно по права линия с леки отклонения до шеста степен по съребрена и втора по сватовство. Мисля, че така са се зародили родствените връзки между хората – на основата на дълбоката проникновена любов без капка трезва мисъл.

Мисля също, че любовта не може да се измисли, защото тя е реален хормонален процес, ензимна реакция, както съм казвала нееднократно, и нарушена обмяна на веществата, от което идва мътния поглед, сенките под очите, неадекватните психомоторни реакции, прекаляването с алкохол и цигари, злоупотребата с ганджа, неправомерното пътуване по линия на градския транспорт с месечна карта за друга линия, пиенето на гладно и липсата на въображение.

Другата ми мисъл за любовта е, че който не знае какво е това любовта, той нищо не знае. А какво е любовта? Аз мисля, че любовта е нещо, което не може да се опише. Точно така – ако ви питат какво е любовта, отговаряйте – любовта е нещо, което не може да се опише. Имаше един виц за англичанина, французина и българина, дето сравнявали жените си с различни животни. Англичанинът казал: “Пък моята жена е красива като пантера – дива, страстна, неукротима…” Французинът: “А моята е като газела – грациозна, изящна, нежна…” А българинът: “ А бе…то и мойта ми мяза на някво животно, ма не моа да кажа с точност на кво…” За любовта няма думи открити, няма открити!

Освен това, мисля, че любовта…. Както и че любовта… Не е за пренебрегване и тезата, че любовта… А някои, необяснимо защо, споделят мнението, че любовта… Макар че любовта… И все пак, не смятате ли, че любовта… Но любовта… Независимо че любовта… Защото любовта... А нима любовта?….



Тема Re: Бейб! Айм бек ъгейн! [re: Biscuit]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано07.02.02 12:52



Абе ти хубаво си бек, ама тук няма никой вече.



Тема Re: Бейб! Айм бек ъгейн!нови [re: Люлин 5]  
Автор Biscuit (the precise one)
Публикувано07.02.02 13:05



Забелязах. Връщам се обратно - при корените си. В Делиормана. Там говорят меко - тоест с топлина в гласа и разбират любовната проблематика, щото е пълно с ниви, дето реват за Оране.



Тема Re: Бейб! Айм бек ъгейн!нови [re: Biscuit]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано07.02.02 13:55



И аз не мога да определя на какво животно ми приличаш:))
Бееейб!:)



Тема Re: Бейб! Айм бек ъгейн!нови [re: Strunz]  
Автор Dodger (Just Dodger)
Публикувано07.02.02 13:58



как са го зазидали, горкото ;)))



Тема Re: Бейб! Айм бек ъгейн!нови [re: Strunz]  
Автор Biscuit (the precise one)
Публикувано07.02.02 14:02



Имаше едно прасе май, дето Бееееейб му беше името....



Тема Re: Бейб! Айм бек ъгейн!нови [re: Strunz]  
Автор Biscuit (the precise one)
Публикувано07.02.02 14:06



Освен това не търси у мен прилики с познати ти животни.
Аз съм динозавър, майна, и съм на изчезване.

"ще изчезна масово
им каза той
ще изчезна масово
им каза
като динозаврите"



Тема Re: Бейб! Айм бек ъгейн!нови [re: Biscuit]  
Автор Hиkъff (никой)
Публикувано07.02.02 14:12



-А, како, другите ме питат,
дали страхът ще победи?
-Не знам, но мене ако питаш,
стени не се разбиват със глави!



Тема Re: Бейб! Айм бек ъгейн!нови [re: Biscuit]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано07.02.02 14:14



...мхм, тъй БЕШЕ името му...

(Би ли ми сипала допълнително?)



Тема Re: Бейб! Айм бек ъгейн!нови [re: Hиkъff]  
Автор Biscuit (the precise one)
Публикувано07.02.02 14:16



И някакъв Никъфф се изгуби в Люлин 5, а там е страшно, там е опасно... и е пълно с високи стени.

Знаеш ли какво е казала едната стена на другата? - Ще се срещнем на ъгъла.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.