Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Не, явно ти не ме разбираш.нови [re: Nickname]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано06.02.02 20:12



И не можеш да ме разбереш, защото си мъж. Защото онези четири дати за нас са Дати - тяхното забравяне и незачитане ни кара да си мислим, че не ни уважавате достатъчно..

Мисленето ни е просто изкривено. Дори цяла година.. всеки ден да сте ни подарявали цветя, ние ще кажем "По дяволите, точно на 8-ми март не се сети едно цвете да ми подари". И всеки ден от годината да сте били до нас, ние ще се нацупим, че точно на 14 февруари имате работа.. И не само ще се цупим, но и ще си мислим, че се правите на влюбени някъде другаде при някоя друга точно в тоя момент.. Или недай си боже да не ни честитите рождения ден. Голяма драма!! А за годишнината.. ние знаем, че не си спомняте такива дати и умишлено ще ви припомним няколко дни по-рано.. Ако и тогава забравите, трагедията е пълна. Ще се нацупим не за друго, а защото знаете, че тези дати са важни за нас, но не се съобразявате с това.. Което пък значи, че не ни уважавате...

___________
My way or the highway?


Тема Re: Women's rulesнови [re: l33t_sh1t]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано06.02.02 20:16



Прав си.

Иначе, да. Гадничко е да гледаш ония хвърчащите с букетите и в същото време да знаеш, че и бурен не са ти подарили.. Неуважително е някакси.. Точно това отговорих на Nickname.. да не се повтарям сега тука..

___________
My way or the highway?


Тема Re: я вижте, каква бележка получих сега! :)))нови [re: Aнreл]  
Автор Nickname (God)
Публикувано06.02.02 20:22



"Шъ си намери той (б.р. става въпрос за Ливърпул - Джеф Лин) своята мама Дженис и ще останеш на сухо ти
Сега имам половин свободен час, ще скокна до ******.
Абе ти сканирал ли си наживо някой от Love клуба ? Виждат ми се мутанти до един "




______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: Напротив! Много добре те разбирам!нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Nickname (God)
Публикувано06.02.02 20:30



И въобще не съм казал, че забравям такива дати!!! Напротив - помня ги и още как
Обаче, ако тва дето си го написала сериозно го мислиш, наистина не говори добре за теб. Защото всичко се случва и всеки може да забрави! Друг въпрос е, ако го прави системно! Ако знае, че ти би оценила неговото по-специално отношение на тези дни (и че това по-специално отношение ти доставя удоволствие!!) и системно не го показва, тогава имаш някакво основание, но иначе - не.
А бе аз не ги разбирам тия работи - кво съм седнал да обяснявам

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: о, не!нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Nickname (God)
Публикувано06.02.02 20:34



въобще не ми отговори това - отговори ми съвсем друго!
Аз съм съгласен, с това което ми отговори - написал съм в кой случай!
А второто нещо, с което съм съгласен е именно това, което тук си написала - просто човек наистина се чувства кофти, когато гледа как наоколо хвърчат тия с букетите, а за него няма. Така е!

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: Women's rulesнови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано06.02.02 21:36



Zlatniay otgovor e:
" Da skupa, prava si"
ili
"Kakto iskash",
a moje i samo:
"Da liubov moia".

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Women's rulesнови [re: Cherchez la Femme]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано06.02.02 21:50



ти си си ударена по рождение..........явно обаче че някой продължава да те удря с рогчето ама си и личи че удря на неподходящото място........................е възможоно е и въобще да не удря ама ши знайш и това явно е проблем............

незабележим


Тема Re: Women's rulesнови [re: Dragoness]  
Автор Nickname (God)
Публикувано06.02.02 22:01



Май нещо си фенка на Twisted

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: Women's rulesнови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Beщицa® (шарлатанка)
Публикувано06.02.02 22:01



ама мила:))))списъка е безкраен:))))и може да се обощи в няколко думи:)))като например:
ПРИЕМЕТЕ ЧЕ И НИЕ СМЕ ХОРА ..ИМАМЕ СЪЩИТЕ ЖЕЛАНИЯ И СЛАБОСТИ:)))ПЛЮС ЕДНО ПРЕДИМУЩЕСТВО....ИЗДЪРЖАМЕ НА БОЛКА 13 ПЪТИ ПОВЕЧЕ:))))



Тема Re: Women's rulesнови [re: Beщицa®]  
Автор Nickname (God)
Публикувано06.02.02 22:04



пропусна да кажеш, че ако си и вещица не са 13, а 37 пъти повече

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.