Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ladies' nightнови [re: тapaнтyлa]  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано07.02.02 17:24



tarantula, ти ме кефиш...

Ние с моите приятелки сме на ladies' night всяка събота.. Първо избираме някое по-тихо кафене.. напоследък Буда бар.. където да можем да се чуем и да се развихрим именно в разговори за изкуството и изкуственото, за живота и за животните страсти, за пророците и пороците:)) А темата за хромозомите съм я дискутирала с мъж... той така и не можа да се примири, че няма YY, но за сметка на това има XX...

Готин и усмихнат ден ти желая!!

___________
My way or the highway?


Тема Re: ladies' nightнови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Nickname (God)
Публикувано07.02.02 17:36



вие не сте наред с тия хромозоми Къв ви е проблемът? Или къде ги намирате тия смахнати мъже

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: ladies' nightнови [re: Nickname]  
Автортapaнтyлa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 17:47



Излизам на сцената бледа. Ах, Никнейм (припадам). Елегантно се свестявам и все така бледа, вадя напарфюмирана кърпичка от пазвата си. Ех, Никнейм. Страните ми се разруменяват, притварям дълги клепки. Къси. Дълги. Къси. Дълги. Ох, Никнейм!;)))
Ти за какво си говориш с жените;)) След като изчерпаш работата, яденето, къде ще ходите довечера, намалението в Бенетон, къде си ходил на фитнес, какво казал този, как се изхилила онази. После за какво си говорите, гълъбчета;)



Тема Re: ladies' nightнови [re: Cherchez la Femme]  
Автортapaнтyлa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 17:52



Водолейчетата се надушваме през 10 баира;)) Пък колко сме вятърничави само;)
А мъжът трябва да е бил готин, нищо че не се е примирил. Все пак е разговарял. А я го виж Никнейм;)) Все едно някой го кара да гледа раждане, или ще му бият инжекция;)))



Тема Re: Абе чувах нещо,нови [re: Lady X]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано07.02.02 22:13



че имало връзка с хигиената...

Комодски дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re:Той пъкнови [re: Beщицa®]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано07.02.02 22:17



откъде знае? Нали е мъж? Направо си плаче за едно мае-гери в зъбите... Може ли мъж да ръси подобни неща...

Комодски дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: Що се отнася до тактиката, на тебнови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано07.02.02 22:24



случвало ли ти се е някога всичките роднини да се разделят на два лагера и да почнат да се джафкат. И да се окаже, че единствения човек, който е в състояние да влиза в контакт и с двете групи да си ти? Тъй да се каже "контактна група", но в единствено число...

Случвало ли ти се е да водиш война със собствените си родители всеки божи ден по елементарната причина, че не си станал това, което са искали ТЕ? Щеш-не щеш, такъв дипломат ставаш, че и Косово можеш да умиротвориш за 2-3 дена, ако не те пречукат преди това. Отстъпваш по дребните проблеми, за да можеш да извоюваш това, което искаш по важните такива...

Комодски дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: ladies' nightнови [re: тapaнтyлa]  
Автор Nickname (God)
Публикувано08.02.02 00:58



във всеки случай не и за хромозоми
Да не говорим, че тия мъже трябва да са много тъпи, за да не виждат очевидното нещо как трябва да се проведе спора, какъв ли спор всъщност, за хромозомите, така че да са печелившата страна. Но по принцип е тъпо. Ама много теми съм напускал нещо - иначе веднага щях да ви пусна и една за хромозомите в съвсем друга светлина!!! Айде вие сте оправдани - така ви изнася! Ама къде пък ги намирате наистина тия тъпи мъже, дето да не могат да се сетят

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: Хахаха!нови [re: тapaнтyлa]  
Автор Nickname (God)
Публикувано08.02.02 01:07



Харесаха ми първите ти постинги по темата, ама сега си много, ама много далеч от истината! А всъщност си права, че сте вятърничави
За другото:
Какъв е проблемът с раждането - никакъв за мен! Нали само ще гледам! Е, надявам се, ако държа ръката на раждащата, тя да не е много яка, че да смачка моята
Не си спомням досега да съм се страхувал някога от инжекции - интересно защо много жени си мислят, че мъжете се страхуват. А бе някои сигурно се страхуват - щом има луди да се разправят за хромозоми
За хромозомите не виждам какво има да се разговаря!!! Ако вие подхванете темата, ще ви закопая още на втората дума - баси, как не са се сетили спорещите :))) А аз не бих я подхванал във вида, в който я представяте пак поради същата причина. Иначе трябва да ви мачкам самочувствието. Но ако си го изпросите сами, очевидно не бих имал голям избор.

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Тцъ, не е вица, бе!нови [re: Eagleclow]  
Автор Lady X (***)
Публикувано08.02.02 10:31



Романтика. Свещи. Чаша шампанско за двама. Аромата на запалена канелена пръчица.... любовна музика.... черните дантели загатват формите, които жадуват да бъдат разкрити....

РОМАНТИКА И ЕРОТИКА, приятелю, това е основния смисъл на женското бельо......

Иначе оня виц за чукчата и гащите и аз го знам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.