Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 24.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 11:43



Така и така ми излезе името на най-черногледия тук, та защо да не продължа?
Заради какво или въпреки какво можеш да се влюбиш в една жена?! За да те върти на пръста си? Да не знае какво иска и как го иска? Но ти трябва да знаеш преди нея. И да се правиш на гадател. Ако случайно сбъркаш - има си следващ. И пак добре, ако случайно разбереш защо са те изхвърляли. Което рядко се случва. Да я водиш по ресторанти, да й купуваш цветя и подаръци. А да те правят на клоун. И то от нещо, което само външно прилича на човек. Има една приказка - кажи му жена и не го обиждай повече.
Разочарован съм от тях. Мразя ги. Не виждам никакъв смисъл в тях. Има само 2 ползи. Ако се сетят какви са де. Ама и те скоро няма да са ползи. И тогава за какво са?!

ИГРАТА СВЪРШИ

Редактирано от evgenyd на 21.01.02 11:44.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано21.01.02 11:49



Знаеш ли - мисля си, че и те /разбирай жените, макар и да не харесвам такива разделения/ мислят точно като теб. Такива са си взаимоотношенията м/у двама души - ти какво, да не търсиш някаква идеална... /любов, жена, връзка/. Май ти е минало времето да си идеалист ;)))) А иначе жените са прекрасни същества - аз разочорование нямам, може би защото приемам нящата по-естествено.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Люлин 5]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 12:14



Далеч съм от мисълта, че това не важи и за нас. Но в момента изобщо не ме интересува. Как да обичаш някоя, която ти разказва играта по всички правила. Без да се усетиш. И накрая ти изализаш виновен. Влачиш се като парцал пред нещо... Абе мразя ги и това си е.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторKaти (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 12:17



Здрвавей градски!Най-после да срещна един пловдивчанин в нета.Всички са дървени шопи с голямо самочувствие, което донякъде май е без покритие,но............Та на твоите писаници ако ми разрешиш ще ти отговоря с два,три реда.Не мрази жените, а ако можеш само ги обичай,макар,че не всички заслужават за това.Същото,което ти си написал бих могла да кажа и аз.Не мразя мъжете, просто вие вече почти станахте безлични, защото май и вие не знаете какво искате.Хем искате да ви обичат и да примират за вас,за,да ви подклаждат мъжкото его, хем като разберете,че една жена ви обича вие започвате да бягате от нея, тя просто ви става безинтересна, защото вече е във "ваше владение".Така,че както ти неможеш да си отговориш на някой въпроси,които те вълнуват, и аз по същият начин немога.Вие сте доста трудни за разгадаване, за разлика от нас.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано21.01.02 12:18



Ми ти си виновен, майна! Що си допуснал нещата да стигнат до там /където и да е това/. Не си открил формулата на хубавата връзка, отегчил си човека до теб - ти си виновен, това е.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано21.01.02 12:22



Znaesh li, kogato imam problem se obryshtam kym sebe si.
I winata za problema i reshenieto mu sa wytre w teb!
Stiga si wyrshil gluposti, kato izliwash otrowa wyrhu obobshtenia obraz na jenata! Towa e typo i predskazuemo!
Izmisli neshto hitro be myjki

The big wheel keeps on turning...


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Aнджeлинa (непозната?)
Публикувано21.01.02 12:24



Сам си си виновен. Един истински мъж никога не би позволил на жена да го "върти на малкия си пръст". Каквото и да се разбира под това.
Всеки човек си има достойнство. И трябва да умее да си го защитава.
Повярвай ми, имам твърде основателна причина да мразя мъжкото съсловие. Но не смятам, че с това ще спечеля нещо. Умея да прощавам, понеже. И знам, какво искам. Знам, какво мога да дам, също. Стига си се самосъжалявал!/точно това ми се струва, че правиш - поправи ме, ако греша!!/
Омразата е чувство за слаби хора. Ти такъв ли си?


Сама птичка...пролет прави ли?


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Люлин 5]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 12:27



В момента и мен не ме интересува къде е тоеа "това". Ама хич. Не ми се рови никъде. Важен е резултата. А пък ако е в мен - все едно.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Aнджeлинa]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 12:30



Вярвам ти. Но не ме интересува какво и дали ще спечелиш. И аз умеех да прощавам. Ама вече няма смисъл. И досега само давах. И пак без смисъл. И не се самосъжалявам. Преди го правих. Ама стига толкова. А какъв ли съм - ами грозен, зъл, жесток и озлобен. Стига ли?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Kaти]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано21.01.02 12:31



Кати, внимавай в употребата на думата "всички" да не те замъкна на фичоза и да усетиш пясък в бикините, майна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.