Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Заслужават ли жените да ги обичаме?!  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 11:43



Така и така ми излезе името на най-черногледия тук, та защо да не продължа?
Заради какво или въпреки какво можеш да се влюбиш в една жена?! За да те върти на пръста си? Да не знае какво иска и как го иска? Но ти трябва да знаеш преди нея. И да се правиш на гадател. Ако случайно сбъркаш - има си следващ. И пак добре, ако случайно разбереш защо са те изхвърляли. Което рядко се случва. Да я водиш по ресторанти, да й купуваш цветя и подаръци. А да те правят на клоун. И то от нещо, което само външно прилича на човек. Има една приказка - кажи му жена и не го обиждай повече.
Разочарован съм от тях. Мразя ги. Не виждам никакъв смисъл в тях. Има само 2 ползи. Ако се сетят какви са де. Ама и те скоро няма да са ползи. И тогава за какво са?!

ИГРАТА СВЪРШИ

Редактирано от evgenyd на 21.01.02 11:44.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано21.01.02 11:49



Знаеш ли - мисля си, че и те /разбирай жените, макар и да не харесвам такива разделения/ мислят точно като теб. Такива са си взаимоотношенията м/у двама души - ти какво, да не търсиш някаква идеална... /любов, жена, връзка/. Май ти е минало времето да си идеалист ;)))) А иначе жените са прекрасни същества - аз разочорование нямам, може би защото приемам нящата по-естествено.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Люлин 5]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 12:14



Далеч съм от мисълта, че това не важи и за нас. Но в момента изобщо не ме интересува. Как да обичаш някоя, която ти разказва играта по всички правила. Без да се усетиш. И накрая ти изализаш виновен. Влачиш се като парцал пред нещо... Абе мразя ги и това си е.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторKaти (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 12:17



Здрвавей градски!Най-после да срещна един пловдивчанин в нета.Всички са дървени шопи с голямо самочувствие, което донякъде май е без покритие,но............Та на твоите писаници ако ми разрешиш ще ти отговоря с два,три реда.Не мрази жените, а ако можеш само ги обичай,макар,че не всички заслужават за това.Същото,което ти си написал бих могла да кажа и аз.Не мразя мъжете, просто вие вече почти станахте безлични, защото май и вие не знаете какво искате.Хем искате да ви обичат и да примират за вас,за,да ви подклаждат мъжкото его, хем като разберете,че една жена ви обича вие започвате да бягате от нея, тя просто ви става безинтересна, защото вече е във "ваше владение".Така,че както ти неможеш да си отговориш на някой въпроси,които те вълнуват, и аз по същият начин немога.Вие сте доста трудни за разгадаване, за разлика от нас.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано21.01.02 12:18



Ми ти си виновен, майна! Що си допуснал нещата да стигнат до там /където и да е това/. Не си открил формулата на хубавата връзка, отегчил си човека до теб - ти си виновен, това е.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано21.01.02 12:22



Znaesh li, kogato imam problem se obryshtam kym sebe si.
I winata za problema i reshenieto mu sa wytre w teb!
Stiga si wyrshil gluposti, kato izliwash otrowa wyrhu obobshtenia obraz na jenata! Towa e typo i predskazuemo!
Izmisli neshto hitro be myjki

The big wheel keeps on turning...


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Aнджeлинa (непозната?)
Публикувано21.01.02 12:24



Сам си си виновен. Един истински мъж никога не би позволил на жена да го "върти на малкия си пръст". Каквото и да се разбира под това.
Всеки човек си има достойнство. И трябва да умее да си го защитава.
Повярвай ми, имам твърде основателна причина да мразя мъжкото съсловие. Но не смятам, че с това ще спечеля нещо. Умея да прощавам, понеже. И знам, какво искам. Знам, какво мога да дам, също. Стига си се самосъжалявал!/точно това ми се струва, че правиш - поправи ме, ако греша!!/
Омразата е чувство за слаби хора. Ти такъв ли си?


Сама птичка...пролет прави ли?


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Люлин 5]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 12:27



В момента и мен не ме интересува къде е тоеа "това". Ама хич. Не ми се рови никъде. Важен е резултата. А пък ако е в мен - все едно.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Aнджeлинa]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 12:30



Вярвам ти. Но не ме интересува какво и дали ще спечелиш. И аз умеех да прощавам. Ама вече няма смисъл. И досега само давах. И пак без смисъл. И не се самосъжалявам. Преди го правих. Ама стига толкова. А какъв ли съм - ами грозен, зъл, жесток и озлобен. Стига ли?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Kaти]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано21.01.02 12:31



Кати, внимавай в употребата на думата "всички" да не те замъкна на фичоза и да усетиш пясък в бикините, майна!



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторCyзи (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 12:35



Заслужават,естествено.Обаче,въпреки,че не е в наша полза,бих ти казала една мъдрост"Когато отиваш при жена,не си забравяй камшика".Не го приемай буквално.Повечето от жените заслужават мъжката любов и доверие,но има и такива,на които да ти е драго да откъснеш главата.
Най-добре се вземи в ръце и стига си капризничел.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Kaти]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 12:36



Съжалявам за това, което ще кажа. Мразя някой да е в мое владение. Както и аз да съм в нечие.
Та относно жените. Обичах ги. Дори само защото ги има. Но това беше. Разочароваха ме, търсех причини защо... Но ми писна. Защо да се опитвам да се подмазвам за нещо, което не заслужават.
А и за разлика от теб съм на мнение, че сме много предсказуеми. А вие - казвате едно, мислите друго, правите трето...

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Cyзи]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 12:38



Капризнеченето е ваш специалитет и доста съм си патил от него.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторCyзи (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 12:45



амииии,капризничиш и още как.Цял свят може да се оправя с жените - той-не може.Кво са това освен капризи и глезотии.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Aнджeлинa (непозната?)
Публикувано21.01.02 12:46



Зъл, жесток?!
И това човек, който влиза тук?!
Не го вярвам!! Ела ми на гости. За да се убедя.

Сама птичка...пролет прави ли?


Тема наздравенови [re: evgenyd]  
Авторkopoвиeв (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 12:57



хаха.
мен, ти кво искаш - да ги водиш на ресторанти, и да се правиш на гадател, пък те да те обичат до края на живота си, не заради това което си, а заради тва че си ги хранил и поил... нещо което те прави ексклузив може би, и различен от останалите мъже?
просто следващия път пробвай с жена която обича теб, а не нещата които правиш за нея.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор long2dogs (3DFISH)
Публикувано21.01.02 13:01



Kakto ve4e kazaha tova e ne6to koeto ima nujda ot dvama.
Ne moje s leka raka ot poziciqta na moqta bojestvena sa6tnost da kaja 4e polovinata / po-krasiva opredeleno/ 4ast ot 4ove4estvoto e kaprizna, glupava i bezkraino nerazbiraema , a ostanalite sa maloumni oligofreni, koito i ugajdat!

I to4no zaradi tova 4e glednite to4ki sa 2 az po4vam da si mislq 4e ima6 nuzda na ot 4ovek, koito te obi4a i ISKA DA BADE OBI4AN .

Sledovatelno tova v moite o4i e edin afi6 za poqvata na o6te edin BOG sred nas



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Vse_eDno_1™ (ЕГОИСТ™)
Публикувано21.01.02 13:09



А, някаффффф друг избор да има ?

ТоВа не е смешно освен, ако...


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Vse_eDno_1™]  
Автор long2dogs (3DFISH)
Публикувано21.01.02 13:29



Vseki 4ovek ima----> naprimer vie dvamkata da si se saberete i da popla4kate zaedno



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: long2dogs]  
Автор Vse_eDno_1™ (ЕГОИСТ™)
Публикувано21.01.02 13:32



Нееееее! По-скоро да го подкарам това чудо и да оставя десет метрова черта след себе си :)))))) След това да набия три ръчни и да изкъртя асфалта :)))))

ТоВа не е смешно освен, ако...


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Vse_eDno_1™]  
Автор long2dogs (3DFISH)
Публикувано21.01.02 13:40



Zatui li sa tolkoz razkopani ulicite????

Spri se malko!!!!!!



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: long2dogs]  
Автор Vse_eDno_1™ (ЕГОИСТ™)
Публикувано21.01.02 13:44



Не е заради това! Всичко е въпрос на гледна точка. Ако не обръщаш внимание няма да ти прави никакво впечатление

ТоВа не е смешно освен, ако...


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Cyзи]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 13:47



Целият сват ме интересува толкова, колкото и аз него. Демек хич. Изобщо. Въобще. Какво е направил света за мен, че да ме заинтересува. Имам предвид жените. Защото света не включва само тах. Има къде по-хубави неща?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Aнджeлинa]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 13:50



Ами защо не го повярваш? Не ме интересува вече причината. Едно време се питах дали аз съм крив, дали, или,...Ама вече е минало. Защо да се тормозя да търся решение на нерешими задачки. Вече е важен резултата.

П. П. И много рискуваш, ако наистина искаш да ти идвам на гости. Ще се уплашиш много като ме видиш. Сигурна ли си?

ИГРАТА СВЪРШИ

Редактирано от evgenyd на 21.01.02 18:45.



Тема Re: наздравенови [re: kopoвиeв]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 13:53



Всеки човек си е различен - независимо в какво. Пък това, дето го казваш изобщо не ме интересува. Интересува ме "ЗАЩО?". А тая глупост за любов до края на живота?! Откъде я измисли? Това беше образно казано. Съжалявам, че не си го разбрал.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: long2dogs]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 13:57



Аз говоря лично, от мое име и не задължавам никого с това мнение. Ако така го разбираш...
А Бог - ами не е лоша идея. Само дето ми писна да вярват в мен за някой неща, а за други да си правят оглушки. Според зависи - от настроение ли, от друго ли?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Авторrъз (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 13:57



Ташак, както му се вика. Като се абстрахира гъз от смътното подозрение, че толкова мъка, отчаяние и безразличие е ловен похват (демек капанче за състрадателни), остава само радостта, че вече има един конкурент по-малко. Което е повод за празнуване. Наздраве гъз.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Vse_eDno_1™]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 13:58



Има. Аз си го намери. Но за себе си.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: rъз]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 14:02



Казват, че по-умния мълчи. Ама като гледам, не си от тях.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторCyзи (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 14:09



Ти това не го мислиш,нали.......само си го приказваш
Ако пък си търсиш заместители на човешкото общуване/в частност с жените/,това е отделен въпрос.Света наистина предлага и други развлечения/ако това търсиш и ти при контактите си с хората/



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Авторrъз (cъcипaн и cдaл) (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 14:12



Не трябваше да правиш това. Не трябваше така направо да ми казваш истината в очите. Да, видях, че си злобен и т.н. Ама не вярвах, че е истина. Пък то било. И сега тази публична обида промени коренно живота ми. Той не е същия вече. Няма вече светлина в него. И аз станах женомразец. Анжелина - покани ме мен да ми покажеш.

Абе, ама ти как реши, че има умен гъз? Да не си колега?

КУПОНЪТ ПОЧНА



Тема Дай списъка. На жените, които ще оценяваме.нови [re: evgenyd]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 14:25



С удоволствие ще се включа в изчислителния процес.




Тема Re: Ооох,пиленце Evgenyg,..........нови [re: evgenyd]  
АвторKaти (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 14:27



Не съм съвсем съгласна с теб.Не всички жени са такива, но болшинството сме под един и същи знаменател.А колкото до това,че сте предсказуеми-просто ми е трудно да го повярвам.Всичко е въпрос на характер най-вече.Зависи от стпента на интелигентност на даден индивид.Ако човек и искрен,коректен и етичен той никога няма да ти прави номера, а ако е с ниска степен на интелигентност ще се опитва да те играе с цел да се покаже,че стои над теб.Какво му е толкова трудното да кажеш на някого истината, вместо да го обвиваш в мъгла от лъжи и да си играеш с чувствата му.За мен лично това е твърде долно и гадно.Предпочитам да говоря истината, дори и този ,който е срещу мен да ме намрази в момента от това,което съм казала.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Vse_eDno_1™ (ЕГОИСТ™)
Публикувано21.01.02 14:28



Баси

ТоВа не е смешно освен, ако...


Тема Re Люлин 5нови [re: Люлин 5]  
АвторKaти (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 14:34



Нямам нищо против пясъка в бикините. Страхотни заплахи отправяш.Аз съм темпераментна жена и ще видим пясъка на кого ще пречи- на теб или на мен.



Тема Re: Абе не е задължително да е така...нови [re: Люлин 5]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано21.01.02 15:07



Понякога просто нещо в мозъка й прещраква, вижда някой звероподобен и решава че това е нейния латино тип, след което вървиш по дяволите. После естествено той почва да я насинява, а тя пише писма в женските вестници за тормоза над жените, тоест да си е звероподобен, но по някакъв начин да му се забрани да я бие. В идеалния вариант тя разкаяна се връща, но пък това вече дава възможност на свой ред да я пратиш по дяволите. И нещата заспиват. Слаба утеха, ама е по-добре от никаква...

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: Ей, не ми взимайнови [re: evgenyd]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано21.01.02 15:11



определението за мен! Щото ще те дам под съд за нарушаване на авторски права! Виж по-долу за справка!

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: Re Люлин 5нови [re: Kaти]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано21.01.02 15:22



Имам слабост към пловдивчанки, особено по-темпераментните, така че пясък няма и да го усетя :))) Не те заплашвах (пък и как бих могъл?!), просто преигравах :)))



Тема Re: Абе точно за Пловдив не минови [re: Kaти]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано21.01.02 15:28



споменавай, щото точно пловдивчанка по рождение ми разказа играта ама...
Няма мъж, който да мрази жените, в това число (предполагам) и хомосексуалистите. Щото може да са приятелки (хомото и жените де). но между това да обичаш някой и да не го мразиш разликата е от небето до Земята. ОК, ще ми кажеш, че мъжете са непостоянни, че мислят не с главата си, а с други части на тялото и т.н. Може би даже до известна степен ще си права. Проблема е, че го отнасят точно тези мъже, които не разсъждават по този начин. В конкретния случай за евгенид имам някакъв спомен, че има дете на 11 години. Дано да греша за дедето. Мисля си, че той наистина държи(все още) на половниката си и е меко казано жестоко да бъде пратен по дяволите в настоящата ситуация.

В подобно ситуация мъжете се чувстват просто като употребени играчки, които след навършване на определена възраст детето (тоест жената) просто изхвърля на боклука. Те вече не му трябват, защото са си намерили нови, по-лъскави играчки. Е, лакът по новите играчки може да се олющи и да искат да ги хвърлят, но старите вече са непоправимо счупени.

И тъжно, и грустно, и съклет...

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: Дай списъка. На жените, които ще оценяваме.нови [re: Esmeralda]  
Автор long2dogs (3DFISH)
Публикувано21.01.02 15:29



6e se briom kolko glupaci sme vleznali tuka

Za men e qsno trqbva edin ot klubovete da se prekrasti na Evgeni i Evgeni



Тема Re: Не мисля, ченови [re: kopoвиeв]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано21.01.02 15:36



в конкретния случай става дума точно затова.
Още по-лошия вариант е, че когато наистина измъкнеш една жена от много тежка ситуация, тя решава, че ако скъси дистанцията за известно време ще ти се отблагодари. Не си я вадил от батака за да скъсяваш дистанцията, нито се нуждаеш от нейната благодарност. Направил си го ей така, по човешки. След като тя става агресивна, решаваш, че има нещо в цялата работа и стъпваш на килимчето. След известно време обаче тя решава, че сте квит и дърпа килимчето. Не смяташ ли, че ако просто беше казала благодаря без други жестове всичко ще е далеч по-добре?

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: Дай списъка. На жените, които ще оценяваме.нови [re: Esmeralda]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 15:47



Ама ще ти трябва новия компютър на BM, дето извъртал безкраен цикъл за 6 секунди...

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Ей, не ми взимайнови [re: Eagleclow]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 15:50



Съжалявам, без да искам. Ама не само той е жесток . Има и доста други примери. Пак извинявай.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Може би заслужават, дявол знае...нови [re: evgenyd]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано21.01.02 15:59



На подобен въпрос най-лесно е да се обърнеш към Библията и да изрецитираш, че Той е казал "Обичайте се и се плодете." Е да де, ама Той е имал по-скоро предвид розплода, като животните. Освен това е малко трудно да обичаш ЖЕНИТЕ. Можеш да обичаш ЕДНА жена, или няколко, но една след друга. Това е май по-нормалното. Нека да не обобщаване така. Не е коректно. Колкото и да си казваш, че НИКОГА НЯМА да я срещнеш НЕЯ ОТНОВО, винаги дълбоко в себе си (атавистично чувство между другото) се надяваш, че това не е вярно, че ще я срещнеш, че лошата карта ще се оттече и ще завалят Кент Флош Ройал и карета.

Струва ли си да обичаш? Дявол знае. Може би-да. В края на краищата някое момиче може да намери, че варана или крокодила са толкова грозни, че чак са симпатични. Има едно нещо, в което съм убеден и в което винаги ще съм убеден. Ще перифразирам мой стар лаф, а именно: Ако си на купон е хубаво да си с антилопа импала. Адски красива и грациозна. Тича сякаш танцува, с изящество. Когато обаче цъфнат теменугите и работите тръгнат зле, когато го закъсаш сериозно и импалата потърси друг купон на който да се повесели (щото импалата избягват неприятностите), тогава е хубаво да имаш под ръка един варан или крокодил. Щото те няма какво да губят. А когато не ти пука за кожата ти, за нея дават милиони. И тогава идва часът на варана или крокодила. И когато измъкваш от блатото някоя импала, вместо да я изядеш, може би, повтарям-може би, импалата може да оцени, че зъбите ти в същност не са чак толкова грозни, или че зад люспестата броня бие сърце, на което можеш да се довериш.

Дай боже... Вярвай... Иначе просто няма за какво да се живее...

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Cyзи]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 16:00



Това винаги ми е било голям недостатък - каквото си мисля, това и говоря. Навлякло ми е доста беди, но какво да се прави.
А имам една забележка - "човешко" и "жени"... Е, не съм чак такъв оптимист. Освен това писах, че имате две предимства. Едното е...

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема не- не заслужават-нови [re: evgenyd]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано21.01.02 16:37



искаш ли да ти препоръчам някои готин пич тук от нета- ще бъдете една влюбена щастлива и уютна двойка:))))

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Re: наздравенови [re: evgenyd]  
Авторkoroviev (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 17:03



именно - върпроса ти е грешно зададен. "защо след като аз съм правил това и това другото се е случило"
просто посочвах че връзка между двете няма, без да отговарям.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Люлин 5]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано21.01.02 17:07



да ти кажа честно, Люлине от 100 километра ти личи, че нямаш разочарование или по-точно не си приел малкия неуспех за разочарование.
радвам се, че има и такива хора:)


познай аз дали съм имал разочарования:))))



Тема Re: Не мисля, ченови [re: Eagleclow]  
Авторkoroviev (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 17:11



ами в подобни случаи нещата се свеждат до умението да различаваш жените които са с/около теб заради това което си, и тези които са с/около теб заради нещата които си направил или правиш за конкретната.

чесно казано и аз не мога винаги, така че винаги когато не ми е ясно питам в полу-прав текст за какво аджеба става дума (тоя подход може да доведе до други проблеми, но то са решими).



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: freestyler]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано21.01.02 17:11



Това е, защото умея добре да прикривам. :)))) Пък и сега да седнем да ревем ли? По-добре да си пием кой каквото пие и да гледаме към новото време.

Пък тебе за едни други работи все се каня да те питам, ама с този поглед в новото време... ;))))



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Люлин 5]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано21.01.02 17:13



eeeeee- язък - аз пък си мислех, че само аз съм неразочарован от жените:))))

питай де, питай - има и лични:)



Тема Re: не- не заслужават-нови [re: Laugh]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 17:20



Благодаря за предложението. Сигурен съм, че това е най-малкото, което можеш да направиш за мен. Само ако може преди това да те помоля да четеш всичко, което съм писал. А не както сега - тук-там. Писах, че сте незаменими в две области (поне за сега). И това е една от тях. За другата оставям на теб да се сетиш.
Едно време си мислех, че да се любя с една жена означава да изпитвам чувства към нея. Тук се убедих, че това съвсем не е така.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: freestyler]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано21.01.02 17:23



сецнах съ :(((( Повече фубол в зала....мускулна треска и на ушите имам ;)))



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 17:28



Pylni gluposti !
chak me e iad da ti cheta mislite, ako izobshto moje tova da se nareche taka. Naranili sa te, no za tova vsichki jeni li sa vinovni ??? bih mogla da ti napisha ciala istoria za tova kak nie niakoj jeni mojem da se zadovolim s malko, kogato obichame niakoi, no edva li ima smisyl...
pomisli malko i prestani da pishesh takiva bezumni neshta, zashtoto izglejdash kato niakoe dete na 5 godini, na koeto sa mu kupili igrachka, ama tia vmesto na baterii bila na navivasht se kliuch

chao i uspeh napred



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано21.01.02 17:30



Ami ne zaslujavat :)
Samo edna zaslujava i kato q sreshtnesh shte razberesh :)
TQ s glavnoto T shte zaslujava.
Ako e mila lubqshta chestna i mila s tebe ako se obichate. ako misli za tebe.
Ako gleda vinagi da reshava problemite a ne da gi zadulbochava. Ako
te uvajava i razbira :))))) Tq zaslujava :)))
Drugite NE.

Hector



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Aнджeлинa]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано21.01.02 17:47



Loshoto e draga che v jelanieto si da spasish nqkoq vruzka podtiskash nqkoi jelaniq (da i prasnesh edna v fizionomiqta na taq povlekana) i vsichko da si dojde na mestoto. Ot dobrina i vuzpitanie. Ako si po-malko vuzpitan vsicko e ok.

Hector



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Nedi (без опит)
Публикувано21.01.02 17:54



...май заслужават и повече, но засега толкова!

Неди.

Нека просто да се уважаваме


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Morgana]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 17:57



Дали са глупости или не? Аз казвам, че не са, а ти - че са. Субективно мнение. Като всичко останало. Освен това никой не те е карал да ги четеш. Някъде да пише "четенето задължително"? Не си спомням да съм го писал.
На кого колко му е нужно...ами аз също си мислех, че ми е необходимо малко. Ама вече нищо от това не ми е нужно. За какво ми е?
Относно играчката - доста често не само не съм получавал това, което искам, а дори с ми го вземали. Тогава за какво да искам?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: HectorP]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 17:59



Ами аз винаги си мисля, че е Тя, че е с "Т". Ама все излиза, че не е така. Ако ми кажеш как да Я позная...

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Nedi]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 18:02



Зависи какво повече?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Ооох,пиленце Evgenyg,..........нови [re: Kaти]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 18:09



Първо, отдавна не съм пиленце, а май го докарах до гарга. Ама все тая.
За другото - колкото си права, толкова и аз. Или до сега съм попадал все на жени с много ниска интелигентност. Абе, мислех си че жените ни изпреварват поне в това. Ама вече не знам дали да вярвам?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано21.01.02 18:12



Mi shte ti kaja :)
Purvo ne e mnogo krasiva :) Izglejda suvsem obiknovena.
KOgato ti govori te gleda v ochite.
Pitate kakvo iskash a ne da govori samo tq kakvo iska i zashto ne go pravish.
Vslishva se v suvetite ti. Kazva obicham te. Kogato te celuva ti stava i iskash da q otnesesh kato brumbur slamka. Ti q obichash. Mislish za neq kakto i tq za tebe.
Vsichko e vzaimno nqma ednostranchivost. Kogato pravish neshto iska da ti pomogne /ne govorim dali moje / .
Pravi malki jestove i e mnogo dovolna kogato ti gleda nahilenata fizionomiq.
Gotvi pere i chisti ne zashtot tova e neobhodimost ili nejno zaduljenie, a zashtot
prosto iska da go napravi. i taka ima mnog neshta.
Samo sht ti kaja che ne se otkriva lesno :) I ma stepeni na vsichko.
Plus tova trqbva i ti d imash seriozni namereniq ako te useti che si ot dnes za utre KRAJ.
Ta az q tursih 28 godini taq bulka i nakraq tukmo se beh otkazal :)) I naesh li kvo stana ?
Mi tq me nameri be :)) Bez nishto da prava :) Popna se i kaza zdravej OBICHAM TE.
I az q poglednah i q OBIKNAH kato v prikazkite.
Prosto stava..

Hector



Тема Re: Абе точно за Пловдив не минови [re: Eagleclow]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 18:15



Ами не грешиш за детето. А да държиш на някого и да го обичаш - май не е все едно. Така си мисля. За пращането по дяволите - вече му свикнах. И май ще е най-добре да се преселя там. Защото само отивам и се връщам до и от там.
Това е само коментар.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: HectorP]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 18:16



Много точно определение. Срещал съм я значи поне 3-4 пъти... Ама после нещо става...И какво, по дяволите. Аз ли съм си виновен? Сигурно.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: наздравенови [re: koroviev]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 18:42



И аз няма да отговарям. Само коментирам. Било каквото било. Ама вече свърши. Може би ми е по-лесно така.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано21.01.02 18:54



Тъй като ти явно не искаш мнения, или съвети, нито пък искаш да чуеш чужди мнения по- различно от твоето..... иди в клуба за попръжни... излей си там яда както си му подобава, там ще намериш и подкрепа в твоето мнение, всички ще оплюят жените, ти ще се почувстваш по- добре, а хората които имат наистина мнение по въпроса биха си спестили труда да ти го пишат тук (при условие, че така или иначе няма смисъл, да не си изтъркват поне клавиатурата).
И още нещо в клуба за попръжни можеш даже да ги изпсуваш жените както трябва, с някоя цветуща българска, без да се съобразяваш с какъвто и добър тон!
успех

P.S. Как искаш да бъдеш обичан, след като ти явно не можеш да обичаш? И без да искам да изглеждам мнооого критична, но потърсил ли си някога причината, за разпадане на връзките в себе си?

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: А сега нека аз да ти кажа нещо.нови [re: evgenyd]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано21.01.02 18:56



Миналия Май се върнах от Ангола. Там не е място, където можеш да си прекараш добре week-end-а. Бял ли си и въоръжен (а там бели без оръжие не видях), си мишена. Не те понасят и УНИТА, и МПЛА. След като скъпата ми пловдивчанка ме заряза, веднага исках да се върна там. По същите причини, за които си мислиш. За едната бройка да се върна-спря ме Тя. След което обаче отново ме заряза. Това път обаче НЕ ИСКАМ ДА СЕ ВРЪЩАМ. Защото не съм се родил, за да си оставя костите в средата на нищото. Дори и само защото оттам връщане назад няма. Затова съм още тук. Защото винаги мога да си пръсна мозъка, но няма да има кой да го събере после. От безизходна ситуация изход има, от ада-не. Сега и Господ не може да ме върне там. Не искам. Колкото и да е кофти нощта, винаги има утре. Трябва да разчитаме на това. Просто няма друг начин. Аз мога много по-лесно да го направя-за мен ще тъгуват едно куче и една маймуна в Нигерия. Собствените ми родители отдавна ме смятат за черната овца на семейството. Въпреки, че ме обичат. по своему. Точно ти имаш за какво да живееш. Вече ТРЯБВА да живееш за детето си, ако не искаш да живееш заради себе си. Ако щеш ми вярвай, иска ми се да имам дете на 11 години. Но аз нямам и това. Това е...

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: sunrise]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 19:04



Първо, не си спомням да съм псувал някого. Ако греша, моля да ме поправиш.
Второ, изказвам мнение. Ако е забранено, си има установен ред. Поне доколкото знам.
Трето - никого не съм карал да ми отговаря (май).
Четвърто - досега съм се съобразявал с добрия тон. Поне доколкото мога. Има примери на доста по-лош.
Пето, докато официално упълномощените лица (много сложна думичка) не ми забранят, приемам, че имам право да пиша където и каквто намеря за добре. Всичко останало приемам за цензура.
А как искам, когато не мога ли? Ами как едно време можех, а сега не? Ама и това едва ли те интересува. И мен също.
ДА, търсил съм причините. И то точно в мен. Защото за да искам нещо от някого, е задължително да мога и аз да го дам. И съм го давал. И все напразно. Защо ли?

П. П. И още нещо относно псувните - защо ли всички псувни (конкретно в българския език) са свързани с близък роднина, който не е баща. Аз поне една не мога да се сетя, в която става дума за баща. Ама пак не съм псувал...

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: А сега нека аз да ти кажа нещо.нови [re: Eagleclow]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 19:08



Прав си. Не мога да го оспоря. Най-малко защото не съм го преживял. Само дето си мисля, че е почти толкова страшно да си оставиш душата някъде. Имам пример, за който не мога да си помисля дори, без да се разплача. Колкото и смешно да изглежда. А дъщеря ми е дете. Когато стане жена, да му мисли онзи, на когото се качи на главата.

П. П. Дъщеря ми винаги ще ми е дъщеря. Каквото и да стане. И единствено тя и майка ми не влизат в това число. Единствено заради тях си заслужава да се живее. Бих убил всеки, който и направи нещо. Колкото и малко, колкото и незначително да изглежда. И сега, и винаги. Докато мога.


ИГРАТА СВЪРШИРедактирано от evgenyd на 21.01.02 19:18

Редактирано от evgenyd на 21.01.02 19:19.



Тема Re: Абе това ако го кажеш на мен,нови [re: Morgana]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано21.01.02 19:08



по ще има смисъл. Точно на него-не върви. Най-малкото, щото ако мене въртят на шиш, той е в тенджера под налягане, ако разбираш какво имам предвид.

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: не- не заслужават-нови [re: evgenyd]  
Авторпoлoвинчaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 19:12



Че то и мъжете сте незаменими най-много за две работи.. всъщност.... ъъъъъъъ... коя ли беше втората? (почес-почес по главата)



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано21.01.02 19:15



Ех ти си разбрал само полувината от постинга ми!
1. не съм казала, че си псувал или не си се съобразявал с добрият тон, а казах, да идеш там, че да можеш да се напсуваш като хората, без да е нужно да се съобразяваш, защото е много ясно, че ти не искаш да чуваш други, различни мнения от твоето.
2. не съм "забранила" да пишеш, а се чудех, защо го пишеш тука.
3. причината е до там в теб, че ти явно избираш или не избираш достатачно жените. защото ако ги опознаеш и ги избереш след това няма да се случва така.
4. всичко в предният и сегашният постинг са безплатни съвети, нищо друго.
5. псувните са свързани с близки роднини от женски род, защото са измислени от мъже (твърдо съм убедена в това) и тъй като мъжете едва ли се "заканват" на мъже от рода, се вземат разбира се женските роднини.

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: не- не заслужават-нови [re: пoлoвинчaтa]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 19:20



Така си е. Няма две мнения по въпроса. А сега де.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор temptress (непозната)
Публикувано21.01.02 19:21



аз лично не заслужавам,.... затова ме боготворят:))))



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: sunrise]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 19:24



Ако ставаше въпрос за псуване - мога и на ум, и на глас. Няма да си търкам клавиатурата за това.
Защо пиша тук ли - ами то си личи от заглавието.
Абе това да не е бостан. Аналогично и за на де - избереш си хубава диня, ама тя излезе зелена. Как да избираш...?
Благодаря за съветите.
А други мнения, различни от моето ли? Ами повече от 12 години слушам различни мнения. Защо да се съобразявам с тях?
А пък от кого са измислени псувните - не съм бил там, не зная.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: temptress]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано21.01.02 19:25



Ама аз съм атеист...

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Не знам какво енови [re: evgenyd]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано21.01.02 19:32



да имаш дете и може би заради това съжалявам, че нямам. Бог знае как ще мисля в друга ситуация. Но това за сърцето оставено някъде го разбирам много добре. Поне в моя случай това значи просто, че колкото по-гнусна е била една дупка, толкова повече ме тегли към нея. Колкото по-наясно съм, че не трябва да се връщам, толкова повече ме тегли. Нищо не може да се сравни с удоволствието да шофираш джип през пустинята 10-12 часа в най-големите жеги, особено ако на края на прехода всички други освен теб са изплезили езици. Или да минеш 6-7 километра през гъсти храсти, където трябва да си пробиваш път на всяка крачка. Да минеш там, където за другите е било лудост да се минава. Да, тези ситуации са като отрова на петминутка, (питай някой който е бил в Либия какво значи)-носиш си отровата цял живот, ако те ухапе. Само че всичко това е просто изгъзица и съм напълно наясно с думите си. Евтина екзотика. Един съзтезател по кеч каза нещо, за което бих черпил сценариста на шоуто. Думите му бяха "Всяко лайно може да има бебе, но човек трябва да е мъж, за да бъде баща." Ей затова бих дал 6-те години прекарани между Триполи и Луанда, за една година, в която да мога кажа, че аз съм бил БАЩА. Ти си бил баща 11 години и бог знае още колко години ти предстоят да бъдеш баща. Тръгвай оттам. Търси ново семейство, а ако имаш проблеми и чувстваш нужда да се грижиш за някого-бъди баща. Защото има на кого да бъдеш баща. И този някой ще има нужда от ТАТКО СИ, а не от съпруга на майка си. Героизма не е нещо, което вършиш 24 часа в екстремални условия, а е нещо обикновено, което вършиш 24 часа на ден 365 дни в годината.

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: пълни глупости:)нови [re: evgenyd]  
Автор Beщицa® (почетен член)
Публикувано21.01.02 22:02



предполагам че заради една жена си си изградил такава представа:))))
което не говори добре за теб:)))
никоя жена не е еднаква с друга:))))мисля че така е и с мъжете....




Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 00:26



A zaslujavat li mujete da im 4istim, gotvim, perem, rajdame i otglejdame decata, gladim, da spim s tiah i t.n. do edno umopoburkvane do bezkrainost?



Тема Re: Дай списъка. На жените, които ще оценяваме.нови [re: evgenyd]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 02:58



С едноизмерни оценки от типа "има- нема", заслуга де, ти пък да не си помисли нещо друго, та с такива и на ум се справям, мерси. Все едно колко е дълъг списъкът. Понеже резултатът е или нула, или безкрайност. Което, любовно погледнато, е едно и също.

Според мен.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано22.01.02 04:05



Аз за пръв път чувам, че си най-черногледият тук, въпреки че уж следя събитията.
Във всеки случай не смятам да оборвам тезата ти, защото обикновено човек задава подобни въпроси риторично. От една страна, самият факт, че това те гложди, ме кара да подозирам, че едва ли си толкова убеден, че е баш така, както казваш. Иначе и през ум нямаше да ти мине да проблематизираш темата, нали?

От друга страна подобни формулировки блокират в мен желанието за дискусия, тъй като рядко се получава диалог. Ако ти в момента си убеден, че жените са кофти създания, вероятно си имаш причина - и самият факт, че аз самата съм жена (сиреч представлявам врага), само може да налее масло в огъня.

От трета страна, искрено се надявам този твой постинг да е резултат от някакво моментно изгърмяване на бушоните, а не на трайни убеждения. Защото в противен случай, рискуваш да се изправиш пред реалност, която ще потвърди опасенията ти. С други думи, подобни мъжки нагласи имат свойството по един почти магически начин да те натрисат точно на тези жени, от които бягаш - и да прогонват тези, които могат да те опровергаят.

И, както Люлин 5 правилно отбеляза, поразително е колко подобни постинги са изписани и от жени, които мислят същото за мъжете. Това е достоен повод за размисъл, струва ми се.

Пращам ти усмивка, шепа положителни флуиди и се надявам скоро да ти мине.:)))



Тема Не ставай смешна!нови [re: sunrise]  
Автор Oтвopeния (отворен)
Публикувано22.01.02 08:10



Има много жени,които псуват повече от нас,и тяхната бройка се увеличава непрекъснато.Всички псуват на майка.Именно на майка.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторCyзи (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 08:39



Да,де......а другото?Другото какво е според теб.:)



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Cyзи]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 09:33



Ами сети се де... или да помагам?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Дай списъка. На жените, които ще оценяваме.нови [re: Esmeralda]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 09:34



Ако обичаш, би ли ми казала какво разбираш под "заслуга" в любовта? За мен няма такова животно. Да не би и да ми дадат медал за заслуги?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: пълни глупости:)нови [re: Beщицa®]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 09:36



А аз си мисля, че не само заради една. Ама как да те убедя? Че с нас е същото е без съмнение.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: ina]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 09:37



Разбира се, че НЕ. Ама защо ли никоя жена не е повдигнала този въпрос?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторCyзи (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 09:41



Ми аз се сещам за много повече от две,та се чудя при теб точно кое е.......



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Rama]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 09:45



Ами дали съм или не съм - аз не мога да кажа. Така си мисля, ама дали е вярно - нека другите решат. Обвиниха ме, че съм успявал да разваля иначе хубавото настроение много лесно. Та затова останах с такова впечатление.
Наистина въпросите ми са риторични. И не искам никого да задължавам с тях. Освен това винаги се съмнявам във всичко. И най-вече в себе си. Ама това е друга тема.
Наистина, поне в момента нямам нито желанбие, нито каквото и да е за дискусия. Убеден съм в това 99% (1% си оставям за всеки случай). А това, че си жена, напротив, може дори д ми помогне. Ако не да ви , поне да се опитам. Не че ми е за първи път. И не че е успешно. Ама знам ли...
Честно казано, и аз се надявам да са ми гръмнали бушоните и да е моментно състояние. Ама дай да видим какво се разбира под "момент"? Тоя "момент" взе да продължава доста дълго... . И настина, може би си права, че съм се натрисал точно на тези, от които е трябвало да бягам и обратното. Ама докато разбера това и то станало късно... А как все пак да разбера коя каква е?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Cyзи]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 09:46



Ами знаеш ли какво означавал букета?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Може би заслужават, дявол знае...нови [re: Eagleclow]  
Авторdeanna (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 09:49



Znaesh li - vuzhishtavam ti se istinski!
Ti si mnogo dobur chovek i sujaliavam
gospojicata, koiato ne te e ocenila.

Budi zdrav i shastliv!
jelaia ti go ot cialoto si surce!




Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторCyзи (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 10:00



о,букета......много работи.......та даже и това"гушнал букета" значи!



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор BEPA (ощастливена)
Публикувано22.01.02 10:11



ЧЕРНОГЛЕД?! няма лошо, ама ти си по-скоро хленчещ. Прости, но нали съм си жена, та малко ми убягват евфемизмите в случая.

Всяко човешко същество заслужава обичта или омразата на друго такова. Просто хора всякакви. Аз не познавам никого, който да е стигнал до твоите генерални заключения, въпреки преживяното в личен план.

ЗАСЛУЖАВА ЛИ МАЙКА ТИ ДА БЪДЕ ОБИЧАНА?!
явно е заслужавала, щом те има!!!!!

Ти нямаш проблем с жените, а със себе си. Няма да изпадам в психологически анализи на поведенческия ти модел, но те уверявам, че когато излезеш от състоянието си на самосъжаление и открита агресия спрямо обекта на душевния си дискомфорт, ще имаш много шансове да изживяваш пълноценно връзките си.

АКО НЕ ОБИЧАШ ЖЕНИТЕ, КАКВО И КОГО, ПО ДЯВОЛИТЕ, ЩЕ ОБИЧАШ?!

Без коментар!


Тема Re: пълни глупости:)нови [re: evgenyd]  
Автор Beщицa® (почетен член)
Публикувано22.01.02 10:25



добре...да приемем че са 2...вкраен случай три:))))знаеш ли колко жени има по света:))



Тема Имаме ли избор? Заместител нямат :-рнови [re: evgenyd]  
Автор Kapл (Кольо)
Публикувано22.01.02 10:26



Преди време, май пак в този клуб, една дама беше ужасно нещастна, защото гаджето й я зарязало... После се оказа, че всъщност е женена, и любовника й я оставил, защото искал да се ожени за нея, пък тя не искала да се разведе Сигурен съм, че и твоята история има своите подробности.

Друг път един пич ми разправяше, че не причислявал майка си към "партньоро-парцало сексуалния свят". А след като той е роден, значи и майка му /като всички майки/ Е БИЛА и сигурно Е част от партньоро-сексуалния свят. Толкова по-зле, ако той смята, че този свят е обитаван изключително от "парцали".
Та след като уважаваш и обичаш майка си, значи и другите жени заслужават уважение и обич. Или ако държиш да ги мразиш, трябва да намразиш и майка си... Убеден съм, че правилното решение е накъде по средата.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: BEPA]  
Автор Kapл (Кольо)
Публикувано22.01.02 10:41



Без да искам, съм повторил туй-онуй от бележката ти, сори.

Земи го махни това червеното отдолу, звучи смешно, какъвто и да е коментара ти /по съответната тема/ над него



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Cyзи]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 10:48



То не че някой ще го интересува, ако гушна букета. Но нямах това предвид. Казват, че бил прелюдия към метлата.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано22.01.02 10:49



Ами ако питаш мене, моята "рецепта" е простичка.
Просто спри да се страхуваш.
Няма нищо по-съсипващо от страха - и за любовта, и за изпитващите любов. Когато тръгваш към една връзка, изпълнен със страх, че за пореден път ще те прецакат (тоест изоставят, отблъснат и прочие), ти всъщност не можеш да обичаш истински, защото си твърде ангажиран с това да се защитаваш, застраховаш...И не ти остава място за любов. И това не е любов, а имитация на любов. И нещата наистина се прецакват рано или късно при такъв подход.
В момента ти се занимаваш със същото - да се защитиш от болката, която очевидно си изпитал, изграждайки си обяснителна схема, която евентуално да те предпази това на се се случи повече. И това е нормално - в никакъв случай не те упреквам. В края на краищата това си е елементарен инстинкт за самосъхранение. Просто казвам, че това ще те отдалечи още повече от любовта и възможността да я изпиташ.

А как се познават "истинските" жени (респективно мъже) - не знам. Ако някой знаеше как става, досега щеше да се е разчуло. Това винаги е усещане, което се движи по ръба на рационалното. И винаги има елемент на риск. Но ако на човек не му стиска да го поеме, по-добре да не се захваща - така мисля аз. Който го е страх от мечки, да не ходи в гората...както е казал поетът...

...Просто си мисля, че колкото и да сме различни, любовта може истински да ни изпълни само когато превъзмогнем страховете си - казах "превъзмогнем", а не да спрем да ги изпитваме. Живи хора сме и няма нищо по-естествено да се боим. Никой не иска доброволно да го боли. Но, както вече ти казах, ние имаме странната способност несъзнателно да привличаме обекти, които да оправдаят доминиращата в момента емоция. Както разбирам, ти си го изпитал на гърба си, така че ме разбираш, предполагам...
...и когато успееш да се надвиеш сам и да погледнеш отвъд стената от негативизъм и страх, ще откриеш, че жената срещу теб изпитва абсолютно същото. И че дори, когато те наранява, го прави също от страх. Че си мисли същото за тебе. Че си бил толкова втренчен в собствените си емоции, че си бил глух и спяп за нейните.
Едва тогава можете да се срещнете истински.
И дори да се разделите, няма да те боли толкова, защото страхът ще е отстъпил назад, правейки място на любовта, съпричастността, разбирането. Тогава ще се чувстваш обогатен, а не ограбен, както сега. Защото ще знаеш, че и ти си бил обичан, но просто не се е получило. Все пак, понякога се случват такива неща.

Много се разфилософствах, прощавай.
Дано да съм ти била полезна. Ако имаш нужда да си говориш с мен - насреща съм.:)

Привет от мен!



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: BEPA]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 10:54



Възможно е да съм и такъв. Щом казваш Пък и отстрано си личало по-добре.
Моите "генерални" заключения не са чак толкова "генерални" щом се отнасят лично за мен. Не съм ангажирал никого с тях. И следователно това ги прави от "генерални" на "лични".
За майка ми трябва да питам баща ми. Явно е така, както казваш. Без съмнение. Най-малкото иначе нямаше да пиша тия глупости. Само дето вече е късно да питам баща ми. Или още е рано. Ама в момента го няма.
А ако не обичм жените кого съм щял да обичам ли?! Ами себе си. Защо не. Защо да не проявя малко егоизъм. При всичкия на тоя свят малко за мен няма да ми дойде зле.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: пълни глупости:)нови [re: Beщицa®]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 10:55



Поименно ли да ги изброявам? . Във всеки случай сте повече от мъжете.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Kapл]  
Автор BEPA (ощастливена)
Публикувано22.01.02 10:58



САКЪН!
Айде сега и претенции за сигнатурата ми!

Достатъчно мрачни неща изчетох тук, та да се лиша от смешката в думичките си.
А и в повечето случаи аз не коментирам и не очаквам да коментират мене! Та така!

оставям нещата.........


Без коментар!


Тема Re: Имаме ли избор? Заместител нямат :-рнови [re: Kapл]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 10:59



Всичко, което съм казал не означава, че не уважавам жените. Дълбоко се прекланям най-малко заради това, че дават живот. Едно такова чудо, пред което всичко останало е незначително. И майка ми, и всички, които са били, са и ще бъдат майки го заслужават. Но уважението за мен не означава обич. И по-точно любов. Едно е да обичам майка си, а съвсем друго жена.
Е, не че майка ми не е жена, ама май смисъла е ясен. Според мен има разлика между обич към родителите и любов.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторMorgana (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 11:03



reakciata, koiato ochakvah..
nikyde ne pishe, che cheteneto e zadyljitelno, no nali za tova sa tmeite, za da se chetat i da si davame mnenieto. da, mnenie, samo tova. ako iskash go priemash, ako ne..tvoia si rabota.

no pak kazvam, ne mislia che si prav. moiata istoria e dovolno nepriatna, meko kazano. minalata godina mi se sruti sveta zaradi choveka, kogoto obichah..zaradi kogoto biah gotova da dam vsichko..no tova e druga istoria.

prosto ti kazvam che ne e chesno da postaviash horata pod edin znamenatel. v tochnost jenite. pomni che, tova koeto chovek sam si pravi nikoj ne moje po zle da mu go naredi..(pogovorkata e po drug nachin de). Opitaj se da si opravish jivota i ne bydi tolkova chernogled. Ima prekrasni hora po toia sviat i moje bi sa mnogo blizo do teb.

Neka ne se zaiajdame, zashtoto nishto ne pechelim. ti si znaesh, ako iskash prodyljavaj taka, no pak ti kazvam..ne pomaga...

kysmet !



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор BEPA (ощастливена)
Публикувано22.01.02 11:03



Не можеш да обичаш себе си, ако не обичаш другите!!!

НЕ МОЖЕ БЕЗ ЖЕНИ, ЕЙ!
НИЕ не можем без вас, а ВИЕ - без нас!!!!!
МНОГО Е ПРОСТИЧКО!!!!
Какво си седнал да умуваш!?
ОБИЧАЙ, МРАЗИ.......според ситуацията!
НА ТОВА МУ КАЗВАТ ЖИВОТ!!!!!

просто живей!!!!


Без коментар!


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: BEPA]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 11:05



И защо пък да не мога?! А още повече и без жени? А и не умувам. Това го правих по-рано. Сега съм убеден. Или поне 99%.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор BEPA (ощастливена)
Публикувано22.01.02 11:09



ЗАКАКВО ТИ Е ДА СЕ ОБИЧАШ, щом няма да позволиш да те обичат?!

Не те разбирам!?

ПОЗИРАШ ЛИ?!

Без коментар!


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
АвторCyзи (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 11:36



Евгени,много бързо претупваш събитията,а и май си склонен да чуваш само циниците.Знаеш ли колко години могат да минат от букета до метлата......всъщност толкова колкото РЕШИШ ти. А ти направо от краката за главата.......



Тема Re: Дай списъка. На жените, които ще оценяваме.нови [re: evgenyd]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 12:03



Нима задаваш въпрос на цял клуб клубуващи без да знаеш за какво питаш? Доста неуважително ми се струва.

П.П. Не обичам. Да отговарям на въпроси, които напъхват любов и заслуга в едно изречение. Да се върнем на изчислителната процедура тогава.



Тема Re: Благодаря ти!нови [re: deanna]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано22.01.02 12:27



Честно.

Да ти дам телефона на родителите ми, за да им го кажеш това? Ще паднат като кегли от изненада!

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Aнджeлинa (непозната?)
Публикувано22.01.02 12:28



Тогава ще ти дойда аз!! та да има къде да бягам, ако случайно се окажеш прав и ме уплашиш дотолкова, че и името да не мога да си кажа.....
Шегувам се!
По-нататъшното обсъждане на въпроса кой-на-кого-на-гости май е по-добре да стане по другия начин, т.е. лично.
Като изобщо не си мисли, че ще опитам да те накарам да заобичаш жените чрез прилагане на крайни мерки.
Ако все пак успея да те видя - обещавам да не хапя!!


Сама птичка...пролет прави ли?


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: rъз (cъcипaн и cдaл)]  
Автор Aнджeлинa (непозната?)
Публикувано22.01.02 12:32



Ааа, не!! Ти си псевдо-женомразец!! Личи ти от ........мили разстояние!
Пък и някак..... никът ти не ми звучи убедително.....Да вземеш да си използваш истинския ли?....!

Сама птичка...пролет прави ли?


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Aнджeлинa (непозната?)
Публикувано22.01.02 12:41



Ето ти решението на проблема!!! Ами ти не си се обичал досега!!!!
Айде, успех при проявяването на егоизъм!!
И се обади, ако не захапе! /егоизмът, де/

Сама птичка...пролет прави ли?


Тема Няма смисълнови [re: evgenyd]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано22.01.02 12:48



да ни обичате
Също както няма смисъл и да се пише тук за това...
Също ако се замислиш ще видиш безсмислието на поляризирането на този проблем според пола...
Обаче кой твърди, че мъжете вършат смислени неща???



Тема чета те повече от внимателно-нови [re: evgenyd]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано22.01.02 14:20



да жените са незаменими в две неща-
първото е че раждат хубави и дебели бебета- които кой каквото ще да говори са нещо наистина заради което си струват много неща
второто- жените правят съвършенните свирки- е поне при мен е така- съгласи се че няма по нежно нещо от женската уста с дълъг влажен език

а по отношение на правенето на любов-
.............това което ще ти кажа ще бъде в бележка- нали нямаш нищо против да наруша твоето лично пространство само за едно- две изречения?

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Хм...нови [re: evgenyd]  
Автор Kapл (Кольо)
Публикувано22.01.02 15:52



Знаеш ли, единствената емоция, която съчетава уважението и омразата, и не оставя място за любов, е страха.

А взаимоотношенията между сина и майката, заедно с взаимоотношенията между родителите, стават модел за любовна връзка, който е много трудно да бъде разчупен. Същото, разбира се в реципрочен вариант, важи и за дъщерите.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Aнджeлинa]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 17:45



Нямаш никакви проблеми. Само кажи къде и кога.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Cyзи]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 17:48



Не казвам, че едното следва другото. А може и изобщо да не последва. Букета е просто като напомняне какво може да последва (евентуално).

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: наздравенови [re: kopoвиeв]  
Автор lstina (любопитна)
Публикувано22.01.02 17:49



Ти пък защо отделяш нещата, които правиш за нея от останалото. Ами нали така показваш колко и как държиш на някого, правейки неща за него. Сиреч да не й направиш подарък, че да не те обича с цел подаръци ли....?



Тема Re: Хм...нови [re: Kapл]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 17:53



Може би е така. Вярно е, че има доста примери за това.
С втората част не съм обаче много съгласен. Ако наистина се държа както мака ми с мен, би трябвало да съм влюбен във всички жени. Поне така изглеждаше през тогава детския ми поглед. Може и да греша. Просто не съм се замислял точно за това. А си заслужава. НАистина си заслужава.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Няма смисълнови [re: ФЮT]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 17:55



Аз не си спомням да съм твърдял, че върша смислени неща. За мен може да преливат от мисли. А за теб да са напълно лишени от такива.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: BEPA]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 17:56



За мен това са различни неща.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: чета те повече от внимателно-нови [re: Laugh]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 18:01



Децата - някъде писах, че това е чудо, пред което всичко останало е безлично. И ви се прекланям заради това. И не само заради това. Само дето при мен уважението и любовта малко се разминават.
Наистина ме заинтересува...особено с второто.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Дай списъка. На жените, които ще оценяваме.нови [re: Esmeralda]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 18:08



Наистина е неуважително. Само че аз ти отговорих. Каква заслуга има в любовта. Поне аз съм правил всичко, защото ми е харесвало, защото съм искал да го направя. И то не заради мен, а заради нея. Без заслуги.

Това писах. Да го повторя ли?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Morgana]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 18:13



Точно за това са. Аз си казвам моето, ти твоето и така нататък. И съм благодарен на всеки, който е казал своето мнение. Независимо дали му харесва моето писание или не.
Виж сега. И на мен ми е много неприятно да поставям всички под един знаменател. Но ако пофледнеш какво пише след името ми в скобите... Ами честно казано загубих вярата, че ще намеря нещо хубаво. Пак почнах да приказвам глупости де. Може и да ми е по лесно так. Да вървя по течението. Пък където ме отнесе.
А дали помага...ами кой го е грижа? Не се заяждам. Само си мисля на глас.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Не знам какво енови [re: Eagleclow]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 18:38



Просто няма какво повече да кажа. Не искам ново семейство, искам само дъщеря си. Другото - и с него, и без него.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: ushco]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано22.01.02 18:41



От толкова тъпотии, дето съм писал, ми се схвана мозъка. Или каквото и е останало от него. Знаеш ли, че мечтата ми е поне половин час някой да измисля нещата вместо мен.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: чета те повече от внимателно-нови [re: evgenyd]  
Автор Laugh (тцупличка хех:))
Публикувано22.01.02 19:30



е нямам идея дали съм те заинтересувала защото едно е да го напишеш а съвсем друго да го направиш в подходящото време на подходящото място
искренно се надявам обаче - да излезеш от мрачното си настроение-
знаеш ли кога в една жена се влюбват повече мъже- когато тя самата е влюбена и има живец в нея- който струи и заразява- мъжете обичат живеца в едн а жена-

по същия начин и жените харесват и обичат атрактивни- усмихнати- умни и чаровни мъже-
разбираш ме нали-
не може един начумерен - мрачен и вечно мърморещ мъж да бъде привлекателен-

мъжете са мъже когато са с излъчване на шлифована дивашка опитоменост-
нямам идея как звучи това- но се опитах да го изразя някак си- въпреки че точно сега в този миг- нямам думи.....направо

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Re: Благодаря ти!нови [re: Eagleclow]  
Авторdeanna (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 23:28



Ami kraino vreme e niakoi chujd chovek da im pohvali deteto kato sami ne sa v sustoianie da oceniat kakuv chovek sa otgledali.
Ne mi blagodari.
Az ne sum ti napravila kompliment.
Az go mislia naistina.



Тема смей сенови [re: Oтвopeния]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано23.01.02 00:10



ако ти е смешно, но чети поне както трябва!
Аз не съм казвала, че жени не псуват, а казах, че според мен мъже са "измислили" псувните.

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: Приказката....нови [re: evgenyd]  
Автор П@Л@BHИЦA ()
Публикувано23.01.02 00:57



....май беше "Кажи му мъж и не го обиждай повече!!"Но има и друга: " Мъж ли е дори на снимка му удари два шамара!!!" И недей да ни мразиш нас жените толкова много ... добрички сме ... само някой път!!!А това че са се държали гадно с теб е впоследствие от друга връзка и ти се явяваш като изкупителната жертва!!!



Тема Re: Няма смисълнови [re: evgenyd]  
Авторedi koi si (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 03:04



Споко, .....ще ти мине. Разочарованието от жените не трае дълго,
поне не докато стигнеш 101% сигурност в него.
Тогава ти обещавам пълноценна и вълнуваща връзка с жена, може дори брак.

Просто така се случва обикновенно.

Нещата винеги идват не на място.



Тема Re: смей сенови [re: sunrise]  
Автор Oтвopeния (отворен)
Публикувано23.01.02 08:56



Да,защото вие нямате въображение да измисляте псувни.
Копирате ни,но нямате въображение и в копирането-копирате само най-невзрачните псувни.
Абе,що не спрете да псувате като не можете?



Тема Re: Няма смисълнови [re: edi koi si]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано23.01.02 09:29



А защо си мислиш, че не съм достинал 101%?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Приказката....нови [re: П@Л@BHИЦA]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано23.01.02 09:31



Права си за нас. Ама какв ме грее зао са се държали така с мен? . А как не ми се иска да еи мраза. Не го заслужавате. Ама...

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Aнджeлинa]  
Авторrъз (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 10:15



Женомразец съм! Затова страдалецът ми е толкова симпатичен, ама пък той е много умен и затова мълчи. Е, няма пълно щастие - не може човек хем да мрази жените, хем да го харесват патилите, страдали безмерно и отчаяни мъже. Ама аз това си го знам (не от другаде, ами мама ми го каза като я попитах) и затуй бях подготвен.

А никът си ми е такъв, какъвто го пиша. Действа успокояващо на околните, които различавайки се от мен (примерно) си мислят, че не са гъзове. Ми нека, щом са щастливи от това!

Ти кога ще ми покажеш? Наеш ли колко ги мразя жените?!!! Лелеееее! Бедна ти е фантазията.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано23.01.02 11:15



Ami gledaj be bratko :))))
Ako imash 3 godini prekrasno sujitelstvo s edna jena i sled tova se razdelite :)
I ako go znaesh v nachaloto tova ! Shte izjiveesh li tezi tri godini ?
Ili shte propusnesh shtoto znaesh kraq ?

Az sega kato sum se vlubil v edna jena i q obicham :))
Se chuvstvam prekrasno i vseki den s neq moje da mi zameni vsichki loshi neshta. Za tezi dni si davam jivota.
Znam che moje bi nqkoj den shte se razdelim. I kakvo predlagasg poneje eventualno shte se razdelim nekoj den da q otreja ???
Na bratko :) Ne sum suglasen :)
I nema vinovni nikoga prosto tova e jivota vseki si ima hubavi i loshi momenti i periodi. Ne si vinoven TI nito nikoj. Horata sa si takiva kakvito sa.
Lubovta e razlichna vseki put. Ne se derzaj a jivej.
Nqma reshenie na tezi vuprosi nqma i da ima



Тема Re: чета те повече от внимателно-нови [re: Laugh]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано23.01.02 12:18



А аз си мислех, че е важно с кого го правиш. Пък време и място при това положение винаги ще се намерят.
Честно казано, не знаех кога се влюбват мъжете в една жена. Благодаря за урока.
А пк за мъжете. Т. е. какви ни харесвате. Ами аз никога не съм твърдял, че съм привлекателен. Честно казано, ако едно време жена ми не беше направила първата крачка, може би още щях да съм ерген. . А сега се чудя кое е било по-добре. Пък и точно сега не ми се иска никоя да ме хареса. Най-малко заради това, че имам уникалната способност да разочаровам хората.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Aнджeлинa]  
Автор AD (Alex!)
Публикувано23.01.02 13:37



"Ето ти решението на проблема!!! Ами ти не си се обичал досега!!!!"


Как да не се влюбиш в една жена, която пише такива неща?



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: AD]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано23.01.02 13:47



В случая всяко решение е важно. Пък и отстрани се вижда по-добре.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Янa ()
Публикувано23.01.02 14:05



За заслужаване - едва ли. Не е по заслуги, някак. Но ти не се насилвай - и не бъди предубеден. Отпусни се и все някога нейната нежност ще я измие тази умора, ще те стопли и претопи. Скоро, знам го



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Янa]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано23.01.02 15:48



Е, не се хващай за думичката. . Поне не буквално. Просто така е приказката. Не съм предубеден. Или поне така си мисля. И се надявам това, което казваш да стане наистина.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re:В такъв случай...нови [re: evgenyd]  
Автор П@Л@BHИЦA ()
Публикувано23.01.02 21:01



.... нас пък защо трябва да ни грее???

p.s. не се връзвай просто си тракам!!!



Тема Re: Що се отнася до титлата "Мизантроп на клуба"нови [re: evgenyd]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано23.01.02 21:58



пак ще оспоря, че ти принадлежи. И аз имам големи права над нея.

Що се отнася до другото, мога да допълня:
1. Ако не я ревнуваш явно, си мисли че не я обичаш.
2. Ако я ревнуваш явно, се оплаква какъв ревнивец си.
3. Ако не я пердашиш, не те смята за мъж.
4. Ако я пердашиш, оревава женските вестници за домашно насилие.
5. Ако се здрависаш за довиждане с колежка-това е изневяра.
6. Ако тя цяла вечер танцува с мургавия тип от съседната маса, после пита защо си се вкиснал.
7. Ако излезнеш с приятели по мъжки, се сърди.
8. Ако по цял ден си говори с приятелките насред хола и обсъждат този или онзи, по рядко-онази, се чуди що не ти е прияутно.
Абе списъка може да бъде продължен до безкрайност.

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: E тва вече е върхът!нови [re: Laugh]  
Автор Eagleclow (пустинен плъх)
Публикувано23.01.02 23:42



"Дивашка опитоменост"! жестоко... хихихихи...
А за другото си права.Май.

Комодския дракон-грозен гущер с жесток инстинкт за оцеляване и отровни зъби.Точно като мен


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Илюзия (наш човек)
Публикувано24.01.02 00:29



Човек взима това, което му дават. Прави това, което му позволяват и дава това, което смята за заслужено.

"Нека се подчиняват тези,които не умеят да управляват"


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор navlek (no there)
Публикувано24.01.02 01:53



he. he. he. :) nikvo sachustvie ne poluchavash :)



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: rъз]  
Автор Aнджeлинa (непозната?)
Публикувано24.01.02 20:18



И какво да ти покажа?! Как да заобичаш жените?
Не мое, брат!! И аз съм женомразка!! /излъгАх, ама то е за благото на ...... Анджелина..!/
Мога да ти покажа как се прави челна стойка! Научиха ме!! /е, сега, недей веднага към Индия да забиваш, де...../

Абе вие, като мразите жените, как оцелявате, бре???!!

Сама птичка...пролет прави ли?


Тема Уви...нови [re: evgenyd]  
Автор Oтвopeния (отворен)
Публикувано25.01.02 04:03



Не зная дали заслужават да ги обичаме,но ние просто НЕ МОЖЕМ ДА НЕ ГИ ОБИЧАМЕ !
Лошо за нас...
Бог да ни е на помощ !



Тема Re: Уви...нови [re: Oтвopeния]  
Автор милo (побеждаваща)
Публикувано25.01.02 04:18



Е сега чак и Бог да ви е на помош

Много по-лесно е да спечелиш победа над врага, отколкото да победиш себе си


Тема Re: Уви...нови [re: милo]  
Автор Oтвopeния (отворен)
Публикувано25.01.02 04:40



Олеле,идваш да ме победиш и мен ли ?!?!
Не ти ли стигат вече толкова победи??А и аз не съм ти враг,бейби !



Тема Re: Уви...нови [re: Oтвopeния]  
Автор милo (побеждаваща)
Публикувано25.01.02 04:44



Тебе нямаааааа!!!!!!!!!!!!!!
направо ще те взема

Много по-лесно е да спечелиш победа над врага, отколкото да победиш себе си


Тема Re: Уви...нови [re: милo]  
Автор Oтвopeния (отворен)
Публикувано25.01.02 05:08



Да,де...Ще трябва да ме "победиш" преди това,все същото е
Сигурно няма да ти е трудно, лесна плячка съм...



Тема Re: Уви...нови [re: Oтвopeния]  
Автор милo (побеждаваща)
Публикувано25.01.02 05:12



Е сега пък и лесна. малко поне се дърпай де

Много по-лесно е да спечелиш победа над врага, отколкото да победиш себе си


Тема Re: Уви...нови [re: милo]  
Автор Oтвopeния (отворен)
Публикувано25.01.02 05:16



Ха,та аз да не съм жена?! Да се дърпам когато ми харесва "нападението"?!Никога! Аз мога да мина в "контранападение"



Тема Re: Уви...нови [re: Oтвopeния]  
Автор милo (побеждаваща)
Публикувано25.01.02 05:19



Е ами откога чакам да го кажеш.
Сега вечееееееееее ще те победя
РАЗБИРА СЕ ЧЕ НЕ СИ ЖЕНА . АУУУУ КАК ГО КАЗА

Много по-лесно е да спечелиш победа над врага, отколкото да победиш себе си

Редактирано от милo на 25.01.02 05:22.



Тема Re:В такъв случай...нови [re: П@Л@BHИЦA]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано27.01.02 12:14



Не съм клазал, че трябва да ви грее. Всеки си има собствено мнение. На мен ми е все едно.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Що се отнася до титлата "Мизантроп на клуба"нови [re: Eagleclow]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано27.01.02 12:19



Вярно е, че може да се продължи. Но тогава, както прочетох, трябва да се направи клуб Евгени и Евгени. Освен това съм минал през всички тези (и останалите) точки. И не ми е било неприятно. И нито съм "пердашил", нито съм ревнувал, нито ми е било неприятно, че е танцувала с някого или е клюкарила пред мен за някой друг.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: navlek]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано27.01.02 12:20



Благодаря. Не си първия.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Уви...нови [re: Oтвopeния]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано27.01.02 12:22



Не съм съгласен. Съжалявам. Тук ме обвиниха, че не съм съгласен с нищо. Мисля си, че не е така. Обаче с това категорично не съм съгласен. Защо пък да ги обичаме?! И защо да е лошо за нас!? И пак извинявай.

ИГРАТА СВЪРШИ

Редактирано от evgenyd на 27.01.02 12:27.



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: evgenyd]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано28.01.02 15:00



Защото винаги има мазохисти, на които всичко това, което ти с праведно възмущение си изброил в постинга, им харесва!



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: Йoaннa]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано29.01.02 13:43



Би ли ми припомнила, какво толкова съм изброил. Всичко, което съм написал, си го мисля и го правя.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Относно сексистките псувни(конспект на трактат)нови [re: evgenyd]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано29.01.02 14:51



Да, определено, може би псувните са измислени от мъже, но все пак има универсално приложими спрямо половете, такива, като: "Да тъ ибъ в гъзъ!" или ако модераторката го изисква "Да проникна с нещо в ректума ти, извършвайки периодични възвратно-постъпателни движения, със съответният предмет или част от собствената си анатомия." Определено тук не става въпрос за пол, възраст, за класови или социални различия. Можем да кажем, че този тип псувни, изразяват извечният демократичен дух на българина, извършващ винаги резки скокове в социално-политически, културен и духовен план.
Другото оставям без коментар, щото всеки с проблемите си, нали за това трябва да се себеопознаваме, да се борим със себе си, с проявите на желанията на другите в нас и т.н. Ако се замислиш обаче (щото това е много трудно за мен, води до главоболие, депресия и косвени суицидни желания), може би, можеш да си намериш решение на проблема, ако престанеш да възприемаш жените като жени, така и така си започнал да обобщаваш, защо не обобщиш повече и тогава...Не, не е съвет т'ва, за мен това съм си намерил, като решение. Гледам на хората, като на хора и знам, че те само едно нещо не могат да правят.

Не ми се връзвай.


Тема Ако го кажеме простичко:нови [re: evgenyd]  
Автор Rimia ()
Публикувано29.01.02 14:51



заслужават точно толкова, колкото и мъжете.
Ама я да го поусложниме малко - защо за да обичаш нещо или някого ти трябва първо да разбереш дали то/той/тя заслужават да бъдат обичани.

Обичта само по себе си - в чистата си проба не си служи с такива измерения, не достига до тях. Защото вярвам, че всеки човек има потребност да обича и да бъде обичан. Било то наранен или не...............



Тема Re: Заслужават ли жените да ги обичаме?!нови [re: DeadMoroz]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано29.01.02 17:49



Това за ползите от професията ли си го научи или от личен опит? А за тебе май от Снежанката са останали само джуджетата, а?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Ако го кажеме простичко:нови [re: Rimia]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано29.01.02 17:52



Ами не съм много съгласен. Поне аз първо обичам (или в минало време), а въпросите идват след това.

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема А-а, изопачаваш разговоранови [re: evgenyd]  
Автор Rimia ()
Публикувано31.01.02 13:20



кой ти говореше за въпросите? /въпреки, че и тук не съм много съгласна с тебе, ти сляпо ли се хвърляш и после мислиш кво е тва дето го обичаш, едва ли/.
Но нали ставаше дума за това кой какво заслужава и дали въобще трябва да го поставяме така



Тема Re: А-а, изопачаваш разговоранови [re: Rimia]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано31.01.02 18:07



Добре де. Всеки заслужава всичко хубаво на света. Така си мисля. Е, все пак има и изключения. Може би наистина не трябва да се постява така въпроса.
А наистина май ляпо се хвърлям (е, не чак толкова, но все пак би могло да се каже). И май там ми е грешката. Май съм прекалено доверчив. Ама не мисля какво е това, а защо съм бил толкова сляп и отнесен, когато съм се влюбил. Пък и има една приказка - "Докато умните се наумуват, лудите се налудуват". Ако взема да мисля дали да се влюбя, защо, как, кога и т. н., току виж, че всичко заминало. Кой ще ме чака?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: А-а, изопачаваш разговоранови [re: evgenyd]  
Автор Rimia ()
Публикувано01.02.02 11:27



но все пак играта не е свършила



Тема Re: А-а, изопачаваш разговоранови [re: Rimia]  
Автор evgenyd (много уморен)
Публикувано01.02.02 20:29



А защо пък да не е свършила, ако смея да попитам?

ИГРАТА СВЪРШИ


Тема Re: Не ставай смешна!нови [re: Oтвopeния]  
Автор Kapимa (зорница ясна)
Публикувано11.02.02 17:23



Майката е свещена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.