Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 29.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Каква е дължината на любовта?нови  
Автор temptress (непозната)
Публикувано18.01.02 15:44



Вчера докато похапвахме шоколадови шанзелизета с една приятелка и си определяхме часовете на бъдещите ни срещи, тя ми разказа следната история:
Наскоро прочела някакъв материал в едно от магазинните лайфстайлски издания. Материалът бил написан с такъв поразителен за приятелката ми стил и характер, че тя го препрочела на няколко пъти, като всеки път усещала нещо подобно на сладостни спазъми да раздрусват тялото и, а путката и се свивала и разпускала под ритъма на всяко изречение. Премаляла, жадна и влюбена приятелката ми потърсила името на автора. Името, обаче, не и говорело нищо. Смазващият с въздействието си материал бил написан от непознат за приятелката ми автор. Но тази малка спънка, както често се случва когато нещо се възправи по пътя на любовта само засилила желанието на приятелката ми и я довело до прояви на находчивост на които не считала, че била способна. Така след като преровила тефтерите и джиесема си тя се обадила на своя позната от редакцията на споменатото магазинно издание и доста ловко успяла не само да измъкне разнообразна информация за автора, но дори разбрала името на кръчмата в която щял да се състои най-близкия във времето купон. Да, авторът на разтръсващата проза също може би щял да бъде там. От този момент приятелката ми посветила живота си на подготовка за зашеметителното събитие. Да, тя вярвала че това ще бъде събитие. Човек, който пише по този начин, си казвала приятелката ми, не може да не бъде корифей или най-малкото божество в секса. Така че без да губи време приятелката ми премахнала всеки излишен и недотамизлишен косъм върху тялото си, посветила не малко сили, а също и средства върху постигането на почти изумителен със съвършенството си педикюр, дори стигнала дотам, че си направила ноктопластика на пръстите на краката и се оставила да татуират върху лявото и бедро многоцветен китайски дракон, като изпълнила по този начин последния съвет на екипа козметички, действащ върху нея. Така неусетно в шеги и закачки, и няколко стопени на гаджето пачки часът на срещата дошъл. Благодарение на няколкото коняка изпити пред деня приятелката ми не усещала никакво притеснение, дори както ми каза не усещала почти нищо. Авторът се оказал доста симпатичен млад мъж, изключително благосклонен към някои анатомични аспекти от личността на приятелката ми. Не след дълго поради доброто разбирателство, което възникнало помежду им, двамата се озовали в едно и също такси, което подрънквайки весело се носело по посока на най-близкия що-годе приличен хотел. За беда или за щастие такъв хотел имало съвсем наблизо и само след минути приятелката ми се озовала в прегръдките на автора на зашеметителната проза. Обсипвайки го с целувки приятелката ми коленичила готова да поеме в устата си един набъбнал и яростен в своята полемичност, но иначе съвсем реален мъжки кур. Каква обаче била нейната изненада, когато изпод изрядните иначе микрофибърни боксерки се показало нещо което макар и да претендирало, че е в пълна ерекция било твърде бледо, дори ужасяващо недостатъчно в своята окончателна дължина.
"Беше му наистина много малък"- въздъхна приятелката ми с което даде отговор на немия ми въпрос. От този момент цялата и възбуда започнала да се стопява. Напразно се мъчела да си припомни най-сексапилните и пиперливи фрази в материала му. Путката и оставала суха и неотзивчива и колкото и приятелката ми да измъчвала съзнанието си с фантазии за нормални в дължината си курове, всеки път когато погледнела малкото нещо в ръката си разбирала колко безполезни са усилията си. Накрая тя успяла да се извини, скалъпвайки една история в която участвали тя, чудовището от ЛохНес, седемте джуджета и вицепримиера на бг и която история налагала незабавното заминаване на приятелката ми от полето на сексуалното Ватерло.
"Разбираш ли, той иначе беше такъв страхотен" - завърши приятелката ми

питам се каква ли е дължината на любовта? :)



Тема 3 сантиметра? а... става ли да е 3 сантиметра - монови [re: temptress]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано18.01.02 16:03



ята любов е толкова - при добър приток на кръв... Между другото ти знаеш ли, че те получих като реклама в яхуто си? И то ти бяха взели - рекламаторите де- същата снимка... а пък аз се си мислех, че си мелъни си... брей, брей - викам си...



Тема Re: 40см?нови [re: temptress]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано18.01.02 16:15



наскоро бях пуснал една тема в литература за жените които се възбуждат физически от т.н. писатели импресионисти, които "следват потока на човешките мисли" и прочее.

допускам, че представата, която си изграждат тези жени за споменатия пич, успял да проникне в мислите им, чрез хаотичния си и изпъстрен с метафористи заврънтулки стил, е следната - хилаво тяло, женствено лице, страстни ръце с дълги нежни пръсти и разбира се не на последно място огромен писателски хуй, който без много усилия да може да стигне чак до матката.

иначе твоята приятелка вероятно се е впечатлила от някой от онези изблици на мъжественост, с които комплексарите от Егоист се опитват да забравят за факта, че не са нищо повече от смотани невзрачни писарушки.

пазете се, хапя!

Редактирано от Cивия вълk на 18.01.02 16:59.



Тема Re: Каква е дължината на любовта?нови [re: temptress]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано18.01.02 16:20



" набъбнал и яростен в своята полемичност" - може ли да го използвам в преките си вербални контакти с представителки на противоположния пол?
обещавам да ударя един тек и за теб:)))))

абе кофти е да ти е малък, ама са кво - да мрем ли?:)



Тема Re: Каква е дължината на любовта?нови [re: temptress]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано18.01.02 16:20



Винаги трябва още малко. Рядко сме изключенията, но и ние си имаме проблеми. :))) Между другото си мислех докато чета това четиво /мойте най-искрени благодарности за него/, че понякога зад фрази като "ще те скъсам", "само да ми паднеш" стой нищо повече от полово и сексуално безсилие. Няма мъж който да може да скъса една истинска жена, било то и негър ;))))



Тема Re: Каква е дължината на любовта?нови [re: Люлин 5]  
Автор Erest (moonman)
Публикувано18.01.02 16:31



Kakwo imash predwid pod "сексуално безсилие"?
W kakwo se izraziawa towa bezsilie?

I'll survive!


Тема Re: Каква е дължината на любовта?нови [re: temptress]  
Автор Бибepoнъ.. (Данонъ..)
Публикувано18.01.02 16:35



" как го искаш фасуля - да го попържам ли ......- попържай го до деветоколяно "

п.п. нешту сфежу на фсеки ф устата....


Тема Re: Каква е дължината на любовта?нови [re: Erest]  
Автор Люлин 5 (Ж.К.)
Публикувано18.01.02 16:46



Самият факт, че ме питаш говори за твоето достатъчно много. :)))



Тема ама......нови [re: temptress]  
АвторБeн Джoнcън (Нерегистриран)
Публикувано18.01.02 16:51



нали размера няма значение :)))))



Тема Re: няма ли? :))нови [re: Бeн Джoнcън]  
Автор Cивия вълk (единак)
Публикувано18.01.02 16:57



а ти забелязваш ли, за колко време колко мъжаги се навряхме в темата, за да "си ги премерим"?
и нито една жена???
:)))))
елементарна психология - явно размерът вълнува нас доста повече отколкото жените

дори бих допуснал, че темптрес ни е провокирала, въпреки че подобен мащабен замисъл сякаш надхвърля малко нейните възможности, но нищо чудно да съм я подценил...

пазете се, хапя!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.