Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема Ква ти ръжда!?!нови  
Автор Пaтилaнчo (рядък)
Публикувано14.01.02 22:40



Излизам и отивам право на спирката, където търпеливо зачаквам маршрутката си. Добре че не си уговорих точен час, защото със сигурност щях да закъснея. Ми друго си е да си стоиш на спирката съвсем спокойно. Пристъпвам от крак на крак и зяпам всичко и всички. А! Едно момиче идва насам. Пак А! Аз я познавам! И пак А! Това е ... леле не съм я виждал от ехе ... О не! Тя минава съвсем близо до мен и не ме вижда. Ехо тука съм. Погледни насам. Е, май няма да погледне, ще я извикам. Ето. Поглежда ... опулва се... усмихва се... смее се ... ама как се радва само не мога да повярвам. Казва ми че нямало да ме познае (ама много ми се радва). "Гледам аз едно момченце си стои ..." Набързо ми обяснява, че отива на купон и закъснявала за среща, уф къде бил тролея че не идва, ох щели да я убият. Аз пък и казвам че чакам маршрутка. Говорим. Поглеждаме се тайно. Пет минутки минаха като миг. Тъпата маршрутка идва. МАМКА МУ! Ми аз ще се качвам ... КАКВО? Чудиш се дали да се качиш и ти?! Моля те качи се, моля те!
О, радост. Сега вече се развълнувах много много. Питам къде е тоя купон и с колеги ли е. На майната си бил, а пък Да с колеги е ... всъщност с едното "момченце" малко ходела. Малко? Ми от година. Аха. Уф вече за НезнамСиКойПът ми казва че си има някой. Ми нищо чудно всъщност. Е то и аз имам. Няма да и кажа обаче. Тя не ме и пита ... Хм, преди ме питаше и аз все казвам че нямам. Абе голям хитрец съм, няма що. Кво като и казвам че нямам? Абе я стига с тая тема. Вече си говорим за нея после за мен ... Виждам с периферното че ме гледа когато аз се обръщам. Виждам че се обръща вече Хоп и аз я поглеждам. Много е красива! Ех, как ми се ще ей сега точно времето да спре... не можело? Добре тогава ми се ще маршрутката да спука гума... Е и това не стана. За малко да забрави да слезе. Аз се усмихвам ... не, аз се радвам. Е все пак слезе. Аз има да пътувам още дълго. Усмихвам се. Ей така щот ми е готино. Хората ме гледат? Не ми пука. Колко спомени нахлуха у мен.
Пътувам и си мисля. Мисля си и пътувам. Като че ли чак сега осъзнавам че това момиче винаги ме е вълнувало. Само дето не съм си го признавал. Спомням си как като се прибирах винаги ама винаги поглеждах към отсрещния блок с надеждата да я видя. А после си седях вкъщи и се втренчвах в прозореца с червените щори, дори съм гледал в него преди да има тези червени щори. Боже колко дълго съм се помайвал. Обаче край с помайването. Да! Ей сега ще измисля какво да и кажа като и се обадя ... Опааа. Къде съм? Поглеждам през прозореца. Май трябва да слизам вече. А, не било тука... Ама съвсем съм се отнесъл. Ха, и аз щях да си изпусна слизането. Айде сега пък се качвам на автубус за още поне 40 минути. Абе тръгнал съм от единия край на София към другия. Добре че слизам на последната спирка защото пак се отнасям. Никога не ми се е струвало толкоз кратко това пътуване. Като че тя още беше до мен.
Пристигнах. На входната врата се отърсвам от мислите си, защото не мога да говоря за това тук. Колкото и да ми се ще да се похваля на някой, това няма да стане днес. Влизам, сядам. Как съм? ... казвам "добре", мисля си "отдавна не съм бил толкова добре". Как съм пътувал? Ми ... дълго но приятно. Не мога да повярвам че чувам изречението: "Човек може да преосмисли живота си на такъв дълъг път". Втрещявам се. Ами аз точно това превех!
На купона сме вече. Разполагаме се, разливаме алкохол по чашите. Бях решил да не мисля за нея поне до утре. Ами защото като се отнеса в мислите си и после когато бъда попитан - "За какво мислиш?" и аз кажа - "За нищо" ... Е да де, ама на мен всичко ми напомня за нея. Даже една от купонджийките е със парфюмът, чийто аромат гъделичкаше сетивата ми само преди няколко часа. Явно тази вечер е посветена на нея и до последно ще изпълва въздуха около мен с малки частици от нея невидими за никой друг.



Тема сладък ;-)) [re: Пaтилaнчo]  
Автор MissFix (цъ-цъ-цъ)
Публикувано14.01.02 23:31



Ех, Пете, чудно приказно Пете...

то на такава тема не се отговаря ама ... как да се стърпя -
сладурче ;-))))

МиСиТо


Тема мхм!нови [re: MissFix]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано15.01.02 10:12



То гледам много не сте писали по темата, ама аз рекох да ви се похваля, защото преливам от гордост, задето цялата тази история съм я чула още недообмислена чиста, един вид необработена като суров петрол, направо от устата на Петето.

С други думи съм Най-добрата приятелка на Най-добрия си приятел, което Значи Много.

Между другото (сега вие разбира се, няма да видите връзката) искам да ви кажа за мойта кръгла мекичка възглавничка, дето ми е в леглото. Та тя ми е подарък за Коледа от Майката на Петето. Всеки път, когато погледът ми се спре върху нея преливам от възторг защото в главата ми нахлува мисълта “Майката на Петето ме обича!” и която е за мен като прелюдие към другата мисъл, (ето тук е мястото да не видите връзката) която ми е за десерт и неизменно се появява след тази със знак => (следователно)
“Значи Петето ме обича още по-много!!!”.



Тема Re: мхм!нови [re: medusa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 10:20



Майката на Петето обича само Петето, ако приемем, че всяка майка обича детето си. Но това едва ли има отношение към любовта ти. Както и към нейната, не говоря за родителската обич. В най-добрия случай има отношение към екологията. Има любови, които си искат незамърсеността понеже. Твоята любов винаги е такава. Но не я бъркай с възглавничката на Петьовата мама. Тя е само пух и перушина, бели на цвят и мекички. И много полезни при опаковането на пратки с чупливи вещи. Като Петето, например.




Тема Re: мхм!нови [re: Esmeralda]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 19:13



mnogo e milo i mnogo istinsko



Тема Re: Ква ти ръжда!?!нови [re: Пaтилaнчo]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 22:54



Malko kusno ti e doshlo prozrenieto 4e tia e istinskata...I sega kakvo?



Тема Никога не е къснонови [re: ina]  
Автор Пaтилaнчo (рядък)
Публикувано16.01.02 13:00



Ами да мисля си че си е съвсем навреме. Защото, Ина, е по-важно какво ще направя оттук нататък, а не какво съм или не съм правил досега... Така мисля.
И освен това - дали е истинската? Ами не мога да кажа със сигурност. Просто е най-истинската в този момент. А това всъщност е най-важното. Няма значение колко време е минало и какво е можело да стане през цялото това време.
Питаш "и сега какво?" Ами аз отговарям: Сега точно още нищо конкретно, обаче след известно време ще има развитие в една или друга посока. Ще те държа в течение ако желаеш:-)



Тема и ние,и ние.....нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор old_broom ()
Публикувано16.01.02 13:22



..всички искаме да чуемо-прочетем какви ще ги продължиш нататък искаме цветя да хвърчат,кафета да се леят/може и други напитки/,изчервени и истински усмивки да има...абе-чакаме happy end!

на пьт съм аз...към рая или ада!


Тема Re: Никога не е къснонови [re: Пaтилaнчo]  
Автор med (Мамино Меде)
Публикувано16.01.02 16:57



Ех умничкото ми и жълторъкавичено , колко те обичам бееее !!!



Тема Re: Никога не е къснонови [re: Пaтилaнчo]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 18:17



Mersi, shte se radvam




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.