Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 28.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема za6to se polu4i taka?нови  
Автор------------- (Нерегистриран)
Публикувано01.01.02 23:25



neznam ot kade da zapo4na.dali ot samoto na4alo ili ot tova kak se 4uvstvam sega.6te zapo4na ot na4aloto.hodih s edno mom4e godina i polovina a moje i pove4e.ne 4e vsi4ko be6e idealno no togava ne osuznavah kolko mnogo go obi4am.toi vleze v kazarma.kogato vleze vse o6te bqhme zaedno,no edin den az re6ih 4e ve4e ne iskam da sme zaedno.kazah mu go dokato be6e v kazarmata i to po telefona,za koeto ne moga da si prostq.4esto si misleh za nego osobeno purvite dni sled kato skusahme,no se uspokoqvah 4e sum postupila pravilno.toi se uvolni na 28.12.2001 i za nova godina na 31.12 mu se obadih.toi me pokani da praznuvam s nego i negovite priqteli.otidoh tam i kato go vidqh razbrah kolko mnogo mi e lipsval i kakva gre6ka sum napravila.pogovorihme si.toi me pita6e za6to sum skusala s nego i kogato mu kajeh 4e neznam toi se qdosva6e.razbiram go.moje bi i az 6tqh da postupq taka.no kakto i da e.az mu kazvah 4e iskam otnovo da sme zaedno i 4e o6te go obi4am.pregru6tahme se.be6e mnogo hubavo.posle se celunahme i az bqh na sedmoto nebe ot 6tastie.misleh si 4e onovo 6te sme zaedno.no na drugiq den t.e. dnes se vidqhme otnovo.misleh 4e vsi4ko 6te e ok.no toi mi kaza 4e tova e kraqt i 4e v4era si e bilo za v4era.ne mojeh da povqrvam.znaeh kak sum go naranila i mnogo se razkaivah za postupkata si.moleh go da mi prosti,no toi ne mi dava6e otgovor.prez cqloto vreme se durja sqka6 sum nqkoq slu4aina vzeta ot ulicata.4uvstvah se ujasno.misleh 4e vsi4ko e 6ega i 4e 6te doide 6te me celune i "vsi4ki zajivqli 6tastlivo".i izvednuj nervite mi ne izdurjaha.toi kaza ne6to,ot koeto se po4uvstvah ujasno.ne si spomnqm kakvo be6e za6toto dve minuti sled tova az bqh sednala v snega i pla4eh.toi ne me be6e vidql.bqhme si kazali 4ao.no az se vurnah i go izvikah.plakah pred nego.plakah sus sulzi.iskah da sum s nego no v su6toto vreme iskah da si trugna.toi me pregurna i trugnahme kum edno zavedenie.prez celiq put pe6a az plakah.vurvqh si sami4ka i plakah.a toi i edin negov priqtel vurvqha sled men.kogato toi doide i iska6e sa me pregurne az mu otkazvah.ne iskah da mi dava nadejdi.toi mi kazva6e 4e o6te me obi4a i 4e iska da bude s men no tova koeto sum mu pri4inila go spira da poiska da se suberem.kogato si trugvahme ot zavedenieto toi me celuna i si trugna a az produljih s taksito.i sega neznam kakvo da mislq.dali tazi celuvka e bila ot sujalenie ,dali e znak za novo na4alo ili prosto s neq mi kaza sbogom.ne se razbrahme ni6to za drugiq den.prosto edno 4ao.tova be6e poslednoto koeto 4uh ot nego.
pisah mnogo, i blagodarq na tezi koito imaha dobroto jelanie i nervite da pro4etat za moite 4uvstva.ako sum oteg4ila nqkoi neka da ne pi6e ni6to v otgovor a drugite ako imat kakvo da mi kajat neka go napi6at.



Тема Re: za6to se polu4i taka?нови [re: -------------]  
Автор Dakota (отверт)
Публикувано01.01.02 23:35



А защо искаше да скъсате все пак? Не може да няма причина.

Никоя армия не може да победи идея, чието време е дошло.


Тема Re: za6to se polu4i taka?нови [re: Dakota]  
Автор Maniac ()
Публикувано01.01.02 23:47



Кофти ситуация значи скъпа горе долу ти влизам в положението но все пак съм момче и мога да ти кажа ако ТОЙ ТЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ ЩЕ ЗАБРАВИ ЗА ТОВА КОЕТО Е СТАНАЛО преди 10 дни бях пред същатата дилема да простя нещо ужасно и да остана с нея и простих не съжалявам просто ако те обича той ще иска да е с теб ако ли не е задръстен тапак който е искал да се покаже пред приятелите си

VIJ GO

Тема Re: za6to se polu4i taka?нови [re: ---------]  
Автор Maniac ()
Публикувано01.01.02 23:48



no sega ti si go naranila mnogo no ako te obica shte ti prosti!!!I edin savet miosli predi da pravish takiva postapki misli vnimatelno

VIJ GO

Тема Re: za6to se polu4i taka?нови [re: -------------]  
Автор right_down_dirty (philantrop)
Публикувано01.01.02 23:54



извинявай но как може да си с някой година и нагоре и да не си наясно какво значи той за теб? и другото което знам е че мъжете имат голямо его и не мисля че ще ти прости

shta opravia po byrzata procedura


Тема Re: za6to se polu4i taka?нови [re: right_down_dirty]  
Автор Maniac ()
Публикувано02.01.02 00:06



я си мери приказките!!Не всички сме говеда въпреки че висчки така разправят някой се преборват с егото си !!!! Аз бих простил трудно но ако я обичах бих и простил

VIJ GO

Тема Re: za6to se polu4i taka?нови [re: -------------]  
АвторKoнcyлтaнт (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 00:11



Мъжете предпочитат директен разговор без заобикалки. Ако искаш да ви се промени статуквото бързо се срещнете и пийте по една чаша червено вино. Ама на средата на чашата (не в края, че тогава просто ще му се доебе независимо коя:) го питай директно какво мисли и му кажи ти точно какво мислиш и тогава ще се получи откровена приказка. Поне ще знаеш какво да очакваш.



Тема Re: za6to se polu4i taka?нови [re: Koнcyлтaнт]  
Автор Maniac ()
Публикувано02.01.02 00:20



абсолютно давай направо не овртай показвай чувствата си но не плачи плача ще предизвика съжаление

VIJ GO

Тема Re: za6to se polu4i taka?нови [re: Maniac]  
Автор right_down_dirty (philantrop)
Публикувано02.01.02 00:21



но ние не говорим за теб сега ОК?

shta opravia po byrzata procedura


Тема Re: za6to se polu4i taka?нови [re: right_down_dirty]  
Автор Maniac ()
Публикувано02.01.02 00:22



да права си а по всичко личи че той си е говедо въпреки че момичето му е направило кофти постапка ако я обича ще прости

VIJ GO


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.