Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как да...нови [re: Шмaтka]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано10.12.01 23:56



Vij kakvo shtom kato seriozno si "hlutnal" po neia togava govori s neia, tova e nai dobroto reshenie.
Jelaia ti uspeh i ne zabraviai da spodelish tuk kakvo se e sluchilo!

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: Как да...нови [re: sunrise]  
АвторШмaтka (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 00:13



Ми.... ще мисля още малко поне със сигурност няда да и кажа преди Нова Година след това може и да кажа.



Тема Re: Как да...нови [re: Шмaтka]  
АвторSlojna (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 00:59



Ако е малко вероятно да отговори на чувствата ти, не си струва да рискуваш да загубиш близостта й, колкото и незадоволителна за теб да е тя под формата на приятелство. По-добре нещо, отколкото нищо. А че ще я загубиш - гаранция Франция. Личен опит дет се вика.



Тема Re: Как да...нови [re: Slojna]  
АвторШмaтka (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 01:15



Ами знам, че сигурно така ще стане, но трябва да ли да се измъчвам. Това което ще направя е, че ще хвана някое момиче, което и да е и ако тези мои чувства към нея не изчезнат, не виждам друго к'во мога да направя, освен да и кажа. Ако изчезнат много добре, не съм рискувал нищо и съм разбрал, че не е трябвало, защото чувствата ми са били просто увлечение.



Тема Re: Как да...нови [re: Шмaтka]  
АвторPeeщa ce (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 01:33



...не си играй с други момичета:)))..само ще забъркаш каши:)))..постъпИ,както ти подсказва онова приятелче отвътре..:))))
успех!!!!



Тема Re: Как да...нови [re: Peeщa ce]  
АвторШмaтka (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 01:41



Няма да забъркам каши. Това не е проблем. А и това е наи-добрия вариант за подтискане на такива чувства, нали точно както той ми каза ще направя само че ако не стане...



Тема Re: Как да...нови [re: Шмaтka]  
АвторKaka ti (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 22:16



Priyatel4e, ne se pritesnyavai. Nai-veroiatno e tya da otgovori na 4uvstvata ti, po4ti sum sigurna!!! Golyama 4ast ot me4tite na momi4etata sa svurzani s nai-dobriya im priyatel, samo 4e trudno pravyat purvata kra4ka ot su6tite kato tvoite suobrajeniya!!! Suzdai podhodya6ta obstanovka i ne se kolebai, pokaji si 4uvstvata!! Nyama da i stane kofti, budi siguren!!! Samo ne namesvai ob6ti poznati, ne i pra6tai poslanici i ne drunkai pred drugi hora. Vij, tova sus sigurnost 6te ya otblusne!!! Uspeh i pi6i, 4e te mislya!!



Тема Re: Как да...нови [re: HectorP]  
Авторkaka ti (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 22:33



Ne si mnogo prav, Nestore! Malko jeni sa bili iskreni s teb. Vseki nai-dobur priyatel ima ogrooomni 6ansove pri opredeleni usloviya



Тема Re: Как да...нови [re: Kaka ti]  
АвторШмaтka (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 22:45



Ами това за. мечтите го казваш ти, защото може би при тебе е така, не казвам че е само при тебе просто за сега само от тебе съм го чул Няма ли още някой да подкрепи мнението ти и най-накрая може би да ме навиете.

А що се отнася до общите познати и дрънкането пред други хора, по принцип не го правя, ако ще го кажа на някой първо ще е на нея, струва ми се тъпо да казвам на някой друг да и го каже особенно имайки предвид, че ми е най-добрия приятел.



Тема Терминологично уточнение.нови [re: MoonMan]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 02:41



"Обичаш" в случая май означава "свързва ви приятелска обич и привързаност".

П.П. Това, което виждаш при повечето хора около себе си и което одобряваш е цивилизован опит за запълване на празнотата от липсата на любов или за заместване на считана за неперспективна такава. Наистина е идеален вариант за не до там идеални житейски стечения на обстоятелствата. Но на твое място не бих си позволила да съветвам никого да го предпочете пред любовта. Всеки заслужава поне да попадне в ситуацията на избора. И да се опита да го направи сам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.