Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 19.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: О велики ... и вие ли ???нови [re: Zeus]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано02.12.01 23:27



лига ...... № 4

Only I can make the brightness dark @-`--,--


Тема Re: На батко душичката ... ще бъде многословнанови [re: dePhil]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано02.12.01 23:33



dePhil
Това не са “архаични факти” а простичък начин да те накарам да се замислиш, че нищо не е такова каквото си го представяш или поне … да си смениш гледната точка
Мисля, че по горе ти обясних, че ни съм вярваща :) !!! но даже и да бях – твоят “Бог на Интелекта” не е моят “Бог на Интелекта” /различни течения … може би на една и съща религия … но не желая да влизаме в теологичен спор защото си фанатик и няма начин да те убедя :)/

А сега сериозно
/точно за твоята симпатия се боря цял живот :)/
Тъкмо се чудих до кога ще продължиш с тази пародия …а и стратегията ти – “Нападението е най-добрата защита” не мога да кажа, че е сполучлив избор …
след всеки мой отговор ти изместваш темата … та чак се притесних как ще излезеш с достойнство от ситуацията … но както виждам /и от финалният ти постинг/ пак си прибягнал към любимата си стратегия … а позата на Щраус май ти отива :))))
Сега да ти кажа и защо няма тръпка вече … защото знаеш, че може и да загубиш и не контролираш “ръфкането” :)))))) а ти определено не обичаш и двете …
Може и да не съм прочела и 1% от книгите които си чел, може и да нямам още и ценз и образование … но ако ще се превърна в нещо като теб придобивайки ги … по добре да не ми се случва
Не искам да ме взимат на “сериозно” :) аз поне не подценявам противниците си …и не обиждам всички околни правейки им се на приятел и едва ле не искрено загрижен за тяхното “въображаемо състояние” :)

Сега забрави всичко казано до тук
усмихни се на огледалото си, кажи си, че не те интересува какви ги говори една - неграмотна, самобитно-чаровна, несериозна … каквато там решиш :)
Вярвам, че ще успееш да се убедиш и животът отново ще придобие смисъл …

Only I can make the brightness dark @-`--,--


Тема Re: О велики ... и вие ли ???нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Air Force (дърт юзър)
Публикувано03.12.01 00:16



Гледай във вторник да си на линия, лига №1

     


Ротор, статор, маса, консуматор!

Тема Re: :) ....нови [re: Kpъr]  
Автор Knight (Весел)
Публикувано03.12.01 09:33



Мдааа, печелиш БИНГО!

WHAT TIME IS LOVE...?


Тема Re: :)нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Knight (Весел)
Публикувано03.12.01 09:34



На мен ми трябва онзи начи - по-светлия поглед със усмивката...

WHAT TIME IS LOVE...?


Тема Re: :)нови [re: Knight]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано03.12.01 10:58



е като си сваля черните очила и погледа ми става автоматично по светъл
а това с усмивката ми е естестваното състояние /питай свидетелите ако щеш/ дали някога са ме виждали НЕ усмихната

друг въпрос е, че като се усмихвам непрекъснато хич и незнаиш кафо ти мисля

Only I can make the brightness dark @-`--,--


Тема Re: :)нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Knight (Весел)
Публикувано03.12.01 13:03



Аз понеже съм недоверчиво същество и вярвам само на очите си......, а под усмивката винаги се крие нещо хубаво......(ако не за мен то за теб...)

WHAT TIME IS LOVE...?


Тема Re: О велики ... и вие ли ???нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Zeus (гръмовержец)
Публикувано13.12.01 02:53



мда ... принцесо, виждам, че и тук намирате тълпи от верни фенове и последователи на грешната ви кауза. Противникът се увеличава ... борбата ще е безмилостно жестока ...

Да се греши е човешко, но усещането е божествено.


Тема Re: Е аманови [re: Knight]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано13.12.01 10:21



съществува и оптическа измама

Only I can make the brightness dark @-`--,--


Тема Re: О велики ... и вие ли ???нови [re: Zeus]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано13.12.01 10:25



хех
ще ми разправяш че "Хил бил помъдрял с годините"
аз се чудя на Вас безсмъртни кога ще ви се случи .....

Only I can make the brightness dark @-`--,--



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.