Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 25.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Тя ме обича но...нови  
Автор SURVElLLANCE ()
Публикувано11.11.01 05:39



revnostta i me ubiva. Az sushto ia obicham, nemislia da i izneveriavam po prostata prichina che mi dava vsichko i ne mi omruzva. No...
Nemoje prez 2 chasa da mi zvuni i da me proveriava kade sum i s koi sum pod predlog che iskala samo da mi kaje che me obicha.
Nemoje da se cupi kato pogledna ili zagovoria stuardesata v samoleta.
Nemoje tochno kogato ste svurshvam da mi kazva do bolka poznatoto veche.... ti shte mi izneverish, az si znam.
Nemoje da se surdi kato govoria s poznati po Internet
Nemoje da mi pishe SMS i da iska na momenta da i otgovoria vupreki che nemoga tochno togava i tia znae kakvo ste i kaja.
Nemoje kato me pita kolko e chasa i az i kaja 12, tia da gleda kade e slunceto

Vsushtnost mai triabvashe da pisha NETRIABVA a ne NEMOJE, zashtoto tia go moge i si go pravi daje.

kakvo da napravia? kak naistina i po kakuv nachin da i pokaja che ne ia luja, che ia obicham i niamam namerenie da i izneveriavam. kakvo li ne govorih, kakvo li nepravih, kak li ne go pravih.... ne mi viarva! a az nesum ia lugal za nishto.......


There is no security in this crazy world.


Тема Re: Тя ме обича но...нови [re: SURVElLLANCE]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 05:58



А ти как се чувстваш на нейно място? Погледни се, там е отговорът.

П.П. Може да не е ревност, а безпокойство, че ти се случва нещо недобро.



Тема Re: Тя ме обича но...нови [re: Esmeralda]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано11.11.01 06:23



Az tova ne moga da go izdqrja, mnogo se vliza v lichnoto mi prostranstvo

Nali znaesh da ne se debnem che ste se hvanem:)))))

Bas dqrja che niama da izdqrjish taka mnogo dqlgo:(((((((((((

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Re: Тя ме обича но...нови [re: SURVElLLANCE]  
Автор Пeтъp_ ()
Публикувано11.11.01 10:04



обикновено така се държат хора които са лудували много и са въртяли много номера на предишните си партньори
мислят си че ако те са правили нещо,и човека отсреща го прави същото
май няма начин да я убедиш



Тема Re: Тя ме обича но... [re: Пeтъp_]  
Автор Илюзия (наш човек)
Публикувано11.11.01 11:18



Здрасти ти, първо.
Разбирам те, случвало ми се е, колкото и странно да звучи има и мъже, които прекаляват в това отношение.
Няма да ти казвам какво да правиш, само ще ти кажа аз как се оправих.
А именно - почнах и аз да се държа с него така... тормозех го непрекъснато с телефонни обаждания, питах го с кой е излизал, къде е бил, какво е правил...
Играех идиоткса ревност , на която не съм способна и никога не съм проявявала, но се справих чудесно и ... той спря да ме тормози по този начин ;)))
Желая ти успех и ... имай търпение, щом я обичаш дай й малко време , рано или късно ще осъзнае, че си само неин ;)

"Нека се подчиняват тези,които не умеят да управляват"


Тема Re: Тя ме обича но...нови [re: SURVElLLANCE]  
Автор CИBИPЪC CHEЙП (димящ)
Публикувано11.11.01 21:12



а защо не опиташ да и кажеш нещата точно така както си ги казал тук?лично моят семеен живот е разбит поради една немного съществена подробност отпреди сватбата ни но това не е от значение.това което е от значение са отношенията между двама души които все още могат да бъдат спасени.така че...опитай!

питай и ще ти се отговори


Тема Re: Тя ме обича но...нови [re: 2O1]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 22:33



Ха-ха! И представа си нямаш на каква ревност издържам. Ежеминутно следене, да го наречем. Ама то е, защото ми харесва, де. Ама много даже.



Тема Re: Тя ме обича но...нови [re: CИBИPЪC CHEЙП]  
Авторpso (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 10:37



Privet,
ot opit znaia kolko e machitelno tova na koeto si podlojen. Kogato lichnata ti svoboda e v opasnost, i tvoeto prostranstvo neprekasnato e narushavano - ti sigurno na momenti dori nemojesh da si poemesh vazduh i imash chuvstvoto che se zadushavash.
Postavi se obache za malko na neino miasto,amo ako tia e absoliutno naiasno kakvo pravi, ako znae che ne biva taka, no te obicha bezumno i se strahuva da ne te izgubi.
Predstaviash li si,ako tia e naiasno s vatreshnia diskomfort koito ti sazdava, i iska da spre;iska da se promeni, no i e trudno,zashtoto e razkasvana ot sobstvenite si strahove ot edna strana i ot tagata che ti prichiniava bolka - ot druga. Moje bi prosto triabva da i dadesh malko vreme za da se ubedi v silata i iskrenostta na chuvstvata ti.



Тема :)))))))нови [re: SURVElLLANCE]  
Автор:)))))) (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 09:47



Може би има нещо, което не си й казал?
Може би тя знае, че се дразниш и го прави нарочно?
Може би и защото не се познавате достатъчно, а тя иска да те предизвика и види как изразяваш гнева си?
Досадно е някой постоянно да те преследва - знам го от личен опит, но щом не си безразличен към нея просто й го кажи - така както на нас и ... всичко ще си дойде на мястото.
Опитай, помага!
Късмет!



Тема Re: Тя ме обича но...нови [re: SURVElLLANCE]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 18:31



ne moje da ne znaesh,che v bulagrskia ezik njama glagol / nadjavam se,che pone tova znaesh kakva chast na rechta e/, kojto da se pishe sljato s otrizatelnata chastitza ne!
NE MOJE!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.