Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема как да ...нови  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 23:27



...как да покажа на човек, в който съм мнооого влюбена, чувствата си към него, без да бъда прекалено уязвима, че може да ме орхвърли?
Как се сваля един мъж?
Понеже всеки човек е различен, сигурно има хиляди начини, но все пак...вие какво мислите?
и как да разбера неговите чувства към мен?



Тема Ami....нови [re: питaщa]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано06.11.01 23:30



.......grabvash byhalkata i go svaliash.........ama u.....u..........posle trebva da biagash...e kat sa svesti de......do togava moje dago iznasilvash kolkoto si shtesh

©Bulgarian Bad Ass™ 2001


Тема Re: Ami....нови [re: Evil Brother]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 23:46



не оспорвам чувството ти за хумор.
а сега ще ми кажеш ли нещо по-сериозно?



Тема Re: Ami....нови [re: питaщa]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано06.11.01 23:50



....moga dati dam syvet ama ima mnogo neizvestni v tova koeto spomenavash......opishi mi mujleto........pone da razbera kakuv tip e.......zashtoto pod titlata muj se kriat razlichni harakteri

©Bulgarian Bad Ass™ 2001


Тема Re: Ami....нови [re: Evil Brother]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 00:02



трудно ми е да ти го опиша, но все пак...
интелектуален тп, тактичен, сдържан, с чувство за ххумор, обича да танцува, интелигентен, не е много инициативен, зодия рак, държи на мнението на околните за него, може би малко стеснителен. не го познавам много, а въпреки това се влюбих, да му се не види...



Тема Re: Ami.... [re: питaщa]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано07.11.01 00:09



......kat gledam baia neshtica si naychila za nego........
iskam da znam na kakva vuzrast e i dali si ima averka ili jena....poneje tova moje da obiasniava neiniciativnost my i stesnitelnosta my

©Bulgarian Bad Ass™ 2001


Тема Re: как да ...нови [re: питaщa]  
АвторAcтpoлor (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 00:17



Мъж от тази зодия не се сваля. Приеми го като даденост и продължи нататък с влюбванията. Влюби ли се, такъв мъж влюбва в себе си без проблеми и без ангажименти и разлюбва също толкова безпроблемно и за двете страни. Дано това да е твоят случай.

Обича ли някой друг - не се и пробвай при него с просто влюбване. Не забравяй девиза на зодията - "аз чувствам" и астрологичния символ - 69. Има ли чувства, а под чувства този зодиакален знак разбира любов и само любов и нищо по-малко от любов, компромисни числа като 66 или 99 просто увисват в небитието. Обича ли теб (ох, дано не е такъв твоят случай), обича до гроб. С всичките му пред- и задгробни последствия.

Твърде е възможно той да те обича, но няма начин да го разбереш, ако не си готова да рискуваш. Ама не те и съветвам, ангажиращо е. А за влюбване нямаш проблеми - ако не обича, мъжът рак е много влюбчив, понеже от всичко най-много мрази рутината на сетивностите.



Тема Re: как да ...нови [re: Acтpoлor]  
АвторCИBИPЪC CHEЙП (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 07:05



КАЖИ НЕЩО ЗА СКОРПИОН И ОВЦА (МЪЖ СКОРПИОН И ЖЕНА ОВЕН) КАТО ВЪЗМОЖНА КОМВИНАЦИЯ.



Тема Възможно е и да е възможна комбинацията.нови [re: CИBИPЪC CHEЙП]  
АвторAcтpoлor (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 08:14



В моя справочник те са в параграфа "Други".



Тема Re: как да ...нови [re: питaщa]  
Автор Biscuit ()
Публикувано07.11.01 08:51



Хвърляй боб.

Либуфта му й майката...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.