Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 23.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Любовта е присъщта само на неинтелигентните хора?нови  
Автор lnstinct ()
Публикувано04.11.01 21:43



Без да спорим дали я има или я няма, всички са съгластни че това е състояние в което човек е подвластен на чуствата си, а не се ръководи от своя разум.

Един интелигентен човек не бива и не трябва да си позволява да чуствата му да вземат връх над разума.

Ако се замислите и вгледате в реалността на живота ще установите и вие - само тъпаците са влюбчиви!!!



Тема Re: Любовта е присъщта само на неинтелигентните хора?нови [re: lnstinct]  
АвторEnigma (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 22:24



Moze bi po-dorpe ste zvuchi-niskointeligentnite........
I predi da si napravia usiliata da analiziram tova koeto si napisal/la,bi li mi dal tochna xarakteristika na visokointeligentnia individ!



Тема Re: Любовта е случима при всички.нови [re: lnstinct]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 22:33



Само разновидността й е според интелекта. И обхватът, съответно.



Тема Re: Любовта е присъщта само на неинтелигентните хора?нови [re: Enigma]  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 22:56



Dori ne moga da se zasmeia. Na glupostta ti, de.... Dobre, na tova, kolko si neinformirana. Ima edno izsledvane, opredeleno ne vizdam smisula da ti go post-na, zenite, koito sa po-ucheni, spored standartite, sa dosta po-razvratni. Ne sum ekspert, nito se stiagam da go obsuzdam. Mita za ovcharia, koito prosto niama kude da si go pribere e meko kazano smeshen. Dori i da si ovchar, kato tozi poslednia, trudno shte vpechatlish zastariavashta germanka. Neveroiatno se draznia, kogato takiva, kato teb, drunkat gluposti i sami si viarvat. Otdavna sum razbral, che sme katili, tolkova mi e tuzno, che ima hora kato teb, koito sa totalno nevezi. Ideia si niamam zashto si gubia vremeto s takiva, kato vas, edinstvenoto smisleno neshto e, che nikoi ne se e rodil nauchen. Slushai be, svetnata mlada gospozice, mnoo e interesno kak ciganite sa uspiali da stanat s 300.000 poveche ot nas. I kak po diavolite razbirash, che si inteligenten/a? Iska mi se da sum po-grub, no ne moga. I az si imam normi, ha! kakva iznenada dea....



Тема Re: Любовта е присъщта само на неинтелигентните хора?нови [re: lnstinct]  
АвторИнтeлиreнтнa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 00:14



Доколкото схващам, ти се смяташ за интелигентен? Какви ли оправдания не си намират хората... Веднъж че инстинктите им ги карали да постъпват като ловци, друг път че били прекалено интелигентни, за да се влюбят. Защо те е страх от любовта?



Тема Re: Любовта е присъщта само на неинтелигентните хора?нови [re: Интeлиreнтнa]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано05.11.01 00:21



inteligentna luboFF za inteligentnata

©Bulgarian Bad Ass™ 2001


Тема Re: Любовта е присъщта само на неинтелигентните хора?нови [re: 1.44]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 00:54



Tova me navezda na misalta,tshe razvratnata ti priatelka,koiato ne otdavna obiavi za kurva ,e s visok koefizient na inteligentnost?Aide ,stoto i az si imam miarka!



Тема Re: Любовта е присъщта само на неинтелигентните хора?нови [re: lnstinct]  
Автор тaнцyвaщият eлф (вълшебен)
Публикувано05.11.01 03:25



това е едно забележително по своята глупост заключение



Тема Re: Любовта е присъщта само на неинтелигентните хора?нови [re: lnstinct]  
Автор SEXX (дете на любофта)
Публикувано05.11.01 08:03



Е, щом си ни толкова умничък/ка, никога не си бил/а влюбен/а и подвластен/на на чувствата си... какво точно правиш тук?..;-)

Не симулирам, а стимулирам...


Тема Re: Любовта е присъщта само на неинтелигентните хора?нови [re: SEXX]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 08:30



Ох, с този ник в този клуб ме вълнуваш някак особено.. интелигентно, де. Стимулираш, исках да кажа. Мила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.