Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Виртуални Измаминови  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано19.10.01 12:32



*Почти всеки тийнейджър днес е чувал за най-съвременния начин за обмен на информация и общуване, а именно чудото, наречено Интернет.

Наистина можем да наречем Интернет чудо, защото в тази огромна мрежа човек де факто може да прави всичко - да получава всякаква информация, да купува всякакви неща, да си намери половинка или просто приятели. Иска ми се да обърнем внимание точно на последните две.

Това виртуално приятелство (любов) е изключително опасно. Всеки решил да си търси гадже в мрежата може лесно да бъде излъган по много параграфи. Първо, трябва да се спомене че в Интернет всички са красиви, умни, богати. Но СТОП!

Замисли се! Ако наистина са с пропорциите на манекени, с ума на Айнщайн и с парите на Рокфелер, дали ще имат нужда от това да си търсят половинка или приятели в мрежата? Може би за някого звучи банално, но все пак нека не забравяме, че всеки ден потребителите на Интернет се увеличават. Така че нека кажем няколко думи за новаците, а може би и за някои "стари кучета" няма да е излишно.

Във виртуалното пространство е прекалено лесно човек да хлътне, а оттам да си втълпи, че е влюбен. Защо е така? Причината е, че хората се крият зад мониторите си и по този начин събират кураж да кажат неща, за които друг път не би им стигнала смелостта. Поради същата причина лъжата в Интернет се улеснява стократно. Какви са най-често срещаните лъжи? Те са именно за външния вид. И порази тази причина Интернет става място за избиване на комплекси. Разбира се, не твърдя, че се отнася за всеки един потребител, но определено се отнася за масата хора.

Не един-два са случаите, когато човек "хлътне" по "виртуалния" си приятел. В такъв момент докато отношенията им са добри, "хлътналият" се чувства страхотно, просто е на "седмото небе". Не е малка вероятността обаче, когато двамата се срещнат "на живо", да останат кой от кой по-разочарован. Я от външен вид, я от държане. След една такава среща "магията" е развалена, мечтите отиват на вятъра, човек се чувства отвратително. Има и друг момент. Нека кажем, че някой е "луднал" по мен, но аз не отговарям на чувствата му. В не малко такива случаи аз ще получа в замяна какви ли не обиди. Е, аз нямам вина, че не чувствам същото към отсрещният, та той да ме обижда и унижава по нечовешки начин. Най-често такова поведение се наблюдава при тийнейджърите, защото все още са незряли. В крайна сметка се оказва че Интернет и най-вече местата за запознанства (чатовете) не са толкова привлекателни, колкото изглеждат. Според мен те са един вид много опасен наркотик, от който човек трудно се отказва. Разбира се, не желая с това мое мнение да налагам на някого да не ползва Интернет услугите, но нека начинаещият знае какви "опасности" се крият зад привлекателната обвивка на СВЕТОВНАТА МРЕЖА.



©Bulgarian Bad Ass™ 2001

Тема Re: Виртуални Измаминови [re: Virgo]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано19.10.01 12:45



Хехехе ! Тоя сайт накрая тръгна :-)))))
Ами как да ти кажа - за себе си може би си прав ... :-)))

На самотен остров
ще те намеря...


Тема Re: Виртуални Измами *DELETED*нови [re: jamie]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано19.10.01 12:47



Мнението е изтрито от goddess

Тема Re: Виртуални Измами *DELETED*нови [re: Evil Brother]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано19.10.01 12:51



Мнението е изтрито от goddess

Тема Re: Виртуални Измами *DELETED*нови [re: Virgo]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано19.10.01 12:53



Мнението е изтрито от goddess

Тема Re: Виртуални Измами *DELETED*нови [re: Evil Brother]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано19.10.01 12:58



Мнението е изтрито от goddess

Тема Re: Виртуални Измами *DELETED*нови [re: Virgo]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано19.10.01 13:05



Мнението е изтрито от goddess

Тема Re: Виртуални Измаминови [re: Evil Brother]  
Автор DlABLO (VLIUBEN)
Публикувано19.10.01 13:08





ne e grqh da pita6
grqh e da ne ti otgovorqt


Тема Re: Виртуални Измами *DELETED* [re: Evil Brother]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано19.10.01 13:10



Мнението е изтрито от goddess

Тема Re: Виртуални Измами *DELETED*нови [re: Virgo]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано19.10.01 13:12



Мнението е изтрито от goddess


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.