Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ?нови [re: Evil Brother]  
Автор Meчo зacпaл (?)
Публикувано23.10.01 17:11



Ама много на сериозно те приемат тук....

Ккаво толкова каза и аз не разбрах даже :))

Аз съм си такава:
Мечо заспал,
все не разбрал.


Тема Re: ?нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано23.10.01 17:41



......ami neznam kakvo tochno sum kazal ama nali znaesh edna jena kat ti sa natiska i ti nea ebavash i tia se zlobiava vednaga i pochva protiv tebe da kvaKa

©Bulgarian Bad Ass™ 2001


Тема Re: ?нови [re: Evil Brother]  
Автор Meчo зacпaл (?)
Публикувано23.10.01 17:49



Нали и обратното е вярно: натискай и се и ти, тя ще ти бяга... и ще те остави на мира!

Спец съм по даване на тъпи съвети, да знаеш :))

Но оня сайт, проблемите, нещо не ми се отваря... айде утре ще го пробвам.

Аз съм си такава:
Мечо заспал,
все не разбрал.


Тема Re: ?нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано23.10.01 17:53



...abe te moite sa pyk mnogo ostroymni da znaesh

©Bulgarian Bad Ass™ 2001


Тема Re: ?нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано23.10.01 20:41



Място за разкриване на чувства. Съвети от и към влюбени.

tova go pi6e6e v infoto na cluba......... ili gre6a?

мнения които не са за този клуб се трият

ili pak gre6a?

se kogato mi e


Тема Re: ?нови [re: Virgo]  
Автор ГPAФИHЯTAМодератор (зрителка)
Публикувано23.10.01 21:01



Точно така. Пише "съвети от и към влюбени". Трябва ли да спра достъпа на 80% от хората тук, защото нито са влюбени, нито искат съвети? Не издребнявай, Virgo.



Тема kakvoto moga da kajaнови [re: THE_SNAKE]  
АвторRadoslav (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 21:01



Здравей.... незнам от отчаяние ли или.. незнам- защо търсиш някакво решеине тук?.. самозалъгваш се нали..Да ти призная честно постъпката ти е така долна.. не нямам предвид, това, че си се влюбила и т.н.- това еп рекрасно.. но да не му кажеш...Съветът ми- кажи му възможно най-бързо.. така няма да му създаваш илюзии и може да се "отпусне" и да намери своята любима там в Канада без да се връща.. защото.. незнам и не искам да си го представя как ще се почуства- той може да е правил планове за вас, да работи като попъбркан за да има пари в семейството, а като се върне и като види... просто едно ще кажа:


Няма лъжа, която да е донесла някому добро.


п.п. бъди откровенна.. колкото по-откровенна, пряма и честна си толкова повече ще го пощадиш, макар, че това което си му причинила... само можеш да гадаеш какво е...:`````-((((((.. аз примерно ако бях сигурно нямаше да мога да се съвзема и да остана премазан поне четвърт година...



Тема Re: kakvoto moga da kajaнови [re: Radoslav]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано24.10.01 13:21



Аз мисля по същия начин. Съпругът ми също беше в чужбина и болката от това че го нямаше беше голяма.Но него също го болеше че сме разделени.И нито той нито аз потърсихме утеха за самотата си. Пишехме си, говорехме през интернет и понякога по телефона. Понякога имах чувството че немога да издържам вече сама и ми идеше да потъна в земята, обвземаше ме депресия и си плачех с часове. Но никога не ми мина и за секунда през главата че мога да потърся друг. Че има някой който може да изпълни празнотата която я имаше. И инстинктивно мъжете около мен усещаха това колко съм влюбена и стояха надалеко.
Мисля че не си го обичала истински. Мисля си че и новия ти съпруг определено не е половинката за която си мечтала. та ако беше така нямаше да казваш такива странни неща..

помисли....



Тема Re: ?нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано24.10.01 14:53



Skapa grafinjo, kato vijdam kakvi gluposti sa pusnali vkl i po tvoi adres....
Prosto men me e sram....
Za men tova e podigravka neznam drugite kak go vijdat....
Prosto tova ne e club, a e anarxiq, v koqto osnovno moto e koi 6te napri6e pove4e prostotii...
Jalko - a ljubovta e tolkova xubavo ne6to.......

se kogato mi e


Тема Re: HEEEEEEELPнови [re: THE_SNAKE]  
Автор THE_SNAKE (непознат )
Публикувано25.10.01 12:48



Искам първо да благодаря на всички, които дадоха мнението си конкретно по проблема ми.
Във вторник написах всичко на "канадеца" и днес имам отговор, в който вече всичко е казано /или поне най-важното/.
И най-хубавото е, че ще си останем приятели! Писал ми е, че иска да се запознае с мъжа ми даже!
Това е приятели! Радвам се, че повечето ми дадоха кураж да му кажа истината и да не се оплитам повече в лъжи. Сега ми е много по-леко...
Желая Ви всичко най-хубаво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.