Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 27.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема Как да разберанови  
Автор ФЮT (Никаквица)
Публикувано18.10.01 17:11



дали съм влюбена или това са симптоми на синя пъпка??? Не че съм пипала некви писма с бял прах...Ами!!! Пипам само ако има печат от ХЕИ-то...иначе нцъ! Обаче не ми се спи и се задъхвам винаги когато си ГО помисля... Е, кой... не го познавате!
Обаче от друга страна съм си куул, ям си пак като стадо изгладнели хиени и не прибелвам очи за щяло и нещяло... Че то може ли да има степени на влюбване?
Първа степен: само хиху-хаху и лаф... (ядва се и е забавно)
Втора степен: по-малко хиху-хаху и по-сериозен лаф... почва да те стяга корема и придобиваш умението да гледаш изцъклено в една точка без да мигаш има-няма половин час (забавлението е към края си)
Трета степен: никво хиху-хаху, но затова пък лафа е нонстоп... Вкарва се в обръщание и физически допир (тука е най-трудно щото ни риба ни рак ни октопод!,но с повече въздишания кислорода се позадвижда и влюбения се олабва/охлажда за известно време. Затова видите ли влюбен да въздиша, начи е в трета степен)
Четвърта степен: играта загрубява право пропорционално на намаляването на лафа и увеличаването на физ.контакт ( погледа е замъглен, реакциите - неадекватни, мускулите на лицето имат свое мнение оформяйки се единствено в глупашко ухилване и то посред важно заседание на стафа, където за беда и по закон на Мърфи точно влюбения трябва да изнесе доклада)
Пета степен: осъществява се така да се каже пълно душевно и физическо сливане и се разбира туй, което ни е мъчило толкоз време и ни е правило на маймуни, дали е било само сърбеж или нещо по-така, като за тоя клуб :)))

Вие кво ше кажете по въпроса?





Тема Re: Как да разберанови [re: ФЮT]  
Автор Toto* (голяма работа)
Публикувано18.10.01 17:49



Добре си го казала...



Тема Randoriнови [re: ФЮT]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано18.10.01 18:38



Ak me pitash mene edin boj reshava neshtata :))
Praskash mu edna qka v korema :))) i nego mnogo shtego zaboli :)
Ako i tebe te zaboli nachi obichash go :))) Inak samo surbej :))))
Ajde uspeh i poveche celuvki ejjj tova e tajnata na lubovta maj-maj :))

Hector



Тема Re: Как да разбера [re: ФЮT]  
Автор hrisunko (Наблюдател)
Публикувано18.10.01 23:02



Мисля, че само ти можеш да си прецениш да ли си влюбена. Не очаквай няокй друг да ти каже, защото може и да те излъже. Виждам, че си си изградила определение на любовта... има много истини в това, което си казала.
Аз все още се опитвам да си обясна любовта. Когато съм готов ще ви кажа как го усещам, дотогава, ще поживея и ще си водя записки...

Нека бъдем оптимисти!
***


Тема Re: Как да разберанови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано19.10.01 12:08



Личи си закваската, майна...
Личи си, че си се хранила с идеи от разни работички.
Личи си, че си гледала "Жената за щанда" и "Болница на края на града", където д-р Щросмайер каза на сестра Ина 'Скъпа, ако глупоста имаше криле вие щяхте да сте гълъбица'

Я някой помни ли "Никой няма вкъщи" или "Летящия Честмир"?:)))



Тема Re: Как да разберанови [re: ФЮT]  
Автор jamie (влюбен)
Публикувано19.10.01 12:17



Синя пъпка е. Ако беше влюбване - щеше да избягаш от страх още след 2-ри етап :-)))

На самотен остров
ще те намеря...


Тема Re: Как да разберанови [re: ФЮT]  
Автор kилъp (наемен)
Публикувано19.10.01 17:16



Чудя се само как и на теб ти се случи толкова неочаквано, като на мен! Все пак т пожелавам късмет! И да не забравиш да се обадиш!

Никога не казвай никога, защото нама начин да няма начин!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.