Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Любов и приятелство - къде е границата за мъжете?нови  
Автор Гapдeния (нежност)
Публикувано02.08.01 19:41



Това е въпрос главно към представителите на силния пол,въпрос, който не престава да тормози малката ми цветна главица. Защо границата между приятелство и любов е размита в представите на мъжете? Какво ги кара да мислят, че щом им се усмихнещ, щом кажеш една мила дума, недай си Боже да ги докоснеш, искаш да легнеш с тях, че чувствата не са само приятелски...?! Е,аз се опитвам да разгадая мъжката психика, но уви... Все още си оставам с опитите. Аз лично имам много приятели- мъже, които ме разбират и уважават много повече от не една приятелка ( не само заради външността, но и заради това, което съм). За което съм им страшно благодарна...Излизам с тях на кафе, забавляваме се заедно по клубове (разбирайте танцуваме), но само това от моя страна. Да, вярно е, когато чуя музика, кръвта ми кипва и страстта трудно може да се обуздае без танци. Именно тази страст, с която върша всичко, обърква мъжете...А не трябва. Не знам дали и при вас господа е същото. Предполагам, че ...

Щастието се усмихва на онези, които умеят да чакат.
......


Тема Re: Любов и приятелство - къде е границата за мъжете?нови [re: Гapдeния]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано02.08.01 19:53



Танцът според учебниците по сексология е форма на половата любов при хората. Според дядо Фройд танцът е сублимация на половия акт. Казано по-просто, танцувайки с тези хора, ти правиш един вид секс с тях - нека това не звучи диво и изненадващо, добре е човек да си дава сметка за нещата.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Re: Любов и приятелство - къде е границата за мъжете?нови [re: Ивo]  
Автор Гapдeния (нежност)
Публикувано02.08.01 20:26



Опитвам се да следвам мислите ти, но нещо не се получава. Това, че според учебниците по сексология и според Фройд танцът е форма на полово общуване между хората означава ли, че не трябва да танцуваме изобщо? Или че трябва да го правим само с един човек? Не, с това не съм съгласна. Все пак благодаря за отговора, въпреки че той не е съвсем по темата и не отговаря на зададения от мен...

Щастието се усмихва на онези, които умеят да чакат.
......


Тема Re: Любов и приятелство - къде е границата за мъжете?нови [re: Гapдeния]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано02.08.01 20:46



Ми всеки си го решава за себе си - аз наистина бих го възприел като изневяра, ако моето момиче отиде да танцува с друг, още повече пък в мое присъствие...

А отговорът по темата ти не е сложен, но е дълъг - горе-долу добре нещата са обяснени например в една забавна книга: "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния" - общо взето нещата опират до няколко милиона години еволюция, различен стоеж на мозъка у мъжете и жените, различна хормонална биохимия и т.н.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Цитирам американската феминистка Camille Paglia:нови [re: Гapдeния]  
Автор AD (cosmopolitan)
Публикувано02.08.01 21:21



"Women advertise; therefore, they must deliver".

"мъже, които ме разбират и уважават много повече от не една приятелка ( не само заради външността, но и заради това, което съм)."

Хм! Суетното ни цвете иска мъжете да го зяпат, но само това, нищо повече. "Очи пълни, ръце празни".

Имаш ли си съпруг (или нещо подобно)?



Тема Re: Цитирам американската феминистка Camille Paglia:нови [re: AD]  
Автор Гapдeния (нежност)
Публикувано02.08.01 21:58



Не всичко, което се излага на показ, е достъпно, драги ми AD...

А и нямам съпруг и в близко бъдеще не мисля да свивам семейно гнездо!

Щастието се усмихва на онези, които умеят да чакат.
......


Тема Нима това наричаш Изневяра?нови [re: Ивo]  
Автор SUGARGlRL (тигърчето)
Публикувано02.08.01 22:58



Уважавам мнението ти, въпреки че не съм съгласна с него. Човек е свободен да върши това, което иска. Ако Тя пожелае да танцува дори само веднъж с някой друг, докато ти си почиваш, или се понесе във вихъра на танците неусетно с друг...? Аз не бих ограничавала приятеля си за такива дребни неща, нито той го прави с мен... Ако той пожелае да танцува с друго момиче, нека го стори, та той не ми е собственост...както и това не е изневяра!!!


"To love and win is the best thing.
To love and lose, the next best."


Тема breakнови [re: Гapдeния]  
Авторdorset (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 23:14



сложихте ли си строгите нашийници и стоите ли далеч една от друга?
ало, мафиотския накит!, бъди сигурна, че мъжете правят разликата, но вие не успявате да разграничите уважението от желанието.
а пък акционерното образувание да не се гордее, че има някой си под ръка.
ако знае само той к'ви ги сънува, че и върши.....



Тема Re: Любов и приятелство - къде е границата за мъжете?нови [re: Гapдeния]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 23:19



Най-смирено се извинявам за не напълно коректния тон на отговора ми , но аз пък не мога да разбера при положение , че си излизала с някой , ходили сте по клубове , забавлявали сте се , танцували сте , метнала си му някой и друг поглед с кипнала кръв , докоснала си го тук-таме какво друго очакваш освен той да го извади от гащите и да ти помаха с него ?

Умни работи пише в книгите по сексология , пък и чичко Фройд не е бил прост човек.



Тема Re: breakнови [re: dorset]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 23:23



В общия слувай правим разлика , но когато човек е млад , а кръвта кипне изпитва леки затруднения да ' пази поведение '




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.