Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 14.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Любов и подточки....  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано09.09.01 19:47



ами чета ви тук и се чудя ...какви са тези подточки дето ги слагате..Любовта си е само любов....обичта е нещо различно от нея...и това дето любовта преминавала в обич иприятелство.. са празни дрънканици ...за успокоение че любовта си е тръгнала...има ли любов има я докрайвъпреки всичко и въпреки всички

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Любов и подточки....нови [re: !Блyдницa]  
АвторCъми (Нерегистриран)
Публикувано09.09.01 21:12



Миличка, ще те питам като имаш над 10 г. любов. Любовта далеч не е само влюбването. То е само един добър старт и толкова. Омъжи се за най добрия си приятел- някой беше казал.И е много вярно, стига да не ти е само приятел. Любовта е приятелство, секс и много обич. Любовта не седи на едно място, ако е истинска. Тя постоянно се развива, като всяко живо нещо /разбира се ако говорим за жива любов, такава която се развива с годините/. Разбира се възможно е периодично пак да се влюбваш в партньора си , изпитала съм го, но на фона на много други неща които са се развили и свързали допълнително, това са само моменти. Влюбването вече не е основно за отношенията ни.А точно обичта в най-хубавия и смисъл. Защото тази връзка издържа много перипетии и трудни моменти и оцеля, та даже се разви. Нека връзката ти преодолее достатъчно изпитания и тогава ще говорим за твоята любов.
Поздрави!



Тема Re: Любов и подточки....нови [re: Cъми]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано09.09.01 22:57



Борбено като за 9.09. Мерси, предпочитам да я карам някак си без тоя вид любов. Или обич май беше? Светът е пълен с хора, които без борба могат да ми дадат психологически и физиологичен комфорт просто така, защото са добри. Кому е нужно да се насилвам да наричам доброто си отношение към тях любов? Циганите не лъжат за такива неща, никога.

За мен любовта не може да е нещо, което се появява след влюбване, както и нещо, напъхано в или извадено от обичта на брака. Това са различни светове. С перипетии или без - имаш ли любов, имаш всичко, нямаш ли любов, можеш да имаш доста, но все ще се налага то да оцелява в борба с нещо друго.

Любовта е веднъж за един живот. Пристига внезапно, но отвътре навън и не си тръгва. Другото са странични обстоятелства, за които отговорните хора могат да се погрижат, а безотговорните - просто да забравят. И едните, и другите не могат да си позволят безлюбовието да жертват любовта си заради нещо друго. Иначе нещастието им ще възпроизвежда нещастие, во веки веков. Така казваше баба ми, като ми гледаше на боб.

Успех във влюбванията! Те са толкова очарователни, всяка пролет, а защо не и всяка седмица, трябва да имаш поне едно ново, за да поддържаш емоциите си живи, те ще ти трябват. Защото все някой ден ще те споходи любовта. Сигурна съм. Ще я познаеш, няма как, ще усетиш разликата и ще ти хареса. Но за нея трябва да си емоционално жива. Тя не се задоволява с половинчатости.

А обичта - тя е навсякъде, огледай се с отворени очи и ще видиш, че светът е място, пълно с добри хора и че не е нужно да се криеш в институции, за да се чувстваш добре и несама.



Тема Re: Любов и подточки....нови [re: Esmeralda]  
АвторCъми (Нерегистриран)
Публикувано10.09.01 00:22



Пожелавам ти да получаваш всичко наготово и за нищо да не се бориш. По-точно да нямаш нищо за което да си заслужава борбата..Всъщност това си е твоето пожелание.Това е моето впечатление от написаното от теб.
Успех!!



Тема Re: Любов и подточки....нови [re: !Блyдницa]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано10.09.01 00:25



All u need is love...

Детството е единствения рай ,от който не могат да ни изгонят...


Тема Re: Любов и подточки....нови [re: !Блyдницa]  
Автор AD (cosmopolitan)
Публикувано10.09.01 00:45



За нас е така...засега.

P.S. Ленън е бил милионер.



Тема Re: Любов и подточки....нови [re: Cъми]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано10.09.01 07:41



Благодаря! Точно това искам - да не замествам любовта с война или амбиция. А всичкото си го имам, дано и теб те споходи някой ден. Твоето всичко, де. Дотогава се бори, но все пак подбирай средствата. И тези, които не са за твоята кауза имат право да живеят, по своему, никога не го забравяй. Вече е 10.09. Късмет!



Тема Re: Любов и подточки....нови [re: Esmeralda]  
АвторCъми (Нерегистриран)
Публикувано10.09.01 08:38



Радвам се за тебе!
Разбира се , че всеки има свое виждане по въпроса.
Но я си помисли, ако след време се появи някоя борбена като мен, но с лоши помисли в главата и вземе че оплете твоя Любим?? Тогава няма ли да се бориш????
Ако родителите на твоя Любим ви се месят в отношенията няма ли да се бориш??????
Не забравяй , че и ти самата се развиваш и след 5 г. може да не разсъждаваш така а и той.
Така че ако ти трябва някога да се бориш за Вас, обади ми се , може да ти потрябва борбеността ми.
Поздрави от мен!



Тема Re: Любов и подточки....нови [re: Cъми]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано10.09.01 09:12



1. Няма да се боря. Само ще присъствам. Винаги до него. Останалото ще го направи той. Та нас ни свързва любов, не плетка. А за помислите на другата няма как да знам дали са добри или са лоши. Нямам право да съдя някого заради помисли, които не ми харесват, не мислиш ли? Ако видя, че затъва с онази, другата, ще му протегна ръка, но без да давя нея. Не защото съм добър човек, а защото го обичам. Него. Не мястото си до него.

2. Родителите на моя любим не биха могли да се месят в отношенията ни, защото той не би ме обичал, ако не беше личност. Когато има любов, родителите са в минало време, що се отнася до оценки и съгласие-несъгласие. Както, впрочем, и всички останали.

Мерси, борбеност ми е нужна във всичко друго, но не и в любовта - тя ми е даденост. И един-два трупа, дори и на лошите, само ще я превърнат в гузна любов. Това не бих си позволила за нищо на света.



Тема Re: Любов и подточки....нови [re: Esmeralda]  
АвторCъми (Нерегистриран)
Публикувано10.09.01 10:45



Дадеността си е даденост, но нищо живо не стои на едно място. Всичко се движи и променя. Ако не влизаш в крак с промените, според мене нямаш шанс. Едно е да получиш нещо, друго е да го запазиш занапред.Ако ти мислиш по своя си начин, смяташ ли че и Любимия ти ще стои на един етап на развитие още 10г. например. Аз не мисля, а и според мен не е нужно. Човек се учи и променя цял живот.
Гъвкавите и активните успяват. В добрия смисъл на думите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.