Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 04.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕЗУМНО  
Автор твoятa cлaдypaнka (непознат )
Публикувано28.08.01 17:25



ОБИЧАМ ТЕ И ВСЕ ОЩЕ Е ТАКА.ОБИЧАМ ТВОИТЕ ПЪСТРИ ОЧИ ТВОИТЕ КОСИ ОБИЧАМ ТЕ ТАКЪВ КАКЪВТО СИ.ТИ СИ ТОЛКОВА НЕУСТОИМ.ПРЕДИ ЧЕТИРИ МЕСЕЦА ТИ ПРЕДЛОЖИХ СЪРЦЕТО СИ ТИ ГО ПРИЕ КАКТО И АЗ ТВОЕТО.НО ТИ НЕМОЖЕШ САМО ДА БЪДЕШ С ЕДНО МОМИЧЕ.НЕМОЖЕШ ТАКА.АЗ ТИ ДАДОХ СЪРЦЕТО ТИ И ДУШАТА СИ ЖИВОТА СИ ДОРИ.ТИ ГИ ВЗЕ И ТЕ ВСЕ ОЩЕ ЖИВЕЯТ В ТЕБ НО СЛЕД КАТО МЕ ОБИЧАШ ЗАЩО НЕМОЖЕШ ДА ГО ПРИЗНАЕШ? ЗАЩО ИСКАШ ВСИЧКИТЕ ЖЕНИ А А НЕ САМО МЕН?КОГА ЩЕ ДОИДЕ И МОЯ РЕД?ОБИЧАМ ТЕ (МАЙ ГО КАЗАХ ВЕЧЕ).НАЛИ КАЗВАШЕ ЧЕ ИСКАШ АЗ ДА СЪМ МОМИЧЕТО С КОЕТО ДА СПОДЕЛИШ ЖИВОТА СИ ЗАЩО НЕ ГО НАПРАВИ?ЗАЩО ОТИДЕ ПРИ ДРУГАТА?ЗАЩО МЕ НАРАНИ?ТИ ЩЕ СЕ ВЪРНЕШ НЯКОИ ДЕН ЩЕ МИ ПОИСКАШ ПАК СЪРЦЕТО НО НЕБИХ ТИ ГО ДАЛА.ОБАЧЕ ЛЮБОВТА МИ Е ПО СИЛНА ОТ МЕН И ТИ ЩЕ СИ ГО ВЗЕМЕШ САМ БЕЗ ДА МЕ ПИТАШ.И БИХ ТИ ГО ДАЛА ОТНОВО ЗАЩОТО ТЕ ОБИЧАМ ЗАЩОТО АЗ ДИШАМ ЗАРАДИ ТЕБ.ТИ МЕ НАКАРА ДА ДИШАМ ТВОЯ ВЪЗДУХ,ДА МЪРКАМ В ТВОИТЕ КРАКА,ДА ЦЕЛУВАМ САМО ТВОИТЕ УСТНИ СЯКАШ ТЕ СА ЖИВА ВОДА И ОТНОВО ЩЕ ГО НАПРАВИШ НАЛИ?НО ДОКОГА?КОГА НАЙ ПОСЛЕ ЩЕ РЕШИШ ДА ИЗЛЕЗЕШ ОТ УМА ,СЪРЦЕТО И ТЯЛОТО МИ?КОГА ИСКАМ ДА ЗНАМ?ОБИЧАМ ТЕ ЗАЩОТО НЕМОГА БЕЗ ТОВА?ИСКАМ ДА ТИ ВЪРНА ЦЕЛУВКИТЕ ИСКАМ ДА МИ ВЪРНЕШ SMS-СИТЕ,ИСКАМ ДА ВИ ВЪРНЕШ СЪРЧИЦЕТО И ДУШАТА ДОКОГА ЩЕ ГИ ДЪРЖИШ ЗАКЛЮЧЕНИ(А ТЕ ЖИВИ ЛИ СА ОЩЕ?)КОГА ЩЕ РЕШИШ ДА МИ ВЪРНЕШ ЛЮБОВТА КОГА?ИЛИ ТИ ГИ ИСКАШ НО НЕМОЖЕШ ДА ГО ПРИЗНАЕШ?ЗАЩО МЕ ОБИЧАШ НО НЕМОЖЕШ ДА ГО КАЖЕШ ЗАЩО?С ДВЕ ДУМИЧКИ "ОБИЧАМ ТЕ"???????????ТИ МЕ НАРИЧАШЕ СЛАДУРАНКА ЗАЩО НЕ ГО КАЗВАШ И СЕГА?РАЗБИРАШ ЛИ ЧЕ ТЕ ОБИЧАМ?ОСЪЗНАВАШ ЛИ ГО ИЛИ НЕ?ОБИЧАМ ТЕ С ГЛАВНО "О"НИКОГА НЕ СЪМ ОБИЧАЛА ТАКА И НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ОБИЧАМ.ДРУГ КАТО ТЕБ.ПРОСТИ МИ ЗА ГРЕХЪТ ЧЕ ТЕ ОБИЧАМ АЗ СЪМ ГРЕШНИЦА.И МИ ОСТАНАХА САМО СЪЛЗИТЕ НА ГОЛЯМАТА МИ ЛЮБОВ СЪЛЗИТЕ.



Тема Re: АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕЗУМНОнови [re: твoятa cлaдypaнka]  
Авторfinocchio (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 18:12



abe hora, za vas niama li meili



Тема Re: АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕЗУМНОнови [re: твoятa cлaдypaнka]  
Автор Vse_eDno_1™ (ЕгОиСт™©)
Публикувано28.08.01 19:09



E za moment si pomislih 4e stava vypros za men
A ina4e se bqh razmeknal

ЕГОИСТ™ Понякога живота е почти идеален.........


Тема Re: АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕЗУМНОнови [re: твoятa cлaдypaнka]  
Автор aHu (confused)
Публикувано28.08.01 22:46



Плагиатството ти е доста явно...от темата ми "Последно писмо"!!!
Не мислиш ли, че в една любов всичко трябва да си е истинско, да го казваш така както го усещаш???
Не е честно да крадеш чужди мисли и чувства само за да постнеш каквато и да е тема!!!



Тема Re: АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕЗУМНОнови [re: aHu]  
Авторdorset (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 22:56



Хей, хей,хей!
Пусни я, бе Ани. Момиче, ти не знаеш ли, че всички говорим едни и същи шаблони, когато сме влюбени? само дето си мислим, че сме стигнали Шекспир в изразите. Ама, Ани, ти за първи път ли си зарязана?
Чакай, бе душко, к'во има още да видиш.............
Ама, що не вземеш да се гръмнеш по-добре, щом ще се заяждаш с хората за нищо?



Тема Re: АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕЗУМНОнови [re: aHu]  
АвторTBOЯTA CЛAДУPAHKA (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 19:59



ВЪОБЩЕ НЕ СЪМ ТИ КРАЛА ОТ ПИСМОТО ЩОТО НЕ СЪМ ГО ЧЕЛА ДОРИ НЕЗНАМ КЪДЕ СЕ НАМИРА АЗ НЕЩАТА ТАКА ГИ ЧУВСТВА И ВЪОБЩЕ НЕ ПЛАГИАТСТВАМ



Тема Re: АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕЗУМНОнови [re: TBOЯTA CЛAДУPAHKA]  
Автор aHu (confused)
Публикувано29.08.01 22:24



Не желая да се заяждам със никого!!! Но все пак хвърли един поглед по-надолу




1. Части от моето писмо:

***
А, да - обичам те! Това май вече го казах (написах)...
***
И SMS-ите бих ти върнала...но не мога...затова просто ще ги изтрия...

Ако можех да изтрия и телефонните ни разговори от паметта си...
***
...всичко си вземи...само ми върни сърцето (то тупти ли още? Не съм го виждала отдавна...)
***
Прости ми... Всички сме хора...грешим... Явно и аз сбърках някъде (къде?)...
***
Ако решиш да се върнеш при мен (всъщност бил ли си с мен някога?)...тогава...сигурно ще си го поискаш (Чувството имам предвид)... Няма да искам да ти го дам...вече никога няма да искам да го давам на никого... Но знам, че ако поискаш...ти сам ще си го вземеш...и няма да имам сили да те спра...

2. Части от твоят постинг, които изумително много приличат на горните

***
ОБИЧАМ ТЕ (МАЙ ГО КАЗАХ ВЕЧЕ)
***
ИСКАМ ДА ТИ ВЪРНА ЦЕЛУВКИТЕ ИСКАМ ДА МИ ВЪРНЕШ SMS-СИТЕ,ИСКАМ ДА ВИ ВЪРНЕШ СЪРЧИЦЕТО И ДУШАТА ДОКОГА ЩЕ ГИ ДЪРЖИШ ЗАКЛЮЧЕНИ(А ТЕ ЖИВИ ЛИ СА ОЩЕ?)
***
ПРОСТИ МИ ЗА ГРЕХЪТ ЧЕ ТЕ ОБИЧАМ АЗ СЪМ ГРЕШНИЦА
***
ТИ ЩЕ СЕ ВЪРНЕШ НЯКОИ ДЕН ЩЕ МИ ПОИСКАШ ПАК СЪРЦЕТО НО НЕБИХ ТИ ГО ДАЛА.ОБАЧЕ ЛЮБОВТА МИ Е ПО СИЛНА ОТ МЕН И ТИ ЩЕ СИ ГО ВЗЕМЕШ САМ БЕЗ ДА МЕ ПИТАШ.И БИХ ТИ ГО ДАЛА ОТНОВО ЗАЩОТО ТЕ ОБИЧАМ


_________________________
И...последно - не желая повече да се обсъжда по темата кой от кого какво е плагиатствал!!! Не съм искала да се заяждам с никого!!! Но наистина не е много приятно да видиш своите мисли и чуства, присвоени от някой друг!!!
Не казвам, че ти не обичаш този, за когото си писала темата!!! Но както вече отбелязах в една истинска обич няма място за нищо чуждо!!! Казвай нещата както ти ги мислиш!!! А ако не можеш да ги изразиш със думи - това понякога е още по-прекрасно!!! И няма нужда да се мъчиш в такъв случай

И - успех в любовта. надявам се, че ще намериш човека, който истинска да те оцени!!! И да те заслужава!!!



Тема Re: АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕЗУМНОнови [re: aHu]  
Авторmfckr (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 23:14



GOD gave rock'n'roll to you
gave rock'n'roll to you
gave ROCK'N'ROLL
TO EVERYONE

so is the love, Annie, don't be jealous.
we love the way everybody does
we won't invent the hot water
love is pain, love is ambition, love' s a competition,
but we are not the only racing there.
Come on, Annie,

an' if you hear me talkin' on the wind
you've got to understand
we must remain
PERFECT STRANGERS



Тема Re: АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕЗУМНОнови [re: mfckr]  
Автор aHu (confused)
Публикувано29.08.01 23:24



Добре...предавам се!!!

И все пак - не е честно!!!

GOD gave rock 'n' roll to everyone
But everybody sings his song!!!And my song can't be the same as yours!!!



Тема Re: АЗ ТЕ ОБИЧАМ БЕЗУМНОнови [re: aHu]  
Авторmfckr (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 23:33



it's all the same
only the names are changed
everyday
it seems we're wasting away




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.