Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 26.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Точно това се опитвах да разбера...нови [re: akonitin]  
Автор Lucrezia_Borgia (psycho)
Публикувано31.07.01 14:21



Не може бе,за да продължи да съществува,трябва ти да продължиш да влагаш нещо в него,надежда или там някакво друго чувство,от което да живее,вече друг е въпроса дали го правиш съзнателно.



Тема Re: Доколко перспективните понятия определят...нови [re: MAGNUS]  
АвторPeti (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 14:46



Добре,видях нещата от твоя гледна точка и се очудих,че ти започваш с такова съзнание една любовна връзка......възторг от болни усещания/това според теб.аз не го виждам така/ или може би и опиянение,възторг,другия поглед на нещата и света,които съпътстнат влюбения при теб в случая липсват.
Ако ти се стори,че се заяждам, не ми отговаряй......аз просто питам.



Тема Re: Точно това се опитвах да разбера...нови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано31.07.01 14:46



Може и да не може, де да знам, просто подържам напрежението на обсадените. Не съм казал, че не умира, то вселената ще умре, пък някаква си химична реакция, на субстанции от жлези с вътрешна секреция, ли да не затихне. Ееееее, че сте. Говорих по принцип, мислех, че и вие само, така, по принцип, а?

Не ми се връзвай.


Тема Да беенови [re: akonitin]  
Автор Lucrezia_Borgia (psycho)
Публикувано31.07.01 15:02



Аз защитавам твърдението,че по принцип всичко умира рано ли късно,ако няма кой да го съживява периодично,но дори и да има,нали и той ще умре,така че..



Тема Re: Доколко перспективните понятия определят...нови [re: Peti]  
Автор MAGNUS (XXXL)
Публикувано31.07.01 15:05



извини ме, но не разбрах въпроса. Поясни го и веднага отговарям. Нямам причини да се ядосвам...)))

And then I would come
with a great vengeance
and a furious anger...


Тема Re: Да беенови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано31.07.01 15:12



E, аз не защитавам нищо, понякога само атакувам, иначе сме почти съмишленици за неизбежността на смърта на всичко.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Да беенови [re: akonitin]  
Автор Lucrezia_Borgia (psycho)
Публикувано31.07.01 15:28



Е,не се захващай за думите ми,пределно ясно е че не мога защитавам нещо с абсолютна убеденост,при положение че не мога да го докажа,това ми се струва най-логично.Атакуването е по-субективно,абе зависи,however.



Тема Re: Доколко перспективните понятия определят...нови [re: MAGNUS]  
АвторPeti (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 16:08



питах се с какво чувство посрещаш тази"болна"любов. и предположих,че не е възторг и др.подобни.И след като я делиш по този начин защо изобщо я започваш./любовта със женен партньор в повечето случаи е безпереспективна.имала съм такава връзка и мога да кажа,че по сила и наситеност на емоции не е отстъпвала на други връзки,които изглеждаха надеждни по някакъв начин/.
Изобщо питах се какво ти носи този вид любов.



Тема Ima istinska, makar i da umiraнови [re: MAGNUS]  
Авторpalmira (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 16:11



poniakoga.
A sled tova pak vaskrasva. tia liubovta e kato Feniks, vse islisa...
Palm



Тема Архетипът...нови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано31.07.01 16:39



създаден от сън на сляп древногръцки поет, за две групи хора - едните защитават крепост, която е обсадена от други, които я атакуват (В. Пелевин).
Та от там и 'защита на природата' (от кого/какво?), 'отстояване на демократични ценности' (пак от кого, кой ги атакува?), а също и 'атакуване на върха' (все едно някой го отбранява, е, изключваме няколко факта от българската история), 'покоряване на морските дълбини' (сякаш, пък, някой ги брани) и върхът на всичко 'атакуване на откритият космос' (неизменният човешки стремеж да обхване пълнанта пустота). Такива ми ти работи, разправят хората и то доста увлекателно.

Не ми се връзвай.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.