Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 11.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Има си хас да не си объркананови [re: Lola]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано06.07.01 00:12



я, го зарежи.
Толкова малко ли заслужаваш?



Тема Re: Kajete mi?нови [re: Lola]  
АвторЛинa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 01:19



Това е много съществен въпрос. Кое предпочиташ, секс без любов или любов без секс? Той явно има нужда и от двете и ти му даваш едното, а тя - другото. Ти прецени можеш ли без другото, ако не - намери си го другаде. А ако си на моето мнение, ще трябва да му позволиш да се опита да вземе и двете от едно и също място. Все пак му желаеш доброто, нали така? Опитай ти да си мястото. Дали си успяла, ще разбереш по очите му. Или по непроконтролираните му тръпки от неволно разголените ти крачета, докато той прегръща другата и гледа небрежно към теб. Или обратно, кой знае. В очите, само в очите е решението. Успех!



Тема Re: Kajete mi?нови [re: Lola]  
АвторГpyxчo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 03:41



Ако нещо не ти е приятно - не го прави ! Ако ти е приятно - не търси основания и оправдания. При Него няма проблем спрямо теб - Той е поставил картите пред теб на масата и ти си приела играта. Ако смяташ, че при теб има проблем го намери, формулирай и реши. Останалото са клишета и евтин морал.
Важното е да ти е гот на кожата !



Тема напълно съм съгласен че не моженови [re: kakata]  
Автор topgun (теле(ц))
Публикувано06.07.01 08:17



да се живее с трохичките ...
ала без тях понякога също не може...
и ... какво мазохостично удоволствие понякога е да си ги събереш едничка по едничка да се наслаждаваш на вкуса им и да се заблуждаваш че целия хляб има същия вкус .. може би е така може и да не е .. не го знаеш защото не си го опитал .. и в същото време наблизо може да стоят пастичките .. но ти не ги виждаш .. погледа ти е вперен в една поредна трохичка .. ето там на ръба на масата .. не я ли виждаш ? .. и за миг се прокрадва оная предателска мисъл .. не е ли последна ..

Прави каквото искаш и не пречи на другите да правят същото


Тема Re: Така е тонови [re: topgun]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано06.07.01 08:43



Като живееш дълго на трохички, започваш да смяташ, че това е отреденият ти дял.
А, сега представи си го това момиче, което е постнало темата, сигурно е доста симпатично, и би могло да има всичко с друг мъж, включително и хубаво семейство, защото ми се струва че е на такава възраст.
Вместо това е вложила всички свои чувства и надежди в някой, който просто я използва. А той я използва, защото тя му позволява. Трябва да тропне с крак и да го пропъди, преди всичко от мислите си.
Мисля си, че в любовта човек трябва да обича най-много себе си. Цинично ли звучи?



Тема защо цинично ..нови [re: kakata]  
Автор topgun (теле(ц))
Публикувано06.07.01 09:59



звучи реално може би .. ..
бих поговорил с удоволствие но .....
ей там .. абе не виждаш ли ей там има една мъничка трохичка ..
да тропна с крак и да изчезне ли ?
лотария ли е любовта ... .. дано не е .. макар че животът определено е лотария ...
ама онази мъничката трохичка си е моя ..

Прави каквото искаш и не пречи на другите да правят същото


Тема Re: Kajete mi?нови [re: Lola]  
АвторAnastasia (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 10:38



Скъпа, сигурна съм, че го обичаш. Той също го знае. Затова си в тази ситуация.
Ако ти не бягаш, на теб ти бягат.Колкото повече компромиси правиш, толкова по-зле ще става. Предполагам, че не се примиряваш лесно с факта - "чудесна надуваема кукла за еднократна употреба"

ЗАРЕЖИ ГО



Тема Re: Kajete mi?нови [re: Гpyxчo]  
АвторLola (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 12:54



Da prav si ,postaviha kartite pred men-ne iskam da me obichash,no moje da se
vijdame kogato az resha-taka kaza toi!I spored men istinata v sluchaq e ravnosilna
na edna lija.Vse edno ne mu puka che me naranqva.
Postupvam glupavo zashtoto sum vlubena....



Тема Re: Kajete mi?нови [re: Anastasia]  
АвторLola (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 12:59



Mnogo tochno si go napisala-moje bi sum igrachka za nego.Tochno kogato resha
da se otkaja ,toi ostavq edna otvorena vrata sled sebe si-prosto ei taka
za da ima kude da se vurne ako mu se naloji.I znaesh li iadosvam se na sebe si,
zashtoto da me izpolzvat sum vinovna edinstveno az.



Тема Re: Kajete mi?нови [re: Lola]  
Автор [desi] (новак)
Публикувано06.07.01 13:08



ами аз мисля че ако наистина поискаш ще намериш начин да го накараш да е само твой и да се влюби в теб до полуда... всъщност трябва да си наясно дали само си влубена временно или го обичаш...

един мъж винаги се връща при една жена - една жена при един мъж никога..

така че - дерзай :)

но... мислях си кога аз бих казала подобно нещо на приятелката си (малко ми е трудно да си се представя момче де:-)) Но мисля че мойе и причината да ти каже така- да не те отреже веднага е че му е мъчно че страдаш и да ти даде поне малко от себе си... а това значи че още те обича. Едва ли нормален човек би искал 2 приятелки. Така че според мен има за какво да се бориш.
Мойе и да ме оплюе аудиорията но съм си такава- все си мисля че хората са добри и преданни...
Мисля че ако наистина го искаш ще го имаш. Ти ще разбереш сама как да го направиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.