Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 21.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Maje, za6to ne obi4ate istinski?!нови  
АвторKety (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 15:08



Ne moga da razbera va6ata psixika, tolkova li ste slojni\ uj ste edin dol drenki\ ? Vseki pat ste mnogo mili na sre6ta i mojete da napravite 4udesa, za da vpe4atlite edna jena, do momenta, v koito stignete do legloto i razberete, 4e jenata e "devstvena"- izpadate v 6ok i zabraviate vsi4ko, xva6tate si partsalite i dim da vi niama. Tolkova li e lo6o da spi6 s devsveno momi4e?
Nima sme po- lo6i ot drugite?
Pomognete mi da vi razbera?
Kety(21)



Тема love is real!!!нови [re: Kety]  
Автор _joro ()
Публикувано01.07.01 16:59



skypa kety

ako chowek iska da razbere neshto tyrsi nachini za da go naprawi.

ako iskash da razberesh myvete - naprawi go NAVIWO, wmesto da se samosyvalqwash w e-klubowe.

kak ochakwash da razberesh psihikata na nqkoj myv i da razberesh che ima ljubow kato neprekysnato pljuesh myvkata chast ot chowechestwoto.

samo myvyt move da nakara edna vena da stane istinska vena
samo venata move da nakara myvyt da byde istinski myv.

mnogo e hubawo da spish s momiche koeto obichash - bez znachenie dewstweno ili ne. razbiram che imash golqmo velanie za blizost s partnior kojto da obichash i da spodelqte ljubowta si - i zatowa go naprawi wmesto da si gubish wremeto. tuk ima mnogo hora, koito biha ti dali hilqdi syweti, no samata TI trqbwa da realizirash ljubowta si na praktika. togawa shte movesh sama da si otgoworish na hilqdite wyprosi, koito move bi iznikwat w momenta. :))

s obich
joro

joegatt_99@yahoo.com



Тема Re: Maje, za6to ne obi4ate istinski?!нови [re: Kety]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано01.07.01 17:35



Абе не е много сложна мъжката психика, ама сме различни, все пак, не сме от един дол всичките. Не се учудвай защо много мъже реагират така, просто се страхуват, или от обвързване, или от това, че не знаят какво точно да правят. Няма рецепти как да го намериш свестния мъж, ама едно мога да те посъветвам в случая: казвай им поне малко по-рано, че не си била с мъже досега, не в последния момент, когато сте в леглото.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема stiggaнови [re: Kety]  
АвторHector (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 18:38



Be tuka samo za devstveni jeni li shte si govorim beeeee :(((
Q vij kolko popstinga ima za devstveni jeni :((((
Tuka trud moje da se napishe :))
Stiga ste civrili kato malki bebeta.
Vsuchki jeni se stiskate se edno shte jiveete 1000 godine be :(((
Kvo tolkova pazite be zlato li e shto.

Ne stiga che na jenata i e 10- puti po hubavo ot na muja mi sa i pretenciii do kosmosa.
Ako me pitash mene kat mujete sa takiva svine , stoj si u kushti i ne izlizag.
Samo da te predopreda che na 50 godini hepten nikog nema da iska !!!!!

Hector



Тема Re: Za _Joroнови [re: _joro]  
АвторKety (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 19:57



Skapi Joro,
iavno si me razbral pogre6no.Az ne mrazia majete, naprotiv mnogo gi obi4am. Vaprosa e za6to te ne me obi4at, sled kato im kaja , 4e sas devstvena.Pri4inata opredeleno ne e vav van6nia mi vid, za6toto vsi4ki kazvat, 4e imam dobri proportsii i neveroiatno 4arovna usmivka. ne stradam ot lipsa na obojateli v nikakav slu4ai.
Pi6i mi!



Тема Re: stiggaнови [re: Hector]  
Автор Bibi_ni (Sexy Maggic !)
Публикувано01.07.01 22:32



Много успокояващо действаш направо! Всеки си е с проблемите !
На никой не можеш да забраниш да си ги споделя!
А на тебе като не ти е интересно или приятно - не се включвай в темата !
Всеки човек има претенции без значение дали е мъж или жена!
И това по учебниците ли го прочете - че на жената и било 10 пъти по-хубаво?
Когато го правиш с подходящия човек , който обичаш и той те обича - и на двамата им е хубаво! Не може да се определи на кой повече!

Bibi Bibini
Никога на колене , пред който и да е !


Тема Re: Maje, za6to ne obi4ate istinski?! [re: Kety]  
Автор Holyexecutor (скучен)
Публикувано01.07.01 23:57



Има ли още такива??? Аз пък колко търсих поне една такава ....

Трудно е да бъдеш бог


Тема Re: Maje, za6to ne obi4ate istinski?!нови [re: Ивo]  
АвторMolja drugarkata (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 05:23



Ti da ne si feminist, be? Che vseki normalen muj shte ti se obidi, ako te prochete, be! Che tja taja rabota se uchi v krevatcheto v jaslite, ne v legloto person i polovina, be! Poznavaneto koja kakva e, be!



Тема Za Ketyнови [re: Kety]  
АвторLucky Boy (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 09:13



Hi, Kety!
Ne smqtam nito da se pravq tuk na mnogo prosveten i mojesht, nito da potvyrjdavam kolko sa pravi drugite kato iztykvat kolko e gadno da si devstvena...Ponqkoga chovek ne namira razbirane daje i tam, kydeto ochakva:( Ako iskash da si pogovorim, pishi mi na: clayman_bg@hotmail.com...ne se pritesnqvai ot nishto!



Тема Re: Maje, za6to ne obi4ate istinski?!нови [re: Molja drugarkata]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано02.07.01 09:26



Не съм феминист, но определено си обичам жените, и не се оплаквам от липса на взаимност. А ми е писнало от такива "нормални мъже", дето много ги разбирате нещата, пък пикаете клекнали и жените ги изкарвате виновни за това, че сте леваци.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.