Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Трябва ли да преследваме любовта си?нови [re: Бeзcъннa]  
АвторAззззззззззз (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 10:52



Знаете ли, макар и на практика перфектно да знам какво ще направя, не мога да се съглася с вас!

Всички казвате откажи се, откажи се, ще се намери друга, която да те обича...

Първо на първо вероятността двама човека да се влюбят едновременно един в друг ми се струва толкова вероятна, колкото е вероятно да са истински екшъните от Холивуд. Според мен, ако не накараш някого да се влюби в теб, то забрави за любовта му( но аз никога не съм имал връзка, пък камоли някой да ме е обичал, така че това си е чисто и просто разсъждение върху наблюденията ми). А пък отказвайки се от това да преследваш любовта си, то ти се отказваш и от вероятността да имаш споделена любов.

Но предполагам, че повечето от вас имат щастлив брак и това да се бориш за любовта си им се струва някакси далечно.

Затова и аз искам да посъветвам всички, които попаднат в подобна ситуация - БОЕРЕТЕ СЕ, БОРЕТЕ СЕ ДОКРАЙ И С ВСИЧКИ СРЕДСТВА ЗА ЛЮБОВТА СИ!

Никога любовта не идва сама с разтворени ръце да ви прегърне, трябва вие да й помогнете да осъзнае, че има нужда от вас! Примирените винаги губят, на тях им принадлежи само "царството небесно", а на този свят те са винаги на предпоследно място във всичко. Имало проблеми - че то безпроблемно е само да се метнеш от балкона(хммм, и това не е толкова лесно, но поне си сигурен какво ще стане след това), трябва борейки се с проблемите да отвоюваш и да заявиш безпрекословно своето място в света - в това число и правото си на любов.



Тема Re: Трябва ли да преследваме любовта си?нови [re: Aззззззззззз]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано24.06.01 11:27



Ами виж сега - с това "Покажи й, че държиш на нея" имах предвид точно да опиташ да я доближиш. Просто не съм сигурна дали няма да я загубиш изобщо, ако й кажеш "Обичам те". Харесва ми, че си настроен оптимистично - явно жената е наистина много важна за теб, чувствам, че си готов да упорстваш и да я спечелиш. В такъв случай дерзай! Аз вярвам, че трябва да се бориш за любовта си! Но за мен са се борили няколко души и, макар поласкана, се чувствах някак обидена от това, че в чувствата ми към любимия се съмняват и опитват да ги променят в своя полза... Всичко е различно за мъжа и жената - признавайки любов към човек, обвързан с друга, преживях разочарование, защото той се възползва от чувствата ми, без да напусне другата - поглезих самолюбието му, но обич не спечелих. Рискувай, все пак както и да реагира твоята любима, поне ще знаеш, че си опитал.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Трябва ли да преследваме любовта си?нови [re: Aззззззззззз]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано24.06.01 17:52



Хубаво е, че си борбено настроен, ама зависи дали смяташ да преследваш целта, или ще преследваш направо жената.
Във вторият случай си обречен на страшно фиаско.



Тема Re: Трябва ли да преследваме любовта си?нови [re: Aззззззззззз]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано24.06.01 18:05



Zashto govorish za liubovta kato za voina? I sled kato triabva da se borim za liubovta si kakvo shte stane kato ia izvoiuvame? To gore dolu e kakto biagai sled avtobusa i kato se kachish na nego stoi i se naslajdavai che si uspial da se kachish!?!?!?!
Ne bih se borila za niakoi koito iavno ne me jelae, a tova che az imam chuvstva spriamo nego kakvo shte promeni? Ako toi sushto ne me jelae mislia che niama mnogo smisul da razkrivam chuvstvata si i da se boria za nego.
Vsushtnost vseki si definira chuvstvata za sebe si i razbira se e strogo individualno, no vse pak spored men ot naranena sueta ili ot jelanieto niakoi da me obicha ne bih se borila za zagubeni kausi. Osven tova shtastliv brak ne oznachava che ne triabva da se borish za liubimia ili liubimata, daje i da ste skliuchili brak, tochno tova e koeto pravi braka shtastliv.
vse pak- uspeh

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: Трябва ли да преследваме любовта си?нови [re: Aззззззззззз]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 01:13



Ами щом знаеш какво да правиш,защо питаш,бе слънце?

Мене ако питаш-каузата е изгубена,няма да спечелиш нищо-само ще изгубиш.
Хубаво е,че си толкова уверен,но не бъди агресивен.


От мен



Тема Re: Трябва ли да преследваме любовта си?нови [re: Aзззззззззз]  
Автор !!Asen_X ()
Публикувано25.06.01 01:50



Ако обичаш някого ...истински ......единственото което ще желаеш ...е този някой да е щастлив ......независимо дали е с теб или с друг .......но пък това боли и то доста ........моят съвет ....остави я да е щастлива ......и се отдръпни от нея ...хич няма да ти е добре да я гледаш в прегръдките на друг ....така че просто я остави да върви по своя път .......а ти тръгни по друг ........
И помни че няма безнадеждна любов .....от опит ти го казвам ......

"Free your mind"


Тема Re: Трябва ли да преследваме любовта си?нови [re: Aзззззззззз]  
Авторsindi (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 08:35



АЗ МИСЛЯ ЧЕ ГРЕШКАТА ТИ Е ТАМ ЧЕ СЕ ПОДЦЕНЯВАШ
ВДИГНИ СИ ВИСОКО ГЛАВАТА СЪС СИГУРНОСТ ИМАШ ПРЕКРАСНИ КАЧЕСТВА КОЙТО ТЯ МОЖЕ ДА НЕ Е ЗАБЕЛЯЗАЛА
ОПЙТАЙ СЕ ДА И ГИ ПОКАЖЕШ НО НЕ И СЕ НАТРАПВАЙ И НЕ Я ПРИТЕСНЯВАЙ
ЗАЩОТО ТЯ ЯВНО ОБИЧА ПРИЯТЕЛЯ СИ ИЛИ ПРОСТО ДО БОЛКА Е СВИКНАЛА С НЕГО
ПОКАЖИ СЕ НА СВЕТАТА ТВОЯТА ИЗБРАННИЦА НЕ Е ЕДИНСТВЕНАТАПОТЪРСИ СИ И ЗА ДА НЕ СЕ ТЕРЗАЕШ ПАК ПОСТАРАЙ СЕ ДА НЕ Е ОБВЪРЗАНА

ЖИВОТЪТ Е КРЪЧМА ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА



Тема Re: Трябва ли да преследваме любовта си?нови [re: sindi]  
АвторAззззззззззз (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 13:54



Благодаря, че ми пишете!
Май ще се пристрастя към интернет - изглежда в този клуб намирам приятели, като никога досега! Всеки ден си гледам двете пост-чета и се радвам на всяко ново съобщенийце! Пак ви благодаря!

А колкото до тази тема тук, мисля че исках по-скоро да си поговоря с някой на абстрактната възможност дали човек трябва да преследва любовта си, или вечно да прави компромиси с нея и със себе си. Обаче, както виждам, повечето ми пишете за конкретно моя случай. Моята случай, моята любов не е важна тук!!! Аз вече писах какво ще направя и го правя - ще се откажа, ще си страдам пет-шест месеца и след това сигурно ще ми мине.

Интересува ме какво правите в такива случаи вие - без да ви познавам, без да искам да ми конкретизирате, имайки предвид цялото многообразие на характери и образи влизащи в интернет - от тези, които все още са тийнейджъри, чак до тези с богат и разнообразен житейски опит. Та вие преследвате ли любовта си?

Или сте като мен - твърдо сте убени в едно, но правите съвсем различно нещо. Ето аз например твърдо вярвам, че човек трябва да преследва любовта си докрай, с всички възможни средства и способи, с цялото си сърце и душа. Но за сметка на това никога досега дори не съм и заявявал на жена чувствата си към нея, нито дори по имплицитен начин съм загатвал за тях - пред когото и да било(освен в интернет, където съм толкова анонимен, че по анонимен от това няма накъде).



Тема Re: Трябва ли да преследваме любовта си?нови [re: Aззззззззззз]  
АвторBlind (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 19:13



tam ti e greshkata pich
govori za chustvata si
jenite ne chetat misli.
ne kazvai che e nevuzmojno, shtoto i az si misleh che e nevuzmojno, no tva ostana edinstveniq nachin da moga da se priblija oshte po blizo do neq. kazvam go zashtoto tvoita istoriq e pochti identichna s moq sluchai.

Best Wishes!



Тема Re: Трябва ли да преследваме любовта си?нови [re: Aзззззззззз]  
Автор Lorra (разпознат)
Публикувано25.06.01 20:35



Otgovariam predi da sum prochela postingite na drugite hora, za da ne se povliiaia i da ti dam razumnia otgovor.

Ne budi strahliv, opitai se da stanesh po-blizak s neia - po-dobre taka, otkolkoto sled tova da sajaliavash, che nishto ne si napravil.

A i hubavite neshta se sluchvat na smelite .

ne e lesno da si tikva...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.