Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема всички мъже ли са...?!нови  
Автор mireto:) (влюбена)
Публикувано13.06.01 11:11



всеки гледа само как да изчука някое момиче или жена, но за предпочитане е момиче. защо сте такива бе? отчаяла съм се от всички мъжки индивиди въпреки че съм само на 14 години....има ли някой който да ми докаже че са останали истински мъже, които могат да обичат и да не очакват само клатене а нещо много повече?! питам ви ИМА ЛИ?! ако има...то умолявам ги да ми пишат на имейл : mirena_storm@hotmail.com или да ми се обадят на 088 830 927. много обяви съм пускала по тези клубове, но винаги едно и също - "ква ти е тарифата", "искаш ли да те чукам", "може ли безплатно"....не са останали почтенни мъже това ми е мнението, докажете ми че не е така!!!



Тема Re: всички мъже ли са...?!нови [re: mireto:)]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 11:24



ей Мире искренно ме усмихна..ами разбира се че има, но ти трябва още малко опит да се научиш да ги виждаш, а това не е лесно.Ама това не е повод да не виждаш И мъжете щото като не ги поглеждаш как ще откриеш истинският.[



Тема Re: всички мъже ли са...?!нови [re: mireto:)]  
АвторДжeн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 12:24



Чакай малко! Първо, още си малка, за да знаеш какво е "истински мъж". Би трябвало да те вълнуват момчета на твоята възраст, които в никакъв случай не са мъже. Още по-малко пък истински! И второ - един мъж се държи с жената така, както тя му позволи. Ако се правиш на курва, като такава ще те приемат. Ако бъдеш просто себе си, без лигавщини, може би ще успееш да намериш някое момче, което да си заслужава. А за истинския мъж не бързай - имаш много - много време!...
Щях да забравя третото - въобще не се знае дали съществува Истински МЪЖ! И дали въобще някога е съществувал!



Тема Re: всички мъже ли са...?!нови [re: Джeн]  
Авторguruguru (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 13:16



...май е съществувал, преди обаче да се появи Жената :)))
После тя отказала да го приеме за Истински, в резултат на което си създала фалшивата реалност на отсъстващия МЪЖ и на присъствашите мухлюфци:)
И така - се оказала заобиколена само от такива, а Истинския - на фона на тази фалшивост предпочел да се дегизира като другите.
Останала разлика само в сърцето му.
така ще го познаете, скъпи дами - Мирето, Блудница и пр.
Но, казано е: Не всичко, което блести е злато... /Толкин.../
guruguru@abv.bg



Тема Re: всички мъже ли са...?!нови [re: guruguru]  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано13.06.01 14:59



Та значи, драги непознати клубарю, ако си ме прочел внимателно щеше да разбереш че аз Мирето я убеждавам в съществуването на такъв.но трябва широко да си отвори очетата и да гледа, че току виж го пропуснало.А не мислиш ли че Ева е решила да изкуше(и Адам точно защото е видяла в него единствения.Ама как само го изкушила кулинарно..хранително един вид.Сигурно от там идва онова за любовта и мъжкият стомах



Тема Re: всички мъже ли са...?!нови [re: mireto:)]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано13.06.01 15:51



Забелязвам, че в няколко клуба си писала и имам чувството, че просто си търсиш гадже. Ама мисля, че Свестните и Точни, и Готини Мъже на такива позивни не отговарят.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: всички мъже ли са...?!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано13.06.01 17:44



I az taka mislia, zashtoto podobni postingi i eventualno sledvashta sreshta e dosta naglasena niakak si.

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема mire,нови [re: mireto:)]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано13.06.01 19:16



не си ли много малка за ГСМ, бе?

НАЙ-добрия клуб



Тема Re: всички мъже ли са...?!нови [re: mireto:)]  
Автор Bibi_ni (любопитна)
Публикувано14.06.01 00:29



Има свестни мъже , дори и тук в този клуб ! Въпроса е : какво точно искаш от въпросния мъж ? Защото наистина за тези години , на които си ти - си мисля , че е по добре да не търсиш мъжете ! Остави те да те търсят ! Имай някакво достойнство ! Щом разбереш , че даден мъж иска от теб само секс : използвай го и ти ! Ако не искаш - имаш право да му откажеш ! Не е казано , че трябва да се съгласяваш ! А всеки има някаква съдба в живота ! Така , че - когато трябва ще срещнеш и истинския и свестен мъж , който няма да гледа на теб само като на сексуален обект !

Bibi Bibini
Никога на колене , пред който и да е !


Тема Веднъж веченови [re: mireto:)]  
Автор Mъpи (замечтан)
Публикувано14.06.01 09:50



, но я повтарям и тук, защото ми се иска да разбера и другите какво мислят по въпроса. Не настоявам, че съм непременно прав!

Love me tender...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.