Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 29.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема БЬРЗА ПОМОЩ!-СПЕШНО!!нови  
Автор valdimar (губи си времето)
Публикувано29.04.01 20:11



Никога до сега не сьм тьрсил помощ за такожа нещо,жинаги досега сьм давал.
Но както казват хората-всеки си намира майстора рано или кьсно


Никои много спешно трябва да ми пшомогне да избия една йена от главата си,не жярвах,че точно на мен можеше да се случи но.......
До като тя е ж мислите ми не мога да водя нормален живот,а сам не мога да я забравя
Тьй че,който/която има желание............
Моля!

Нека погледнем себе си,а после другите

Тема Re: БЬРЗА ПОМОЩ!-СПЕШНО!!нови [re: valdimar]  
Автор ПEPЛA (преминаващ)
Публикувано29.04.01 20:55



Сигурен ли си ,че искаш да я забравиш или мъжкото ти его е наранено

Не се прави на сърдито детеОбади й се , тя има лек за теб



Тема Re: БЬРЗА ПОМОЩ!-СПЕШНО!!нови [re: ПEPЛA]  
Автор valdimar (губи си времето)
Публикувано29.04.01 22:37



Xm:)Da ti doobiasnia:Mujkoto mi ego ne se burka ot mnogo otdavna, neia hodihme 4g. no az biah dosta zabluden spriamo neia togava,skusahme predi 9 meseca,no predi 4,5m neshto me udari i mi prosvetna 4e tia e edistvenata jena i ia obi4am bezumno.No tia me obi4ala samo kato priatel i to mnogo,no vsi4ko druga ve4e go niamalo.Ne znam az kak stavat tia neshta no shtom tia kazva.Nai goliamata mi glupost beshe ,che poneje ne se razbira s tehnite ia vzeh da jivee s men ot 4 m nasam.I stana ujas,neponosimo mi e,no ia obicham i ne moga da ia vurna obratno,nikolko puti i kazah che taka nestava no posle se otmetvah,sega nai makraia tia kaza che shte si hodi ama ne sum siguren dali shte stane.Inache si jivee s men,obiche si me kato bratche,smenia si gadjetata kakto si shte i kogato e svobodna se pribira,a az vsichko za tova,koeto pravi i kak go pravi i t.n.
Da ne ti obiasniavam kak se jivee taka,i zaradi drugite,i zaradi tova che neprekusnato e okolo men,spi do men,razhojda se iz vkushti oblechena ili ne i t.n.
Normalno li ti izglejda tova?

Zashtoto az se smiatam veche za ludA suvsem ne sum takuv,no mai si namerih maistora
Neznam kak shte produlji zashtoto mi e v mislite,dushata i vsichko oklolo men svurzvam s neia,obicham ia strashno mnogo,no niama smisul i ako ne se mahne za da ne ia vijdam i zabravia shte otkacha
Vse si mislia cha bi triabvalo da ima malko poveche razum v neia,ili pone niakakva tolerantnost,no mai ne poznavam chak tolkova jenite,v koeto biah ubeden do sega

Нека погледнем себе си,а после другите

Тема Re: БЬРЗА ПОМОЩ!-СПЕШНО!!нови [re: valdimar]  
Автор non_anon (непознат )
Публикувано29.04.01 22:50



choveche,da ne bi da ti otmyshtava za neshto?



Тема Re: БЬРЗА ПОМОЩ!-СПЕШНО!!нови [re: valdimar]  
Авторtoo_aggressive_for_you (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 23:03



Mnogo slojna e tazi situatsiq,no kakvato i da e nemoje da nqma reshenie.Edinstveniq nachin da resih neshtata e da i gi postavish directno,tova e.Az taka deistvam i kolkoto i da boli po nqkoga si ostava nai-dobriq nechin.Prosto si kazvash vsichko,dori i ako trqbva shte si go napishesh i shte go izdeklamirash ,no trqbva da go napravish,inache nali znaesh,na 4ti kilometar vinagi imat mqsto

.Inache vremeto mu e maikata,samo to shte te izlekuva
P.S.Ako postavish neshtata po artistichen nachin moje i da i svetne che te obicha,u never know,jenite sa si misteriq po nqkoga



Тема Re: БЬРЗА ПОМОЩ!-СПЕШНО!!нови [re: valdimar]  
АвторGrim_Fandango (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 23:25



Hey, zdr! Edinstwenoto re6enie e i ti da zapo4ne6 da izliza6 s drugi jeni, i malko po malko da zabrawq6 za neq, tukowij i tq moje da razbrere, 4e bez teb ne moje. Ili pyk shte si nameri6 nova jena, koqto naistina te obi4a i ti neq syshto.
Grim Fandango
P.S. Ne 4e i moq love-jivot ne e obyrkan totalno, no jivotyt prodyljawa...



Тема Re: БЬРЗА ПОМОЩ!-СПЕШНО!!нови [re: non_anon]  
Автор valdimar (губи си времето)
Публикувано30.04.01 00:14



I az taka si mislih,no kato gledam kak deistva mai niama tova predvid,a dali ima neshto predvid,mai i tia ne znae:)



Нека погледнем себе си,а после другите

Тема Re: БЬРЗА ПОМОЩ!-СПЕШНО!!нови [re: valdimar]  
Автор !ЧepнoKoca (наблюдател)
Публикувано30.04.01 00:29



Говори директно с нея и се разберете. Въпреки всичко и чувствата си към нея, не си длъжен да търпиш подобно отношение. Щом тя знае, че още я обичаш, постъпва много егоистично като едновременно живее с теб и излиза с други мъже.
По-добре спри да мислиш за нея. Огледай се около теб, сигурно има много по-достойни жени от нея, които заслужават любовта ти.



Тема Re: БЬРЗА ПОМОЩ!-СПЕШНО!!нови [re: !ЧepнoKoca]  
Автор valdimar (губи си времето)
Публикувано30.04.01 02:46



Napulno sum suglasen s teb za egoizma i za drugite jeni,no nali znaesh kakvo oznachava obsebvane?I za sega ne moga sam da si naloja da ne pravia vsichko samo zaradi neia i zaradi tova se oopitvam da potursia suveti



Нека погледнем себе си,а после другите

Тема Re: БЬРЗА ПОМОЩ!-СПЕШНО!!нови [re: valdimar]  
Автор MlNl ()
Публикувано30.04.01 03:06



Mnogo ti e kofti polojenieto,i za sajalenie v tezi nechta nyama
universalno re6enie.Pretseni sam dali ya obi4a6 pove4e ot sebesi.
Za6toto v momenta yavno si se izlojil na razyajda6to stradanie.
Vse pak nyama da e zle da vzeme6 re6enie-kolkoto i da e ti e trudno -badi obektiven.Tova e trudnoto-da vzeme6 re6enie-sled tova
lesna rabota...
"Chte potaja den,dva-chte mi e krivo
ot skrab edva li chte umra
chte vijdam vsishko gnilo,sivo
no nyama da sklonya pred teb glava!

Lubovta osven vsi4ko drugo e i za4itane na dostoinstvoto i
4ustvata na 4oveka!

Jelaya ti uspeh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.