Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 28.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Opitvam se da placha , no sylzi nqmam...нови  
АвторMiMi (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 13:40



Zdraveite. Eto vi porednata skuchna , liubovna istoria ( ako moga da ia narecha liubovna ). Ako iskate chetete , ako ne iskate nqma znachenie , az prosto iskam da se otyrva ot tova, koeto napira v men .
Ne znam ot kyde da zapochna i kak da zapochna . Predi okolo 6 meseca sreshnah edno momche , ot moeto uchilishte ( az sym na 15 godini ) , kogato za pryv pyt go vidqh samo si pomislih " Ia toia e sladyk " (kakto vsqko edno momiche na 15 bi si pomislilo ) . Sled vreme obache neshto mi prishtraka . Pochnah da visq vseko mejduchasie po prozorcite da go gledam kak igrae basket . Bqhme se zaposnali veche v neta i si kazvahme zdrasti v uchilishte... vecher kogato vlizah v chata vse se nadqvah toi da e tam . Postepenno mnogo se sblijihme ( a tova beshe golqma greshka ) toi pochna da spodelq s men , razkazvashe mi za vsichko , za vsichkite si chuvstva ... Znaeh za vsqko edno negovo uvlechenie. Za jalost napravih greshkata da kaja na negov priatel , che go haresvam i razbira se priatelq mu ne propusna damu kaje , che sym hlytnala po nego. Toi pochna da me izbqgva , ne spodelqshe veche s men, ne go vijdah da igrae basket . Sled vreme obache toi trygna s edno momiche
( tq prosto reshi da mi napravi mrysno zashtoto znaeshe, che sym vliubena v nego)
mnogo ia haresvashe , moje bi tva do nqkyde mi pomogna otnovo da stana blizka s nego , otnovo pochna da spodelq s men . I hop edin den toi doide s nasylzeni ochi i kaza " Tq me zarqza" v tozi moment bqh bqsna na tova momiche. Iskah toi da e shtastliv makar i da ne e s men. Kogato mu razmina.. govorihme za kakvo li ne i edna vecher az otvorih temata za tova , che nqkoga sym go haresvala , toi mi kaza " az ne znaeh kakvo d ati kaja , chuvstvah se ujasno , ne iskah da te naranq ... no sega osyznavam , che stana po - dobre kato ne trygnahme , zashtoto spechelih edna prekrasna priatelka " Kaza oshte , che i toi me bil haresval nqkoga , no... Kakto i da e. Sega prodyljavame da spodelqme kakvo li ne . Izlizame zaedno . No otnovo praznota. Prodyljavam da go obicham , a toi me zabelqzva samo kato priatelka .
Shte poludeia. Ponqkoga ima nqkoi neshta koito mi davat malka nadejda , che shte bydem zaedno , nqkoi negovi dumi , jestove... no v sledvashtia moment se chukvam po glavata i si kazvam " Kakvo se zablujdavam , toi me ima samo za priatelka " .
I az ne znam kakvo da pravq , da chuvstvam i kakvo da ochakvam veche...;(((



Тема Re: Opitvam se da placha , no sylzi nqmam...нови [re: MiMi]  
АвторByтe (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 14:38



Znaesh li, ako naistina ste mnogo dobri priyateli i si spodelyate vsichko, mislya che tryabva da mu kajesh kakvo chuvstvash....i toy suotvetno tryabva da te razbere...puk natatuk kakvoto shte da stava...moje puk da se poluchi neshto...Vajnoto e da mu kajesh kakvo chuvstvash...
A ima i oshte edin variant-zapochni da mu govorish za edno momche koeto ti mnogo silno obichash, razkaji mu za kakvi chuvstva stava vupros...i opishi nego prez svoya pogled....puk toy ako e umen shte se seti:)



Тема Re: Opitvam se da placha , no sylzi nqmam...нови [re: MiMi]  
Автор Nekromickon (наблюдател)
Публикувано03.05.01 15:33



Любовта е ценна като живота,
но живота е мръсна игра
в която няма правила
за това не свеждай ти глава!

Аз съм самотен войн в тази игра и мога само да ти кажа да послушаш сърцето си! Съдбата е добра само към смелите и тези които поемат риска да й се противопоставят!



Тема Re: Opitvam se da placha , no sylzi nqmam...нови [re: MiMi]  
Автор thegirl (!!!)
Публикувано03.05.01 16:16



zdrasti
az puk sum na 14 i s interes prochetoh istoriikata ti:).
Ne prochetoh drugite postingi,taka che ako se povtarqm-sorry.
Obshto vzeto absolutno sushtoto mi se sluchi i na men.No sega nqma da ti obqsnqvam...
Imam chuvstvoto,che cheta moqta istoriq.Predi 2 sedmitsi uvlechenieto mi premina,okaza se,che sme se haresvali vzaimno,no...Prosto vremeto e otmilo chuvstvata i mislq,che taka se poluchi po-dobre.Suvetut mi fakticheski e da reshish gotova li si da riskuvash edno strahotno priqtelstvo[kakvoto e tova] zarady uvlechenieto si[kakto i da go narichash uvlechenie e].Znam,che mnogo boli i che e gadno,no...Trqbva sama da poemesh riska.No ako se haresvate moje da doide i momentut-suvsem sluchaen,no moje prosto vremeto da razrushi vsichko.
Ogleday neshtata ot vsichki ugli i vqrvam,che shte se spravish s vsichko!
Izberi:edno vqrno istinsko priqtelstvo ili riska da budete zaedno[ili da se razrushi onova vqrno istinsko priqtelstvo].
Uspeh!
P.S.pishi kakvo e stanalo

The sun is always shining when I'm with him.



Тема Боже мили !нови [re: MiMi]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано04.05.01 10:21



А аз си мислех че само мъжете страдаме по този начин ...... Няма по-кофти чувство от твоето !

don't waste my time - waste yours !



Тема Re: Боже мили !нови [re: jamie]  
АвторMiMi (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 19:46



Zdraveite otnovo... blagodarq vi za otgovorite:) Radvam se kogato nqkoi se opitva da kaje neshto dori i da ne znae tochno kakvo.
thegirl poveche ot vsichko iskam tazi vryzkata , dosta sym msilila za tova . No vse si mislq , che ako stane neshto poveche ot priatelstvo to tova neshto shte e mnogo silno , zashtoto shte ima i razbiraneto na priatel.
Jamie heh ne samo myjete stradat po tozi nachin ... ne e trudno da se vliubish v nai-dobria si priatel osobeno , ako toi osven , che e neveroiatno dobyr i mil ... e i sladyk:))
Chuvstvoto naistina ne e nikak priatno , no predpochitam da se chuvstvam taka otkolkoto da ne sym vliubena i da se chuvstvam prazna , sega pone ima za kakvo da mislq i da mechtaia .
Znaete li kak se chuvstvam? Chuvstvam se kato malka peperuda v oshte po- malka kletka. Peperudata iska da se slee s prirodata , pochti ia dostiga s nejnite si krilca , no ne... kolkoto poveche opitva , tolkova kletkata stava po- malka . Eto tova chuvstvam . Strah me e samo , che edin den moje da stane tolkova malka kletkata , che da ne izdyrja i da se predam , da razkaja za chuvstvata si... veche edin pyt napravih tazi greshka i slava bogo uspqh da ia popravq.. ne iskam otnovo da stava taka... shte chakam kolkoto trqbva , shte pobutvam s krilca liubovta , dano se sybudi i se useti , che az ia chakam...



Тема Re: Боже мили !нови [re: MiMi]  
Автор thegirl (!!!)
Публикувано04.05.01 23:46



Samo edno:
Uspeh!

The sun is always shining when I'm with him.



Тема Re: Opitvam se da placha , no sylzi nqmam...нови [re: MiMi]  
Автор !!Asen_X ()
Публикувано05.05.01 00:29



Ох леле .....найстина сладка любовна историйка ......

Виж сега .....Едно от най-важните неща които трябва да си запомниш е че в кого и да се влюбиш, каквито и да са чувствата ти към него ....най-важното е ДА СИ ЗАТВАРЯШ УСТАТА пред всякакъв вид приятели (твои, негови), приятелки (твой, негови) .....Виж сега .....неговият приятел пред когото си се изпуснала, му е казал поради простата причина че за съжаление (на жените) мъжката солидарност е винаги налице. Т.е. почти няма начин да не му каже ....пък и помисли малко ....той е негов приятел а не твой ...по-близък е с него отколкото с теб......Така че ....станалото си е почти нормално .......А и ако се поставиш на негово място .....и ти ще направиш същото (предполагам) ....

Защо трябва да си затваряш устата ?
- защото злобата на околните е нещо огромно (прекалено) и в доста от случаите ставаш обект на завист и т.н. Особенно когато нещата се въртят около възраст 14-16 години (лично мнение).


И сега какво ?
- Няма смисъл да се мъчиш като грешен дявол .....обясни му как седят нещата и веднъж завинаги приключи със тия непостоянни взаимотношения ....поговорете .....от състоянието в момента няма никаква полза .....и нищо няма да се промени освен че ще се скапваш всеки път когато го видиш с друго момиче ......А това никак ама никак няма да ти хареса ....Пък и знае ли човек .......от просто приятелство понякога нещата се задълбочават (личен опит) .....Опитай .....при всички положения поне поговори с него ......

"free your mind"

Тема И ти ли експерте, по любовните работи!? [re: jamie]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано05.05.01 11:22



Все още ли те мъчат жените? А би трябвало вече да е обратното.





Тема mimiнови [re: MiMi]  
Авторbgfan (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 13:34



Не слушай какво ти говорят. Наистина нищо не трябва да му казваш защото ще те зареже веднага. Искам да ти помогна в случая. Има 3 основни варианта за положените в което си. А именно той да те приема само като приятелка
1 . Да се чувства наренен от друг (знаеш кой)
2. Да го е страх ти да не го нараниш...
3. и най вероятния според мен - да не подхождаш на неговата самопредстава. Знам че е сложно, но помисли - твоята приятелка е успяла, значи и ти трябва да можеш. Ако ми обясниш малко по- подробно нещата ще се опитаме да измислим нещо. Остави мейл ако те интересува..




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.