Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лов и риболов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Може би малко глупав въпрос, но сериозен!нови  
АвторБaй бpaдъp (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 23:11



Бихте ли ми казали дали могат да бъдат убити вълк, глиган, сърна или мечка с пистолет с патрони 9Х19 и .40 S&W с един или повече изстрела? Не че съм решил да ходя да ловувам с пистолет, въпросът ми е чисто технически! Дали е възможно, някой има ли опит, доколко мощни са тези патрони? Моля за сериозни отговори



Тема Re: Може би малко глупав въпрос, но сериозен!нови [re: Бaй бpaдъp]  
Автор Set (cat /dev/null >)
Публикувано07.12.05 12:55





____________________________

Memento mori.

Тема !нови [re: Set]  
АвторБaй бpaдъp (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 14:38



Страхотно! Благодаря за линка Интересно, у нас няма ли опит с тази материя или тук хората са скромни



Тема Re: !нови [re: Бaй бpaдъp]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано07.12.05 22:12



Всяка работа си иска инструмента, респ. и майстора.

На лов с ловно оръжие, за самоохрана - късо. И така.

Ако те интересува теоретично - гледаш от балистичните таблици джаулите на ловните калибри боеприпаси и като знаеш с кои на какви животни се ловува, можеш да си направиш изводите, сравнявайки ги с джаулите на пистолетните и револверни патрони.

И скромни и законни, в по-голямата си част, сме хората тук.



Тема Re: ! [re: ДoнKиkoт]  
АвторБaй бpaдъp (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 23:10



Би ли ми посочил линк към такава таблица?!



Тема Re: Може би малко глупав въпрос, но сериозен!нови [re: Бaй бpaдъp]  
Автор ACМодератор (Sixpounder)
Публикувано08.12.05 01:22



Въпросът вярно е глупав (нищо лично).
Аз мога да убия слон и с 22ЛР. Само ми дайте достатъчно патрони, време, и вържете слона.

Ако искаш сериозен отговор трябва да опишеш по-подробно ситуацията която имаш предвид.

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Re: !нови [re: Бaй бpaдъp]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано08.12.05 13:06













Там гледаш райфъл, гледаш и хендгън или каквато там е класификацията.



Тема по този повод един стар, тъп виц, който се сетихнови [re: AC]  
Автордилeтaнт (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 02:12



Знаеш ли как се убива син слон? С пушка за сини слонове А как се убива червен слон? Неее, не е с пушка за червени слонове! Връзва се и се бие с пръчка докато посинее и след това го гръмваш с пушка за сини слонове
Добре, че нямаме такива животинки наоколо или от онези с гривите и мощния рев, от който саваната настръхва, включително и ловците Наскоро гледах едно филмче как 4-5 момци гърмяха един лъв и само за една бройка не успя да им нанесе поражение Достатъчно е и една лапа да ти перне, за да се представиш на св. Петър без пушка



Тема Re: по този повод един стар, тъп виц, който се сетнови [re: дилeтaнт]  
Автор ACМодератор (Sixpounder)
Публикувано09.12.05 19:10



Гледал съм ги тия герои. Без малко да се "оправят" и без участието на лъва. Не знам дали ти направи впечатление как стреляха един срещу друг.

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Re: по този повод един стар, тъп виц, който се сетнови [re: AC]  
Автор 5_AR (начинаещ)
Публикувано09.12.05 19:20



Я дайте и нии да видим героите
линкче ала бала ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.