Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лов и риболов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Момчета, как е разузнаването?нови  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано30.06.05 12:36



Ще ги има ли пъдпъдъците както миналата година?

Нещо занемарих последните седмици скитането по полетата, та сведенията ми са out of date.
Иначе гургулици се виждат доста...



Тема Re: Момчета, как е разузнаването?нови [re: ДoнKиkoт]  
АвторEдин лoвeц (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 16:03



От достоверен източник чувам че много ги имало по ваще щати Чак почвам да завиждам



Тема Re: Момчета, как е разузнаването?нови [re: Eдин лoвeц]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано30.06.05 20:22



Ооо, това звучи чудесно!

Ами заповядайте в нашите щати! Добре сте дошли - не ни се свидят!



Тема Re: Момчета, как е разузнаването?нови [re: ДoнKиkoт]  
АвторEдин лoвeц (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 09:48



Сериозно, в момента ДЛ "Стара Загора" е в лесо и ловоустройство - планира се всичко за 10 години напред - ако имате някакви идеи за нови чакала, дивечови ниви или оградени площи сега му е времето - мога де те насоча.
А предложението ще го приема и аз съм от този град макар да не живея там



Тема Re: Момчета, как е разузнаването?нови [re: Eдин лoвeц]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано01.07.05 13:02



Това звучи супер!



Тема Re: Момчета, как е разузнаването?нови [re: ДoнKиkoт]  
Автор Yank1911 (ентусиаст)
Публикувано01.07.05 22:38



Като чета такива неща лигите покапват. Е това е хубавото на ловците кеф да ловуваш, кеф да приказваш...абе голям кеф.

Тоя weekend ще го караме на бира и на гърмежи във въздуха послучай 4-ти Юли. Ще има и няколко състезания между местните ученици. Горското завъди миналата година първите лопатари. Съседа донесе пастърва оня ден. Аз видях отново фазан на пътя и съм черен като марок от планинското слънце - строим бъдещето. Намерих паднали рога от елен. Те сега мацкат ли мацкат да хранят новите трофеи. Елк-а е горе високо в планините. Мечки за сега не съм чувал. Преди седмица с приятел 'тепахме' с .22 rifles едни гризачи (prerie dogs), които се мушкат под земята и унищожават реколтата. Карахме ме я малко по нашенски - с биричка и закуски под сянката на дърветата.

Вече съм определил къде ще сложим машинките за панички (тренировка и кеф разбира се).

Сезоните идват. На слука за всички.



Тема Re: Момчета, как е разузнаването?нови [re: ДoнKиkoт]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 23:01



- Моето мнение по темата е следното:
-Тази година - 2005 е характерна с честите и обилни вълежи,което никак не е благоприятно за популацията на пъдпъдъка.Тъй, че ще пада голямо ходене и търсене. Резултат може да има по-късно,като започне групирането му.Успех ще има при гургулицата.За разлика от миналата,тази година се среща по-често.Както се казва- ''пилците се броят на есен''и да се надяваме,че ловният сезон ще бъде добър и благоприятен. -Успех и наслука !!!



Тема Re: Момчета, как е разузнаването?нови [re: ДoнKиkoт]  
Автор chun_chan (точен)
Публикувано12.07.05 20:40



Пъдпъдъците нещо са кът, но има добър слънчоглед и много гривек и гургулици. Да идва по скоро 13 август, че да почваме.



Тема Re: Момчета, как е разузнаването?нови [re: ДoнKиkoт]  
Автор radiberger (непознат)
Публикувано22.07.05 17:45



и при нас го няма бе да му се не види.ДАНО ДА ГРЕША.



Тема Re: Момчета, как е разузнаването?нови [re: radiberger]  
АвторETE (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 23:01



Ааааааааааа има има няколко пъти ходих по полето пеят,ли,пеят.Дано само,когато започнем да ги търсим не изчезнат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.