Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 29.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лов и риболов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До ДонКикотнови  
Автор tiger2OOO (sniper)
Публикувано09.05.05 14:39



Обещах да побликувам снимка на моя сетер
Ето една скромна снимчица



Редактирано от tiger2OOO на 09.05.05 14:51.



Тема Re: До ДонКикотнови [re: tiger2OOO]  
Автор ДoнKиkoт (Не Кихот :-))
Публикувано09.05.05 17:04



ААААААААААААААА!!!!


АМА МНОГО ГОТИН, БЕЕЕЕ!!!! Прилича на Зоро с тая маска!


ПУ ПУ ПУ ПУ ПУ ПУ, да не му е урокии!!!

Да ти е жив и здрав! И ти на него!

Как се казва?



Тема Re: До ДонКикот [re: ДoнKиkoт]  
Автор tiger2OOO (sniper)
Публикувано10.05.05 08:25



Благодаря , благодаря
да се връща на всеки, а пък да знеш как работи ( нали знаеш нашето гардже
е най-хубаво )
в родословието му има руска кръв

Редактирано от tiger2OOO на 10.05.05 08:39.



Тема Re: До ДонКикотнови [re: tiger2OOO]  
Авторxънтъp (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 09:13



По погледа си личи ,че слуша много.



Тема Re: До ДонКикотнови [re: xънтъp]  
Автор tiger2OOO (sniper)
Публикувано10.05.05 09:23



E , знае кой е BOSS-ът
то и на блузата го пише



Тема Re: До ДонКикотнови [re: tiger2OOO]  
Автор Caшo6 (непознат )
Публикувано10.05.05 09:33



Тигре - все едно че гледам моя хубавец - същия е - включително и с черното петно на главата. Колко е голям твоя змей? Моя е на 2 г. Я кажи - как е с работата? Защото моя почна да забягва напред и вдига зайците без стойка - загонва ги и даже се опитва да лае по тях - ама мисля че с времето ще се оправи - ако знаеш нещо по въпроса - дай малко акъл как да го оправя.



Тема Re: До ДонКикотнови [re: Caшo6]  
Автор tiger2OOO (sniper)
Публикувано10.05.05 10:17



На 4г
За работата какво да ти кажа
На лов го изкарах като направи 1г
В началото гонеше пеперудите ,но докато го заинтерисувах с първия ударен пъдпъдък и от тогава тръгна
Дори забелязвам ,че пъдпъдъчия лов му е особенно любим
Надуши ли пъдпъдък то стойки то прилазвания , а бе само да го гледаш
С водоплаващия дивеч се запозна на 1.6г - никакви проблеми с водата - немога да го изкарам от нея
Като съм с него на реката нямам "изгубени" патица,бекасина,гъска
При работата на полето не бяга далеч около 30-40м , търси около мен , да ти кажа честно не съм правил някакви специални тренировки , по-вече си мисля че много е привързан към мен и бързо разбира какво се иска от него
За заека - вдигнат ли е заека го гони ,но не лае ( той по принцип почти не лае , на времето си мислех че му има нещо на гласа) иначе ако се скатава дългоухия моя змей го "притиска" със стойка
Дори така съм му свикнал , че мога по стойката да различа какво ще се вдигне
С една дума какво да ти предложа - всичко e много индивидуално зависи от кучето . Знам само- едно кучето трябва да си води но лов , а там постепенно къде с умеренни наказания къде с поощрения се научава



Тема Re: До ДонКикотнови [re: tiger2OOO]  
Автор Caшo6 (непознат )
Публикувано10.05.05 11:18



Прав си за пъдпъдъчия лов - тези кучета основно ловуват на пъдпъдък - и моя проработи така - но беше на 7 мес. когато го изведох с мен на първия му лов. Има много силен ловен инстинкт и невероятно обоняние - с риск да ми се смееш но яребиците ги надушва преди пойнтера - имаме един с който често ловуват заедно. За водата си прав - всички англ. сетери я обичат. Със заека ми е проблем - надушва го от 100 - 150 м. и тича да го вдигне - последния път го набих малко и ми се сърди около 1 час - а иначе явно тези кучета са много умни и лесни за дресура - но заговори ли ловния инстинкт - моя хубавец забравя всякакви команди - надявам се с възрастта да улегне. Извеждам го всяка седмица на полето а през сезона нямаме пропуснат излет. Мисля че тази порода идеално съчетава домашния любимец и ловното куче. На твоя желая много успехи и слука и на двамата през новия сезон - още само 3 мес. останаха - броя дните като в казармата преди уволнение.



Тема Re: До ДонКикотнови [re: Caшo6]  
Автор tiger2OOO (sniper)
Публикувано10.05.05 11:27



Виж за боя си прав
Тези кучета не търпят такова отношение
Набийш ли го по време на лов смятай , че лова е приключен
започва да се сърди
А иначе същите пожелания и на теб.
Пък прати някоя снимка да го видим твоя разбойник



Тема Re: До ДонКикотнови [re: tiger2OOO]  
Автор Caшo6 (непознат )
Публикувано10.05.05 11:31



Ще пратя - др. седмица - първо да го снимам - ама нали ти казах - досущ като твоя - ще видиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.