Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лов и риболов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Плyвka]  
Авторjoco (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 12:05



Много ви е стара информацията!Хайде,няма нищо!Ще се пробвам да ви информирам актуално за района на 100-150км. около София.Та тъй:на 02,05,05г. ходихме с приятели на Бошуля(преди Пазарджик).Бяхме там към 7:30ч.хвърлихме и дъно и леко и за щука.Стръв:бял,торен,кубинка,царевица.Захранка:Мания-универсална,галета с ванилия,бял червей,хляб.(т.е. всеки си захрани според неговите мераци.Същото и за пружините)Резултат:50-60 червеноперки,30-тина костура(имаше и над 1/2ка)10тина каракуди(м/у 1/2 и кило),две шаранчета-7-800г.)2лина(до 1/2кг.)За щуката:нямаше удари,ама аз съм си виновен!Един от приятелите купи каракудите(убеждаваше ме че знае какви)а то цели змейове.Коя нормална щука ще се бори с 200гр. каракуда?До нас имаше от местните и извадиха добър шаран(ама не казват на какво)Кълва доста до към 11:30-12,00,после спорадично(повече на дъно),и пак добре след 17,00(беше и доста топло).Та с две думи:добър излет,много емоция,но моя съвет е:ако ходите там за конкретна риба,може и нищо да не хванете.Аз съм щукар...



Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: man]  
Автор NewHunter (NEW)
Публикувано03.05.05 21:29



Край град Тутракан на язожира който е 4астен (т.е.вземат ти парите) има шарани който са по 3 лв. килото аз който не съм запален рибар само ви давам тази информацийка та ако някой минава насам да хвърли 1-2 пръ4ки в багажника(по мои надлюдения вие не ги махате де )но това е др.тема
а каракудата е без пари но пък ти вземат 2 лв. на пръ4ка значи и това е условно ако се чудите къде е Тутракан сете се за вицовете на Слави
на брега на Дунав м/у Русе и Силистра - много благоприятно място за лов но за риба не съм много сигурен....




Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Плyвka]  
Авторjoco (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 10:57



Спазвам си обещанието.вчера не мисе стоеше в къщи и ръгнах за риба.С едно приятелче се занесохме на яз.Иваняне(на10км. от София след кв.Суходол)Гьола е платен-8лв. на пръчка,но не плащаш рибата.Има шаран,сом,пастърва,лин,бял амур.Времето беше гадно,но извадихме към 4-5 кила каракуда на бял и торен.До нас две момчета извадиха по два сома по около 2-3кг и два шарана по над кило.Така че -На слука!



Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Плyвka]  
Автор sirlvanhoe (рицар)
Публикувано18.05.05 14:22



Ми... аз такова... вчера хванах една яка риба. Има-няма 2-3 кила моруна.
Ма много скъпо ми излезе...
То в Централни хали, щанда на "Булриб" много скъп, бре!!!



Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Плyвka]  
Автор boi (непознат )
Публикувано24.09.05 21:34



Добри удари има и на морето. Дава морски кефал(по 2-3кила),зарган,чернокоп,сафрид абе просто нямам време да ги изброявам.Оня ден вэехме по 1кофа платерина.Айде лека нощ че сутринта ще ставам в 3h. Ще ходим на устието на Велека за кефал.Наслука на всички.



Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Плyвka]  
Автор ivan_95 (авто маняк)
Публикувано25.09.05 12:49



Сега рибата кълва в Стурума за 1 ден лових 20 риби в струма



Тема язовир Ал. Стамболийскинови [re: boi]  
АвторiVO (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 09:13



Колеги не се лъжете по това което се пише в вестниците.
На язовир Ал. Стамболийски край Севлиево риболова е ужясно замрял.
Не е вярно , че излизат шарани и сомове както пише в вестника.
Почти никаква риба не излиза , не знам от време ли от какво е но.......



Тема Re: Къде кълве рибата в момента?нови [re: Плyвka]  
Автор emik (непознатa)
Публикувано10.11.05 18:28



В момента кълве на язовир Искър,има много костури-предимно-,бяла риба,клен но най кълват костурите особенно рано сутрин към 6ч.Добре е да се навлезе с лодка навътре, във заливчетата изобилства.Последният път ми клъвна бяла риба 1.50.Успех!

"Никой не знае какво ще се случи след пет минути"


Тема Re: Къде кълве рибата в момента? [re: emik]  
Автор Boждa (на племе)
Публикувано11.11.05 10:20



на каква стръв ти клъвна бялата риба?
..........и костура?



Тема Re: Къде кълве рибата в момента? [re: Boждa]  
Автор emik (непознатa)
Публикувано11.11.05 17:00



Ами костура ми клъвна на хубаво червейче а бялата на блесна но нея я извадих със малко помощ

"Никой не знае какво ще се случи след пет минути"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.