Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 27.09.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Още сега да си признаянови [re: Umai Maia]  
Автор Бopoмиp (Гондорец)
Публикувано22.08.04 06:16



Добре. И следващия уикенд става.



Тема Re: Още сега да си признаянови [re: Roheryn]  
Автор RinEnnor (непознат )
Публикувано22.08.04 08:30



А само 18 и 19 (събота и неделя) как ви се струва?



Тема Re: Денят на независимосттанови [re: Ghost in the ruins]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано14.09.04 21:30



Колко хора/твари ще идват? Няма много време така че, нека се организираме да не стане като миналата седмица

по следите...

Тема Процедурно предложениенови [re: Ghost in the ruins]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано14.09.04 23:17



Така. Предлагам цялата "веселба" да се състои на 24, 25 и 26 този месец, както се предложи и в темата за Балрогово 2, като двете събития да се съвместят. За терен - Фея, обясни моля те пак къде е онова място, което предлагаш. Тогава ще видим и въпроса с транспорта до там.

И който е съгласен и му се идва, да казва тук.

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Re: Процедурно предложениенови [re: Taлиecин]  
Автор DarkWolf (Mostly Autumn)
Публикувано15.09.04 05:12



Аз съм за.
А за 17, 18, 19 аз съм аут. Аут ъф тайм, мъни, че дори и аут ъф ордър...



Тема Балрогово/ Денят на независимосттанови [re: Angua von Uberwald]  
Автор MANlMAL (spleenchaser)
Публикувано15.09.04 10:07



Точно снощи -след като случайно се видях с Мрак, с който говорихме за Балрогово- и си мислех,че е крайно време да започнем да организираме нещо, за да не стане пак кретении в най-последния момент.... Благодаря , Ангуич и Тал!

Значи нека тук всеки да каже дали може другата седмица -уикенда (24 -26 ) да дойде на Балрогово-то. Ако не може - защо? Ако не може в петък (например аз мога чак след работа, което значи 18) - може ли в събота? Кой е с палатки , спални чували (аз -без засега)? Кой иска да е хижа? Абе всеки каквото има като доуточнение моля да го направи!

За мястото: Фейри предложи ей -тук:



Мордред подхвърли за Балрожка песен ,но май не се одобрява никак...:))

Може евентуално и да измислим вариант да сме в околностите на някоя хижа, особено ако има хора, които предпочитат покрив над главата си и се страхуват от времето. та какво ще кажете?

Има предложение да викнем тварите от другия форум -БГТФ... ,за да разберат що е то Балрогово, а и като естествена последица от процесите на консолидация.... Някой против?

Дотук плейлиста е общо взето следния (подлежи на актуализация) :

Мрач,
Манимал,
Мордред,
Гимли,
Феичка,
Ангуич,
Тал,
Рох,
Крал,
Скиталец,
Аеронен + Милена,
Еовин ( потвърждение за тези дати???)
Ганима (също?)
Тим (любимецо 14 ,нали идваш?)
Тин (предполагам де)
Безценни,
Паганел (как мислиш?)
За Берегиля съм във въпросителна?...

Тези хора са в плейлиста ,защото са посочили, че ще идват на Балрогово... Очаквам включване и от останалите, които още не са се обадили... ,а те са много.

Дали обаче всички посочени са съгласни за датата или мястото не знам, така че - надувайте роговете за сбора и дайте знак...

Очаквам включване, предложения , мнения и мисъли от цялата тварска общност! Вие сте!

Моля, изяснявайте нещата отсега ,за да стигнем постепенно до избистрен план! Засега нещата в общи линии са ясни. Надявам се да конкретизираме възможно най-скоро...



Тема Re: Процедурно предложениенови [re: DarkWolf]  
Автор MANlMAL (spleenchaser)
Публикувано15.09.04 10:10



Упсссссссссссссссссссссссссс,

Изтървах Джейсън от плейлиста!:) Идваш нали ,приятелю от Петък 13?

(Мрач, не се прави на големия батко, че ще те свия на сърма)



И страдащия от азисофобия бедничък Аластор................(малееее, как можах),
който по последни данни (отчаян смс от него) все още е гонен от Азис по софийските улици...
Аластисе, да не вземеш сега да го домъкнеш на Балрогово ,ей?
Щем Аластис, не щем Азис!

Редактирано от MANlMAL на 15.09.04 10:14.



Тема Re: Балрогово/ Денят на независимосттанови [re: MANlMAL]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано15.09.04 12:45



Ще разбера дали ще идвам в последния моментПри мен не се знае нищо както винаги...
А на мен няма за какво да ми благодариш. Благодари на Аластис, той ме помоли да подновя темата


по следите...

Тема Re: Балрогово/ Денят на независимосттанови [re: MANlMAL]  
Автор Бeзцeнни (Aeltauriel)
Публикувано15.09.04 12:47



Мен ме бройте само ако дневните температури са над 25 градуса и няма облаци. Иначе съм аут.
Всъщност не се съобразявайте въобще, има реални шансове поради някакви други независещи от мен причини да не дойда. Ако е на хижа има по-голям шанс да доходя.
Иначе имам палатка.

The Sun doesn't cry. It just looks at its own reflection in the mirror through one tear.


Тема Re: Процедурно предложение [re: MANlMAL]  
Автор DarkWolf (Mostly Autumn)
Публикувано15.09.04 21:41



Ще ме свиеш на сърма, когато престанеш да гледаш неадекватно, докато ходиш...
А за брат ми - аз не го спирам да идва. Ако не дойде - то си е било изцяло по негова воля, или поне аз нямам лапа в неидването му.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.