Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 20.04.24 
Футбол
   >> Локомотив - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпроснови  
Автор Sport1.3 (zapalen)
Публикувано08.05.04 19:29



Първо искам да отбележа, че не съм от никой български отбор поради ред причини. Нито искам да свързвате синия надпис на името ми с ПФК Лефски.
Но искам да питам вас феновете на Локо Пловдив мислите ли , че това беше истински мач срещу Славия? С тази игра ,коята показа отбора мислите ли, че ще се справите на евротурнирите?
Не се заяждам - просто искам да чуя мнението на феновете.
Успехи!



Тема Re: Въпрос [re: Sport1.3]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано10.05.04 09:52



Не беше истински но в БГ първенството последните кръгове е така ако играеш истински рискуваш да загубиш.



Тема Re: Въпроснови [re: Sport1.3]  
Автор Haчko (oldskul 4alga)
Публикувано10.05.04 12:28



Не, обаче онова 3:0 срещу "Подуене" си беше истинско

А и мачовете на истината предстоят... наесен

~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~

Тема Re: Въпроснови [re: Haчko]  
Автор Sport1.3 (zapalen)
Публикувано10.05.04 22:13



Нищо ,все пак поздравления! И честно да ви кажа радвам се за отговорите ви - в смисъл такъв, че не се намери такъв, който да ме напсува (въпреки, че още не е късно) както стана в ПФК Левски.

Аре успехи, баровци!



Тема Re: Въпроснови [re: Sport1.3]  
Автор Лoko-ПДМодератор (шампион)
Публикувано15.05.04 20:15



Според мен мача си беше истински. По-точно всички мачове бяха истински. А и не само нашите. Имам обяснение за манията "продадени/купени мачове", което е свързано с балканския манталитет български, дребните страсти Дикови и празноглавието на феновете на "грандовете", за които всеки мач, който е загубен или неизгодно завършил за тях е купен. Но, както и да е... :)

We are the champions!

Тема Re: Въпроснови [re: Лoko-ПД]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано16.05.04 09:16



Защо си си сложил логото на ШЛ - да не би да са ви поканили да участвате директно в групите ? Щото това е единствения начин за вас да не отпаднете още в предварителния кръг !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.