Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 07.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Кухня на душатанови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.20 21:58



Всяко начало има и край :))))



Тема Re: Кухня на душатанови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.12.20 21:59



Ей такива мисли най обичам





Тема Re: Кухня на душатанови [re: T a n y a]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано10.12.20 22:34



Оооо Благодаря..





Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано10.12.20 22:41



Да. Днес имахме много работа..
аз си търкалям едно топче, от силикон, ама сега не върви с него..
имам крем за ръце..намазвам стъпалата и втривам с масаж..после пак така..и отпуска..и след сън, съм като нова..
трябва и ботуши да си купувам...че сега ходя с едни 41 номер / на майка ми/, а аз нося 36..

..ама само те са с нисък ток..но пак са ми неудобни..
щерчо вика по нета да си взема..е не мога...не е ли ръка да пипне, око да види, не си е работа..но това е планувано за събота..



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано11.12.20 09:56



Шоки, имам някакви резерви към поръчките по интернет. Някои сайтове нямат опцията - връщане. Поръчваш дрехи или обувки по интернет, защото се доверяваш на снимката. Харесва ти от раз. Разочарованието е, когато получиш поръчката и очакванията ти не се оправдаят. После какво правиш? Познавам хора, които са поръчвали по интернет. Оставали са разочаровани и още повече, че не могат да върнат поръчката. И аз съм на принципа, да се мери :)



Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано11.12.20 13:05



Да. А пък и тръпката..д а харесаш нещо и веднага да го имаш, за да му се радваш я няма.
В повечето случаи дори и да е същото, аз вече съм забравила..за тръпката..и някак ми става безразлично..
друго си е да го имаш и да му се радваш и да не го забравяш, да ти е пред очите постоянно....





Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано11.12.20 14:03



Точно :)))



Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано11.12.20 21:36



Ми така де..


в големият студ, много се ядосах, че в банята е студено и си нямам духалка..харесах си кварцова печка, поръчвам, на другият ден ми се обажда някакъв мъж, точно тази била в магазина, в който е затворен заради короната. Ми ок..имате ли духалки..имаме, ми сменете я с духалка. Речено сторено, ама времето се стопли и аз забравих за поръчката. Тези от еконт си пращат есемеси..ама кой ти гледа, накрая ми се обадиха..ама имате пратка..бре! Е сетих се, ама бях забравила за нея.
А ако я имах веднага, щях да си я пускам всеки път в банята..и нямаше да я забравя..



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано12.12.20 08:52



Пак добре , че не си я получила напролет


Да ти е честита духалката.



Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано12.12.20 21:16



Еее щях да се присетя пак като застудее...ама вече си я имам.


Мерси.
а ти какво ново си купи?




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.