Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 07.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.12.20 21:55



Миии...


ама то е за сметка на киселото..и портокала ми е кисел..



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.12.20 07:08



Ако е добре узрял, портокала е сладък


Гледам по нова тел. сега, една австралийка си купила елха. Когато си отишла вкъщи, видяла, че в елхата има коала. Шоки, това истина. Показаха украсената елха и отстрани се подава коалата. Не мърда, като препарирана. В първия момент помислих, че е снимка, докато не видях растителността в градината / елхата до прозореца/ да се люлее. Собственичката се обадила на специализираните служби да дойдат
Та, в тази връзка се сетих да те питам, ти вече украси ли елхата?



Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.12.20 15:15



Ехаа..елха с коала..искам и аз..

..искам ама няма!..
не съм още, в неделя ако съм почивка ще я украся..ама ти имаш ли идея от съчетанието елха и котки?!..Да ти кажа ужасно е!..ама ще се справим де и ще ти я снимам..



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.12.20 16:04



О, Шоки, съчувствам ти , заради комбинацията елха - котки. Естествена елха ли ще украсяваш? Представям си украсената от теб с желание елха. Лампички, играчки, красота. А най- отгоре, звездата. Доволна си и отиваш в другата стая да свършиш някоя работа. В един момент чуваш трясък. Затичваш се и вижждаш елхата съборена, играчките изпочупени, звездата изхвърчала. А под дивана се показват 6 чифта очи, които се крият и не смеят да излезнат. Виновни са


Това в представите ми само.
Колкото до коалата, беше интетесна гледка, като препарирана, без да мръдне, гледайки право в обектива Възниква въпроса, когато тази австралийка си е купувала елхата, така ли не е видяла коалата?



Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано04.12.20 19:25



Въобще и не се крият като направят беля..застанат само на разстояние и ме гледат..


ми миналата година елхата в повечето време беше полегнала, вместо изправена..ама важното е, че имахме Елха!
А сега бяха много послушни..спаха до мен и телефона ни събуди, но бяха много недоволни от звъна..и най демонстративно ме напуснаха и двамата.......те се водят като Пипи и Куку..където единия там и другия, не понасят да са разделени.



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.12.20 21:06



Заедно в белите





Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано06.12.20 07:55



Е как..

..то така е интересно..



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано06.12.20 14:02



Дааааа, интересно за тях, ама за стопанката, не чак толкова. Ако аз имам домашни любимци / визирам котки, като първи беладжии/, честно хич няма да ми е интересно да правят все бели. Все ще бъдат накарани / да им се карам/ и наказани





Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано06.12.20 15:41



Ааа едва ли ще им се караш, ако имаш. В редките случаи когато им се карам..ме гледат 4 учудени очи...и сякаш питат "тая па сега какво иска?"..


Онзи ден си плета лента за главата..е Бебка не ме остави на мира, дърпа ми конеца, играе си с иглите..е дадох и на нея едно кълбо, да се забавлява..а мъжкия мъж Тарзан ни гледаше от страни.. прозина се отегчено и заспа...
няма начин аз да правя нещо и те да не са при мен и да гледат..или да пречат...: ))))



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано06.12.20 19:40



Охоооо, ще им се карам и още как. Като взема скритата точилка, че ги имам две, веднагически ще влезнат в действие






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.