Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.12.20 08:13



Аааа..то само трето нямало...

..е не разбрах..
ми да, три за щастие..
в 40-50 ме подсетиха за гофрети..правя и ти пращам от тях..даже се замислих за кофретена торта..
добро утро!
а сега предлагам топло и ароматно кафе..със слепени бисквитки с шоколад..и чаша топло мляко с мед...



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.12.20 09:32



Току що се разписах в темата ти там. Шоки, мерси за гофретите. Ммммммм, с течен шоколад е супер


Що се отнася до гофретена тортс, що пък не. Има палачинкова торта, що да няма и гофретена. Абе, пробвай. Солена. Между пластовете мажеш с майонеза, плънката за каквото се сетиш.
Ей сега ми стана много сладко с бисквитите с шоколад, но са добра прибавка към кафето



Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.12.20 11:21



Ооо може да е всякаква..
завъртяха ми се картинки в главата..
едната да е с шоколад-течен, бананов крем и сметана..отгоре с нарязан банан..върху шоколадова глазура
а другата с майонеза, шунка, кисели краставички, малко горчица..а отгоре поръсена с грах и царевица..
абе щом ми е влезнало веднъж в главата..ще има торти...


ще снимам и ще ги видиш и ти..



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.12.20 11:42



Окапах се от толкова вкуснотии


Шоки, да можеш да пробваш и двата варианта.Може и двата да ти харесат. Бързо и лесно се приготвя. Като прочетох течен шоколад с банан, да те питам пробвала ли си палачинки, намазани с течен шоколад и върху него кръгчета или нарязан на пръчици банан? Много е вкусно.



Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.12.20 12:34



Дали съм пробвала?..ехеее умирам за това..
а я ти пробвай банан потопен, връхчето му в течен шоколад..ммм..и после пак топппп..и пак ам...: ))) Рекорда ми е пет банана..един след друг..
е сега ще имам малко повече свободно време и ще експериментирам с торти..а пък ако стана сто кила..

кво толкова...
ама интересното е че от сладко не дебелея и когато съм в депресия, не ям сладко...а иначе ме боли физически ако нямам нещо под ръка сладко..
сега има едни разкошни кексчета, едни такива дребни, на две хапки. 10 са в опаковка...миии..то все едно е едно..
а между другото вчера снимах зимата в София..рано сутрин, ако успея да прехвърля снимката от тел на компа, ще ти пратя..да видиш колко ледено прекрасно беше...



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.12.20 13:16



Шоки, ти ме изумяваш, как 5 банана един след друг? Малииииии, това си е почти кило.
Абе, ти добре си угаждаш, гледам

Тва банани, с течен шоколад, тва кексчета разни И тях наведнъж ли им видя сметката????
И аз обичам сладко, ама ти...... водиш рекорда Тия кексчета да не би да са мъфинки? Те са две хапки.
Тази сутрин, май по нова тв. беше показаха в Сф. зимна приказка, като картичка, красота.
Иииии, внимавай със сладкото, не е толкова полезно. Хапвай си, ама с мярка



Тема Re: Кухня на душатанови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.12.20 13:35



Е та наведнъж та...

..няма да ги бавя кексчетата..а какво са кило банани с половин кофичка течен шоколад...
да, аз съм унищожител на сладкото..сега се поспрях и в къщи не съм сладкарница, ама пак..имам си..
колежката пита с колко захар пия кафето..пакетчета..аз и викам, дай килото, аз ще си сложа...
чакай имам още малко време да се опитам да прехвърля снимката и ще ти я пусна..



Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано03.12.20 13:40



Виж дърветата..ама ме мързеше да отида до тях и да ги снимам..






Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.12.20 17:33



Останах без думи





Тема Re: Кухня на душатанови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.12.20 17:36



Красива зимна приказка






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.