Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Истории за филмчета :)  
Автор Gerry Angel (непознат )
Публикувано15.08.11 04:34



Здравейте!

Търся интересни истории, по които да правя късометражни (за сега) филми. Ако някой иска да види някоя своя творба екранизирана (без значение в каква форма е написана в момента), нека ми пише и, ако нещо ме вдъхнови и е възможно осъществяването му, ще се радвам да го направя.
Тъй като съм само студентка, не мога да предложа каквито и да е финансови условия. Но пък кой знае... Някой ден :)
Не търся някакви шедьоври. По-скоро нещо простичко и приятно, но с хубава идея и послание.
Но пращайте всичко, което сметнете за добре :)

Благодаря! Желая ви вдъхновение!

Редактирано от Gerry Angel на 15.08.11 05:22.



Тема Парите са без значение - личи си, че си ентусиаст!нови [re: Gerry Angel]  
Автор tzvetlin valev (непознат )
Публикувано15.08.11 20:49



Мисля, че все някой от форума ще ти напише разказ, или ще ти даде идея за филма!

Редактирано от tzvetlin valev на 15.08.11 20:50.



Тема Re: Парите са без значение - личи си, че си ентусиаст!нови [re: tzvetlin valev]  
Автор Gerry Angel (непознат )
Публикувано16.08.11 17:58



Мерси! Надявам се да е така. Разбира се във финалните или началните надписи ще фигурира името на човека, предоставил идеята си :)



Тема Re: Истории за филмчета :)нови [re: Gerry Angel]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано17.08.11 12:27



ето една простичкa миниатюра, която написах на един дъх, на върщане от ранно-сутрешния плаж, не знам дали става за филмче, ако си направиш разходка до Созопол, 126 сигурно е още там, аз го заснех на видео за спомен, фотогеничeн e







Тема Истории за филмчета : Нерв - на диагноза!нови [re: Gerry Angel]  
Автор TATIN_78 (непознат )
Публикувано27.08.11 18:59



Имало един човек, който си бил забравил името, но обичал към него да се объщат с името Нерв.
Много го било страх хората да не му се присмиват, защото, той бил стеснителен!
Всъщност, не бил толкова лош, но трябва да се знае, че майка му й баща му го биели като малък, сестра му го обличала в женски дрехи, а чичо му веднъж му посегнал сексуално.
Та този човек бил много нервен, не искал да си спомня за миналотото, а си мечтаел само за бъдещето.
Той виждал бъдещето, живеел в него и се надявал, че е излъгал всички и ако следва Хегел, може с познанията си да достигне Бог!
Нерв си стоял в стаята и си комуникирал с разни хора, през интернет, но не искал да ги вижда лично, защото знел, че човеците са лоши и могат да му навредят, така, както правели с него неговите най-близки роднини.
Стаята му била прозорец към света - той много обичал да гледа в стената и да вижда бъдещето като на киноекран!
Всичко било много хубаво, можел дори да се скрие под леглото или да се прави на умрял в леглото, той бил център - център на света...

Стаята на доцента беше изпълнена със студенти. Всички нетърпеливо чакаха да започне да ги развежда в психиатрията. Тръгнаха вкупом и се спряха пред една от стаите. Мъж на около 30-40 години наполовина седеше под една маса и чукаше на клавиатура. Доцентът се обърна към студентите:
- Колеги, когато един човек се опитва да ви доказва нещо, което е невероятно е душевно болен! Когато човек започне да вижда бъдещето - но само по един начин е душено болен! Когато човек праживява едни и същи неща и смята, че му се случват постоянно е шизофреник!
- Манио - депресивен синдром? - попита тихо някой зад него.
Доцентът посочи човекът зад стъклото и продължи:
- Нарекъл се е Нерв, пазете се от такива хора - болестта им е опасна! Във всеки и във всичко виждат едно и също нещо, един и същ враг! Оприличват се с него и не могат да се примирят, че хората са различни! Животът им се движи от една и съща цел, да си отмъщават без да има за какво!

Нерв, хвърляше по един поглед към прозорчето, където се бяха струпали хора, коментираха нещо и го гледаха. В един момент скочи на крака, събу пижамата си и им се надупи.
Доцентът махна ръка и каза:
- Себичността им се превръща в най-голям кошмар! Мислят само как да се изяват и правят едно и също нещо. Искам да ми кажете имате ли някакви съмнения относно болестта на този човек?
Всички ревнаха в един глас:
- Шизофрения!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.