Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Абре, тук спря да се пише за литература!нови  
Автор гадоst_kocheba (непознат )
Публикувано17.02.11 17:16



Четох ви внимателно мненията!!! АБСОЛЮТНО НЕПРАВИЛНО е да се пишат подобни неща във форума.
За мен е грозно, да не кажа вредно, да се отварят нови и нови теми за НИКОМУ НЕИЗВЕСТНИ книги и автори!

Относно мен, аз съм брат му на radost_kocheva, а той замина за Англия! Обръщайте се към мен САМО ПО ЛИТЕРАТУРНИ ВЪПРОСИ!!!

От утре ви почвам.... малки палавници! Или .... малки членчетеа!



Тема Re: Абре, тук спря да се пише за литература! [re: гадоst_kocheba]  
Автор MOLLE (непознат )
Публикувано17.02.11 19:59



За да твърдиш, че един автор или книга са маловажни, трябва да си ги чел!
Понеже правенето на интриги е по-лесно, то вероятността да станеш за посмещище е твърде голяма!



Тема НЕ МЕИНТЕРЕСУВА ПЕДЕРАСТИЯТА ТИ!нови [re: MOLLE]  
Автор гадоst_kocheba (непознат )
Публикувано17.02.11 20:12



Интернет е свободна зона - пиша, когато, където и по колкото пъти си пожелая!

Никой не е длъжен да се изказва по всички въпроси, но явно ти си най-умен, или просто най-голям комплексар и го правиш с повод и без повод!!!



Тема Re: НЕ МЕИНТЕРЕСУВА ПЕДЕРАСТИЯТА ТИ!нови [re: гадоst_kocheba]  
Автор Tetin_77 ()
Публикувано17.02.11 21:50



Не се чувствай длъжна да отговаряш на този простак! Не виждаш ли, че само пише да те провокира!





Тема Re: Абре, тук спря да се пише за литература!нови [re: гадоst_kocheba]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано17.02.11 22:09





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абре, тук спря да се пише за литература!нови [re: гадоst_kocheba]  
Автор Nerv (новак)
Публикувано21.02.11 20:39



„Понеже правенето на интриги е по-лесно, то вероятността да станеш за посмещище е твърде голяма!” – Олле.

Натоварено с мисъл прозрение
- като клетва на млада вдовица.

Радост наточена. Нежно блее и
с крак козелът зачесва уши си.


Градос Хочев

Прав или изправян.


Тема Какъв козел, какви 5 лв те гонят?нови [re: Nerv]  
Автор гадоst_kocheba (непознат )
Публикувано22.02.11 14:14



Никой не се интересува от педерасткия ти проблем - той не блести с нищо особено и действително е за някой блог, но не става за художествена литература!



Тема Re: НЕ МЕИНТЕРЕСУВА ПЕДЕРАСТИЯТА ТИ!нови [re: Tetin_77]  
Автор гадоst_kocheba (непознат )
Публикувано22.02.11 14:17



Дразни ме това, че някой ме кара да имам еднакво мнение с него!



Тема Re: Какъв козел, какви 5 лв те гонят?нови [re: гадоst_kocheba]  
Автор Nerv (новак)
Публикувано22.02.11 15:38



Никой не се интересува от педерасткия ти проблем ...

Това по-долу не е литература, а подбрани на случаен принцип цитати от WIKI:
Освен това на много хора ще се стори толкова добро и изискано, колкото е един алтернативен никнейм:
1. Интересно е че в миналото според статистиката за сексуални престъпления през 12 век в Швеция е имало повече регистрирани случай на зоофилия от колкото на педофилия или хомосексуализъм.
2.
(повърхностният нелитературен превод от тук и до края – мой - N)

(известен американски зоолог) полемизират, че частта на хората, имали сексуална връзка с животни в определен момент от живота си e 8% при мъжете и 3.6 % при жените. В съшия труд се твърди, че при 40-50 % от случаите това касае хора живеещи в близост до ферми. По късно същото е оспорено от други автори.
3. В много страни всички форми на зоо-сексуализъм са забранени. В други - извън закона е поставено само малтретирането на животни – без да се упоменава изрично за сексуална активност. В някои страни (като Дания) законът не преследва насилването на животни (в оригиналният текст е използван терминът bestiality. Същият термин по горе е даден, като уточняващ в скобите след „violation of animals”. бел. на прев.)
4. До 2005 е съществувала ферма близо до Enumclaw, Washington която представлявала животински бардак, т.е. място където хората си плащали, за да правят секс с животни.
5. Наложилото се мнение в психологията е, че зоофилята е психично разстройство.. Ръководството по диагностика и статистика на псих. Р-ва (DSM Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders )-III-R (APA, 1987) твърди, че сексуалната връзка с животни почти никога не е сериозен клиничен проблем сам по себе си. Той може да е отражение на експерименти в детска възраст, сексуално насилие или временна липса на други фронтове за сексуално преживяване.

Прав или изправян.

Тема Re: Какъв козел, какви 5 лв те гонят?нови [re: Nerv]  
Автор гадоst_kocheba (непознат )
Публикувано22.02.11 19:44



Тука има някаква грешка!!! Нямам за какво да признавам - това не другарски съд!

Не се хващай буквално за фамилията ми, а се засрами! Тя идва от древна Перущица, наследена е от дядо ми - но не значи, че дядо ебал коч, ами просто коч го е ебал!

Само че не звучи така благозвучно гадоst_go_ebakoch и с времето се е изменило. Нямам нужда от критиките ти!!! Много съжалявам, но е време това безобразие да изчезне от тука!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.