Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Любимата ми книга,нови [re: Лил]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано17.02.11 23:18



щом те влече... :))) обаче пък ние няма как да се обърнем към теб нежно. може би "онази-която-няма-именце" - млило ноенаме, както би казал кутси на роден африкански или Лилана Спири, както би го превела сашка васева от швейцарски.



Тема Re: Любимата ми книга,нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Nerv (непознат)
Публикувано18.02.11 09:58



По въпроса за обръщенията и тайфуните с нежни имена:



намирам ДГН за скучно,
гледам кефи те аристократизма пък може и старите руски дворяни поети да харесваш.
Как ти звучи Дегенин?

Относно другото - после

Прав или изправян.

Редактирано от Nerv на 18.02.11 10:15.



Тема Re: Любимата ми книга,нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Nerv (непознат)
Публикувано18.02.11 13:26



и гледаха да реализират сичкото идеи, дето са им в главата, в рамките на една лента
ш съ обиждаме ли ся ко?
Като съм съм се изпразнил да не съм се изчерпал...

Освен ако правилно си прозрял, че се падам по концентрати.

Прав или изправян.

Редактирано от Nerv на 18.02.11 13:29.



Тема Re: Любимата ми книга,нови [re: Nerv]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано20.02.11 22:02



дгн ми звучи като чнг. или като дгд. или като съгращение на дегенерат. с повече, по-малко или никаква фантазия, може да се приеме всеки от вариантите за верен. иначе можеш да ме наричаш както ти е забавно, включително и мерилин монро примерно.
за българските режисьори беше нещо като wtf, само дето вместо да набутвам себе си, че съм се уморил да скачам от поточе на поточе, съм накиснал теб като виновник :)
от етикета на аристократите, единтвеното, което съм взел, е "джогинг? бих потичал, но ще ми се разлее уискито".



Тема Re: Любимата ми книга,нови [re: Tetin_77]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано20.02.11 22:12



уелш не ми хареса дори в прочит на бойл. той е от авторите, за които си казваш "това и аз мога да го напиша", а не "това бих искал аз да съм го написал". усетих силата на "гавра"-та, чак когато ме питаха дали това на корицата съм аз. предпочитам чипият ми нос да го свързват с дядо коледа :)

фризьорът е хубава книга. в началото ти се струва, че трябва да е една идея по-малко "забавна", но после се свиква и наистина е смешно. чете се гладко, подхилкваш се, има добре засукан сюжет и ако авторът не се движеше все на ръба на добрата, стара (само)ирония и скечове от шоуто на слави, щях да стана на крака и да я аплодирам в края (до който още не съм стигнал).



Тема Re: офф топицнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано21.02.11 20:38



Ниндж, само ти можеш да ми помогнеш. Откъде е интродукцията на

? Нещо адски познато ми е и се мъча, и се мъча, но не мога да се сетя. Направо ми изчегърта мозъка...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Любимата ми книга,нови [re: Tetin_77]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано21.02.11 22:43



ами тогава да уточним, че уелш не е моята чаша чай, което не значи, че чаят е гаден.
книга е, забавна е, добре написана е, като свикнеш с нея, ти харесва още повече, прилича малко на "семейство симпсън" като стил, хумор и герои.

тия хора сто-двеста книги на месец ли четат или за целия си 12-годишен живот?



Тема Re: Любимата ми книга,нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано21.02.11 22:47



Лол, бритиш инглиш ли долявам тук?


Ходи ми кажи за онова, че верно ми изпили мозъка.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: офф топицнови [re: Stefan Pan]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано21.02.11 23:01



нямам идея. ако е някоя българска...

единственото, за което се сетих, е това:



едва ли си го чувал, камо ли запомнил, камо ли намерил несъществуваща връзка. но има цигулки и пиано



Тема Re: офф топицнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано21.02.11 23:23





Намерих го, мамка му. Не е същото, но ми е оставило същия отпечатък. Бях го пускал преди време пак по някакъв офф топиц, но приеми сега като специаен поздрав до теб, защото съм сигурен, че би ти влезнало...

А иначе трак-айди-то ми разпознава въпросното точно като ол ъф дъ найт.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.