Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 14.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За феновете на краткa проза!нови  
Автор vigvam (непознат )
Публикувано04.01.11 23:24



Една наистина добра книга

Снимки на деца

от Владислав Христов





Тема Re: За феновете на краткa проза!нови [re: vigvam]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано05.01.11 19:30



Не съм негативно настроена, ама кратката проза няма бъдеще. Ако една история е добра, хората искат да я проследят в цялото и развитие. Всеки се чувства разочарован, ако една история, която е интересна свърши изведнъж. Иначе разказвайте вицове, че това е най-кратката форма



Тема Re: За феновете на краткa проза!нови [re: vigvam]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано05.01.11 19:31



А пък снимките на деца кого трябва да умиляват?



Тема Re: За феновете на краткa проза!нови [re: ur4e69]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано05.01.11 19:55



Това е причината за успеха на турските сериали или турските* сериали са причината за липсата на бъдеще на кратката проза?



*поради актуалната действителсност не споменавам скоропостижно загиналите латино, юесей, и колцината мъртво родени бг.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За феновете на краткa проза!нови [re: ur4e69]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано05.01.11 19:58



Вероятно тия, които обичат децата повече от учителите.


Джокер - каква е разликата между учтелите и педофилите. Че вторите наистина обичат децата.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За феновете на краткa проза!нови [re: ur4e69]  
Автор били-янa (минаващ)
Публикувано05.01.11 20:21



няма бъдеще, защото ТИ не я харесваш? Прррравилно. Все някой трябва да е висша инстанция.

Аз пък трудно чета друго. Всъщност май не мога да търпя локуми и точещи се дъвки. Всяко свястно нещо може да се каже с от няколко думи, до няколко страници. Другото се лута между гениалност и безсилие.



Тема Re: За феновете на краткa проза!нови [re: vigvam]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано07.01.11 13:26



Аз не се правя на инстанция и това не е само мое мнение. Пък и не видях къде съм споменала да съм любителка на латиноамерикански и турски сериали???? Вие нямате търпение да изчетете един кратък коментар, а аз си помислих, че ще можете да се съсредоточите върху нещо по завързано. Извинете, грешката е моя





Тема Re: За феновете на краткa проза!нови [re: ur4e69]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано07.01.11 15:57




Ако все пак част от това беше насочено и към мен - никъде не си споменала, че си любителка на турските сериали. И аз не съм го споменавал.
Това беше закачка - ма кой да предоложи, че ще се окаже толкова завързана, та да не може да се развърже от некои хора.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Стефане ...нови [re: StefanPan]  
Автор radost_kocheva (непознат )
Публикувано07.01.11 21:37



Какво те нарочиха, нищо лошо не си казал! Аз те подкрепям - АМАН ОТ СЛОВОБЛУДСТВАНЕ !



Тема Re: За феновете на краткa проза!нови [re: StefanPan]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано08.01.11 13:05



Сега...да си призная, аз съм върл противник на кратката проза и ще опитам да илюстрирам някак защо. Представете си, че двама души влизат в един ресторант. Всеки един от тях има по 50 лева. Единият обаче има 50 лева на цяло, а другият на по 5 стотинки. Двамата правят сметка по 25 лева. Единият дава 50 лева на цяло на сервитьорката, а другият и ги отброява на по 50 стинки.
Е, същото е като да разкажеш една история на цяло да си развиеш сюжета и героите и друго е да разкажеш 50 истории в насипно състояние. Поне за мен има разлика






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.