Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 07.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Понеженови [re: kpилe]  
Автор lachistein™ (skinny golem)
Публикувано29.04.10 01:42



ерес!



Тема Re: Понеженови [re: kpилe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано29.04.10 03:54



Той я чукаше здраво (много секс) и си мислеше: може ли труп да забременее? (дълбокомислено разсъждение + труп + извращение <=> престъпление) Загиналата в катастрофа, при едни твърде загадъчни и мистериозни обстоятелства (екшън, загадъчност, мистика) млада 67 годишна (ирония) платинено руса жена му напомняше за най-добрите му години в моргата (романтика). Усети как слабините й се затоплят... (съспенс)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Трансмисиянови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Ли ()
Публикувано29.04.10 08:21



къде съм казала, че ми е безинтересно???!!! напротив, тръпна в очакване на продължението и ужастно (така ли се пише вече?) ревнувам от памела андерсън, че си й предоставил пиратсско копие преди да е излязла книгата

Искаме още! Искаме още! Да-вай, Ни-нджа! Да-вай Гъ-зи!



Тема Re: Еейййнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Ли ()
Публикувано29.04.10 08:22



ооо, това си го спомням :)) наистина беше изненадващо
но мацката или както там трябва да се нарече беше доста интересна според мен, не знам какво би казал един мъж по въпроса



Тема Re: Понеженови [re: kpилe]  
Автор Ли ()
Публикувано29.04.10 08:26



Мисля, че мога да ви бия по краткоост:

Е..ах Христос.
Юда


Има секс, извращение, мистика, филисофско-религиозно дълбокомислие като у Дан Браун, предателство и престъпление, разпнат труп, съспенс и т.н. Малко откъм ирония и романтика куца, но пък може да го обичал, оставяме това на въображението на читателите ;)



Тема Браво, нинджа!нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано29.04.10 12:49



Добре си се забавлявал, пишейки го, се надявам.
Щото аз му се изкефих, четейки го!

Само не разбрах откъде се взе течащата кръв, но може да не съм внимавал достатъчно...





Тема Re: Понеженови [re: Ли]  
Автор lachistein™ (skinny golem)
Публикувано29.04.10 12:57



що за простотия?
наистина никога не е късно да се разочароваш от някого



Тема Re: Понеженови [re: lachistein™]  
Автор Absinthe Ducrosfils (сектант)
Публикувано29.04.10 17:14



... а бяха святи времена, когато бозата сгълчаваше всеки, дръзнал да каже лоша дума за покойния папа Й.П.II



Попско чедо, дяволска унука. (народна пословица)

Тема Re: Понеженови [re: Absinthe Ducrosfils]  
Автор Ли ()
Публикувано29.04.10 18:17



И понеже бозата я няма, лъчи ще поеме ролята на magister elegantiarium.

А аз, засрамена и виновна, хващам камшика с шиповете и отивам да се самобичувам на голо, за да изгоня просташкия бяс, който ме е обхванал ;)

Но стана с "Tрансмисията"? Sic Transmission gloria mundi?



Тема !нови [re: Ли]  
Автор kpилe ()
Публикувано29.04.10 19:53



Брилянтно, Ли!

Дано Дан Браун не чете тук, че като нищо ще го свие, ще му сложи 500-1000 страници с описания и глупости и ще го издаде...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.