Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 16.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Еейййнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Ли ()
Публикувано29.04.10 00:21



Гледала съм го доста отдавна, може и да ми се е оплело нещо. Мислех, че са преписали от теб ;)

за криле - The Crying Game





Тема Re: Еейййнови [re: Ли]  
Автор kpилe ()
Публикувано29.04.10 00:29



Мерси :)

Иначе освен Присила се сещам също за

, което май го бях засякал по телевизията и се бях загледал.

трансмисия, транслация, транскрипция, транспониране - един автор ако се закани, всичко може да изпраска на "транс" па даже и транс-порта сигурно...



Тема Re: Трансмисиянови [re: Ли]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано29.04.10 00:32



било ти е безинтересно, не си го дочела, затова част от трансмисията ти е убягнала. труп и ирония също има, стига да ти се занимава с глупости :)



Тема Re: Еейййнови [re: kpилe]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.04.10 00:34



транс-безперие..
защо изпадна в транс:) - и още си "мърдаща мръвка"!



Тема Re: Еейййнови [re: Ли]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано29.04.10 00:35



развръзката на филма е моментът, в който в едър план се показва непривичен за женската анатомия атрибут. :)



Тема Еейййнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.04.10 00:38



защо излишно се обясняваш - А не има забиеш! качествени слова:) ААААА?!



Тема Re: Трансмисиянови [re: Absinthe Ducrosfils]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано29.04.10 00:38



а аз бих благодарил. на подходящ език, разбира се :)))



Тема Re: Еейййнови [re: NUT]  
Автор kpилe ()
Публикувано29.04.10 00:40



Ти мърдащата ми мръвка не я закачай, че да не претърпиш транс-гресия от лешник в черупка!





Тема Re: Еейййнови [re: NUT]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано29.04.10 00:41



е, че то дребните закачки са смисъла на премиерата :) сега като дойде Р.К пък глей кво става :)))



Тема Понеженови [re: Ли]  
Автор kpилe ()
Публикувано29.04.10 00:56



никой не се отзовава на предизвикателството ми, ще си позволя да пипна леко разказа на Нинджата, така че да отговори на твоето задание:



Той беше на 21 и работеше като лаборант в моргата (престъпление + труп + извращения -> не много). В момента обаче стоеше пред огледалото, стискаше си пъпката (екшън) и се чудеше (някое-друго дълбокомислено разсъждение) какво ли ще излезе от нея... (съспенс + загадъчност + малко мистика). 37 годишна руса мацка го беше поканила на среща (малко ирония + романтика -> умерено), но в крайна сметка срамежливостта, от която краката му се подкосяваха, щеше пак да го остави самичък вкъщи пред телевизора с "дистанционното" в ръка...(секс - много)

Редактирано от kpилe на 29.04.10 00:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.