Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 07.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ДО ГОЛЕМИТЕ КРИТИКАРИ ВЪВ ФОРУМА!нови  
Автор radost_kocheva (непознат )
Публикувано09.03.10 20:47



Ще ви разкажа един стар анекдот:
Имало един луд писател. Вкарали го в лудницата и го карали всяка седмица да напише нещо, за да видят дали се е излекувал. След една година писателя поискал 200 страници и започнал ударно да пише. Психиатрите били във възторг! След 5 дена им предал изписаните 200 страници. Книгата започвала така : "Каубоя Джон се качил на своя кон и препунал в прериите към Сан Диего - тагадък-тагадък-тагадък......./така 200 страници/ и на последната написал "и пристигнал".

Вашата работа момчета в тоя форум е да имате по няколко хиляди безсмислени коментара или такива, с които сами се възхвалявате като не признавате нищо, което да е различно от мирогледа ви! Малко се пооправете, защото просто тоя форум ми прилича на една голяма ПСИХИАТРИЯ с главни действащи лица ......... вие си знаете кои сте!

....ето това е един хубав разказ, нали ДЕБЕЛОГЪЗ, СТЕФАНЕ и т.н.





Тема Re: ДО ГОЛЕМИТЕ КРИТИКАРИ ВЪВ ФОРУМА!нови [re: radost_kocheva]  
Автор kpилe ()
Публикувано09.03.10 20:58



А твоята работа е да направиш реклама на книжката на гаджето си (приятелчето си, братчето си, моля зачеркни излишното).

Ако бях моди - директно проследяване на IP-то и бан при първо съмнение за мулти + трето надигане на темичката





Тема Re: ДО криленови [re: kpилe]  
Автор radost_kocheva (непознат )
Публикувано09.03.10 21:07



Не ми отговори, от колко имена и никове пишеш? Аз нямам нищо общо, с когото и да е, не ми казвай каква съм и т.н.! Не правя на никого реклама, написах мнението си и се видя кой започна да бучи!

Отговори ми, с разклатена психика ли си, че пишеш от различни никове? Личи си от 100 км!

Прочети ми анекдота и ми кажо колко пъти си написал:"тагадък"!
И.... още нещо, нито си ми на годините, нито на четенето - видях какви са ти интересите, спред мен си надут, смотан, САМОТЕН КОМПЛЕКСАР !
Можеш да си пишеш каквото си искаш, но използваш не повече от 30 думи, което говори, че си между 15-25 години - винаги си имал проблем в училище с литературата и съучиниците са те присмивали и са ти лепили бележки по гърба! Мисълта не ти е гладка, което говори, че имаш прблем в общуването с хората!

Е ако се разпознаваш честито! ТОВА СИ ТИ!



Тема Re: ДО криленови [re: radost_kocheva]  
Автор kpилe ()
Публикувано09.03.10 21:08



А ако не се разпозная, какво да правя?





Тема Re: ДО криленови [re: kpилe]  
Автор radost_kocheva (непознат )
Публикувано09.03.10 21:13



Приятелю, можеш да си свалиш един филм за възрастни, да се включиш в оргията и да си помогнеш в разпознаването!

Лека нощ, като се прибера ще си продължим диалога! Надявам се си.... намери накрая достоен противник!

МУХЛЬО!





Тема ДО радостнови [re: radost_kocheva]  
Автор kpилe ()
Публикувано09.03.10 21:19



Само не разбрах кого да разпознавам във филма - те момчетата по такива филми не приличат на някого, на когото са му лепили бележки на гърба в училище... Или това беше комплимент за самочувствието ми?





Тема Re: ДО криленови [re: radost_kocheva]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано09.03.10 22:37



Раче, ти съвсем изтреще.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема След още...нови [re: radost_kocheva]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано10.03.10 13:56



само две поколения добро възпитание и образование вече ще може да се дава кредит на доверие на мненията за култура и изкуство на хора с фамилни имена Овчаров, Кочева, Чобанов, Говедаров и подобни.

Така че, не се напъвай много, много. Идва времето ви на заслужена социална хабилитация.

Редактирано от ABe на 10.03.10 13:58.



Тема Re: След още...нови [re: ABe]  
Автор Лил ()
Публикувано10.03.10 14:38



А какво да кажат тези с фамилии Смит, Шмид, Феран, Ковач, Кузнецов и т.н.





Тема Re: След още...нови [re: ABe]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано10.03.10 16:53



доцентът ми по Теория на вероятностите (това, по което поствах едни формулки оттатък) се казваше Чобанов - як българин, висок метър и 100, с черна ботевска брада и коса, като повишеше тон прозорците в аудиторията звъняха ... сметай как съм зимал изпита при него






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.